• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što skuplji" pronađeno 10 580 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • luksuzan
    • novogradnja
    • 3.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.610 €, 78,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.600 €, 84,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050667. NOVI SAD, CARA DUŠANA-ADAMOVIĆEVO, ČETVOROSOBAN STAN, 84 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam ovu izuzetnu porodičnu nekretninu, na jednoj od najtraženijih novosadskih lokacija. Stan je pozicioniran na prvom spratu zgrade, sa manjim brojem stanova, urednoj i održavanoj.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 222.600 €, 84,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan stan, lepog rasporeda, pozicioniran na prestižnoj lokaciji u elitnom delu starog Beograda. Kod Kalemegdana i Dunavskog keja, na pešačkoj udaljenosti od Knez Mihailove ulice. Nalazi se u divnoj predratnoj zgradi koja je kulturno dobro, sa obnovljenom fasadom i mermernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.570 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 222.480 €, 80,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan na Limanu 3. Ušuškan od gradske buke, sa dosta parking mesta ispred same zgrade. Kao takav predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. U blizini svih aktuelnih dešavanja, kao i fakulteta, Štranda i pijace. Naša preporuka. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.440 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 222.300 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, kod BETANIJE površine 83m2.. Odličan raspored, komotne prostorije. Ostaje ugradbena kuhinja. Stan se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za životSadržaji koji okružuju ovu nekretninu su brojni. Retko na tržištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacije, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan stan na Bulevaru Kralja Petra I. Uknjižen 1/1. Stan se nalazi u zgradi novogradnje, i ne zahteva ulaganja. Odličnog je rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima i dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan. Zgrada u kojoj se ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 222.070 €, 77,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 222.000 €, 78,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta. Nalazi se u mirnom delu Karaburme i blizini svih nephodnih sadržaja. Sem mnogobrojnih škola i vrtića, izdvajamo blizinu dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma, šetalište Ada Huja. Takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno lep, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85 m², na atraktivnoj lokaciji koja pruža mir....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Meandri, Šilerova, novogradnja iz 2025.godine, neuseljavan trosoban stan, površine 85m2, na prvom od dva sprata. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa izdvojenim trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave i dve terase. Trostrano je orijentisan, ispod njega....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan na dobroj lokaciji - Nova zgrada, nov neuseljavan stan - Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu - Mirno okruženje - Trostrano orijentisan, sunčan i svetao - Topla preporuka PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 74 m2 u mirnom kraju sa puno zelenila, najlepsi deo Filmskog grada. Stan je dvostrano orijentisan i svetao i funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavace sobe, dva kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.970 €, 75,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja ,povrat pdv-A. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas(kalorimetri), smart hom koncept, multi split klizatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.970 €, 75,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.780 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.710 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 221.450 €, 80,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan, Top lokacija, Troiposoban, 80m2, Podara +++ Agencijska oznaka stana 1056095, Troiposoban, 80m2, Podbara. Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog stana u lepom delu Podbare. Dvostrano orjentisan (istok-jug). Mogućnost kupovine ili izdavanja garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan LUX Penthouse u blizini centra, na samo 5 min. Stan poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje centralnu klimu. Nalazi se na 4 spratu zgrade, do stana se direktno dolazi liftom koji je pod ključem i samo vlasnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 221.450 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100969 Oglašavamo na prodaju prostran, trosoban stan na Novoj Detelinari, u blizini Sajma, u izvornom stanju, dobro očuvan. Stan se nalazi u mansardi, na poslednjem spratu, celom površinom iznad nalaze se tavanske prostorije, od kojih jedan deo i pripada stanu.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 221.450 €, 84,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u jednoj etaži na najtraženijoj lokaciji. Sve prostorije su veoma komforne. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo, prelepu terasu i ostavu. Na samo par minuta nalazi se sve što je potrebno za život, škole, vrtići, marketi, pijaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 221.450 €, 76,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VEOMA LEP, NAMEŠTEN I KOMFORAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 Agencijska oznaka 1101105. Prostran, svetao stan sa sobama lepe kvadrature. Dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik sa ugradnim plakarima i terasa. Stan je renoviran i prodaje se namešten.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana-Liman 3- Trosobna strktura Prodajemo stan na Limanu III u ulici Narodnog fronta, kompletno je renoviran pre dve godine, promenjene su instalacije, unutrašanja i spoljašnja stolarija, kupatilo kao i wc, podovi. Dnevna zona- veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 221.450 €, 84,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007872.Prodaje se troiposoban stan (84 m2) na 6. spratu stambene zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Idealnog je rasporeda jer se fizički ulazi u svaku prostoriju posebno. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-liman3/553215 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na Limanu 3. Stan je kompletno renoviran, instalacije, stolarija, podovi. Nekretnina predstavlja fantastičnu investiciju za porodičan život, daleko od buke, a opet jako blizu gradskih dešavanja. Za više informacija pozovite....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Liman 3 , trosoban , bez ulaganja ! Monika 065/448-4648 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, LIMAN 3 površine 76m2. Stan je odličnog rasporeda i kompletno je renoviran. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, Škola, vrtić, pijaca, Limanski park, megamarketi kao i ostali sadržaji. Okružen zelenilom i parking prostorom. Odlična povezanost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VEOMA LEP, NAMEŠTEN I KOMFORAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 221.450 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA, površine 85m2.Komforan stan u kvalitetnoj zgradi. Prodaje se komplet namešten u ceni. Posebno WC,a poseduje i ostavu. Veliki dnevni boravak i dve spavaće sobe. Sva vrata u stanu su promenjena.Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 221.450 €, 86,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Kamenici u blizini Centra. Ulaganje minimalno. Na prvom nivou nalazi se dnevna soba, kuhinja i kupatilo .Međusprat još jedna dnevna soba i čajna kuhinja koja gleda na ulicu. Na sledećem nivou nalaze se 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća ima garažu i podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 221.450 €, 87,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87m2 NOVI SAD- CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 221.400 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, komforan, svetao, trosoban stan 82m2, na 3.spratu u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na Podbari. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, sa izlazom na terasu, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, toaleta kupatila i ostave. U blizini Temerinske pijace, i na 10minuta hoda do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.350 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.310 €, 83,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je jesen 2026. Za više informacija, pozovite nas Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.300 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100760, Novi Sad, Telep, 83 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.300 €, 83,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063912, Novi Sad, Telep, 83 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 410)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>