• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2" pronađeno 1 269 nekretnina - prosečna cena 1.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • kablovska
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.220 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,9m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 116.760 €, 65,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji sa maksimalno iskorištenim svakim kvadratom, idealnog rasporeda sa dva mokra čvora i parking mestom. U neposrednoj blizini je novi Dom Zdravlja, Vrtić, Osnovna Škola, autobuska stanica, marketi Cena je izražena sa PDV-om. Za više infomracija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 55,84m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.990 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.970 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Rok završetka radova jesen 2025. godina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 98.590 €, 55,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja vrhunskog kvaliteta. Cena je sa uračunatim PDV-om. U ulici nove zgrade i lepe kuće, predivna okolina. Pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 494176 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvosoban stan na Novom Naselju.Gradsko grejanje,lift,parking ispred zgrade.Lepo održavan i funkcionalan stan. Može i na kredit. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10. Stan na odlicnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone skole "Svetozar Markovic"....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10.Stan na odličnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone škole "Svetozar....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 114.356 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.390 €, 59,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u neposrednoj blizini Njegos skole i benetona. Stan od 58,55 m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, degazman sa dve spavace sobe i kupatilom. Veličina i Tipovi Stanova  Veličina stanova: 36 m² do 115 m²  Struktura stanova: Od 1,5-sobnog do....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitna prodaja Bulevar kneza milosa 37, Starija gradnja, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 97.960 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 99.738 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafićima i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.700 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2, 41m2, 46,5m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.900 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 97.645 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 55,48 m2, u izgradnji, na prizemlju, stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu, dve spavaće sobe površina 9,12 m2 i 9,66 m2, terasa 3,57 m2, kupatilo 3,87 m2, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 110.000 €, 62,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov nameštan stan površine 62 m2 na II spratu zgrade sa liftom u naselju Mala Amerika. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, terase i kupatila. Po podovima je keramika, podno CG na gas (svaki stan ima svoj kalorimetar), PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.460 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo mart-april 2026 godine. Povrat PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 113.325 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 64,39 m2, u izgradnji, na trećem spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu dve spavaće sobe površina 9,76 m2 i 10,27 m2, terasa 4,78 m2, kupatilo 4,72 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnoj ulici sa pogledom na dvorište. Svetao, osunčan, u odličnom stanju. U blizini Telepske doline Grande i novosadskog puta. Stan se prodaje namešten kao na slikama, nameštaj radjen po meri u odličnom stanju. U dvorištu zgrada je parking za stanare. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 145.454 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnju, naselje Mirijevo, opština Zvezdara. Stan je površine 64,36m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličan trosoban stan originalno stanje iz 2001. godine! Na dvoetažnom prostoru koji odiše kvalitetom gradnje i toplinom doma, plafoni visine 2,80 metara i krovni prozori stvaraju osećaj prostranosti i obasjavaju stan prirodnom svetlošću. Stan se prostire na 55....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kompletno sredjenog i tokom prosle godine renoviranog stana bez ikakvog potrebnog ulaganja. Stan se nalazi u mirnom i veoma trazenom kraju koji je na periferiji grada. Uz stan je obezbedjen parking ispred zgrade. Za vise informacija pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno da zažive lokali tipa Banki, IT-centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 141.000 €, 62,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji na popularnoj lokaciji. Pouzdan i proveren investitor. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Italijanska keremika, Geberit i Grohe sanitarije, Višeslojne drvene podne obloge renomiranog proizvođača. Mogućnost kupovine garažnih i parking mesta u suterenu....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 100.000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan površine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavaće sobe sa dograđenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 100.000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan povrsine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavace sobe sa dogradjenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 99.910 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep svetao stan u mirnom kraju. Novija zgrada sa liftom i parkingom u blizini. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom kao na slikama. Stan sa dva kupatila i dve kuhinje bez ulaganja. Odlična investicija. U blizini marketi, autobuska stanica .Za sve detalje slobodno pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.670 €, 62,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni salonski stan 62m2 u strogom centru grada. Nalazi se na trećem spratu starije, kvalitetne zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Sve prostorije su prostrane,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 105.100 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi. Stanovi u novogradnji različite strukture i spratnosti u najlepšem delu naselja Adice. Pouzdan investitor,visok kvalitet gradnje,savremeni materijali Iskoristite priliku za pametnu ivesticiju po povoljnoj ceni. Moderni apartmani sa prelepim pogledom na Frušku goru-idealan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.060 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu Alibegovca, na svega 5 minuta od grada. Rok izgradnje će biti oktobar 2026. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121 šifra:551842 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 106.800 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>