• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 parking Najnovije

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 parking najnovije" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.913 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 104.280 €, 79,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 106.000 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan stan smešten u samom centru grada, u mirnoj i prijatnoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i privatnosti. Stan je odlično organizovan i sastoji se od: -kuhinje povezane sa trpezarijom i dnevnim boravkom -dve spavaće sobe -kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 179.000 €, 82,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprometnijih lokacija u centru grada – na Terazijama – u ponudi je lokal površine 82 m², smešten u suterenu zgrade i odmah useljiv. Prostor pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima, bilo da je u pitanju kancelarijski prostor, maloprodajni lokal,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 parking najnovije'
154.000 €
154.000 €
138.000 €
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 83,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Bresnica  ( kod OŠ Đura Jakšić ),korisna  površina objekta 83 kvm ( dva objekta 54 kvm + 29 kvm ), na 2,41 ar placa, grejanje na struju , mogućnost za uvođenje gasa ). Kuća je prizemna i sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Poslednji sprat na Fontani – terasa, pogled i parking koji rešava svakodnevicu Ako tražiš stan na Novom Beogradu koji ima svetlost, mir i perspektivu, ovo je jedna od onih ponuda koje se ne pojavljuju često. Stan se nalazi na poslednjem, devetom spratu uredne zgrade sa dva lifta.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 178.000 €, 76,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom i porodičnom okruženju, u ponudi je potpuno nov i neuseljavan stan smešten na prvom spratu uredne zgrade. Stan je dvostran, što mu pruža obilje svetlosti i prijatnu prozračnost tokom celog dana. Kompletno je namešten, tačno onako kako je prikazano na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 162.000 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Javni parking - besplatni Miran kraj.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 174.420 €, 74,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan 86m2 (i terasa 16m2) u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasu, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada dvorište ispred kuće kao i parking mesto.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>