• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 klima do 2200 eura/m2" pronađeno 1 269 nekretnina - prosečna cena 1.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • lođa
    • renovirano
    • 2.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 126.690 €, 57,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u mirnom kraju! - Cena:130000€ - Kontakt: +38166809121 - Lokacija: Rakovica - Površina: 63m2 - Struktura: jednoiposoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kunhinje sa trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase i - tavana. OPIS: Na prodaju jednoiposoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 127.720 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. U dvorištu ima 7 stanara, svi su saglasni sa prodajom. Dobra lokacija za investitore. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 117.420 €, 57,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prostrani troiposobni stan nalazi se u mirnom delu Novog Naselja, idealnom za porodični život. Stan je savršeno smešten u blizini svih potrebnih sadržaja, čineći ga savršenim izborom za udoban svakodnevni život. Stan poseduje terasu sa ostavom, što dodatno povećava funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep dvosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući udobnost i kvalitet života. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u izvornom stanju! Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini autobuske i železniče stanice, Sajma, marketa, hotela i drugih važnih lokacija. Strukturu stana čine dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, terasa i kupatilo. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 59,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan porodični stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je autobuska stanica pa je povezanost sa svakim delom grada odlična. U blizini je mnoštvo prodavnica, pekara, pijaca i svi sadržaji potrebni za udoban život. Sa velike terase koja okružuje ceo stan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana na lokaciji sa puno zelenila. Strukturno dvosoban stan koji može da se prepravi u dvoiposoban. Dvostrano orjentisan jug i jugozapad, veoma svetao stan. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep dvosoban stan na Novom naselju! Stan se nalazi u izvornom stanju, u dobro očuvanoj zgradi sa novim liftom. Prostran je i poseduje jednu terasu i jedan francuski balkon. Ispred zgrade dostupno je mnoštvo parking mesta, što dodatno olakšava svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Petrovaradinu. U pitanju je manja zgrada za porodično stanovanje. Oprema koja se koristi je izuzetno kvalitetna, dugotrajna i moderna. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, ambulante, prodavnica Miran je kraj, a i parking....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira na svega 20 minuta od centra Novog Sada. Pozicija je odlična i prilaz je asfaltiran. Sa placa se pruža prelep pogled na Dunav i na cele Sremske Karlovce. Na placu se nalaze kanalizacija, trofazna struja i gradska voda. Gas je u ulici. Sama kuća je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U izvornom je stanju ali dobro održavan. U blizini su škole, marketi, pijaca, kao i sav ostali sadržaj neophodan za život. Za više informacija kao i za gledanje nekretnine, pozovite. 0612440951 Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u ulici Bulevar kralja Petra I u blizini Bulevara Oslobodjenja,MUP-a,centra grada Stan je po strukturi dvosoban,poseduje odvojenu kuhinju i ostavu kao i mesto u podrumu.Odlično i funkcionalno iskorišćen prostor. Na postojeću cenu plaća se agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.200 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičan stan na mirnoj lokaciji onda ne propustite ovu priliku. Stan se nalazi na Staroj Detelinari, na drugom spratu. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, fizički odvojenu kuhinju sa ostavom, sanitarni čvor, terasu kao i ostavu u podrumu. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.100 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 62m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 62m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.100 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u izgradnji na Telepu u Novom Sadu, stan je pozicioniran na I spratu zgrade. Gradnja sa vrhunskim materijalima, grejanje na gas sa kalorimetrima. Cena 2050€/m + PDV. Useljenje krajem 2026. Za više informacija o stanu i zgradi pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.250 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 65m u izgradnji na Telepu u Novom Sadu, stan je pozicioniran na II spratu zgrade, gradnja sa vrhunskim materijalima, grejanje na gas sa kalorimetrima. Cena je 2050€/m + PDV. Useljenje krajem 2026. Za više inforamcija o stanu i zgradi pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 61m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se dvoiposoban namešten stan u blizini Bulevara oslobođenja. Gleda na dvorište, koje je ograđeno i dostupno za upotrebu. Nalazi se na prvom i drugom spratu zgrade (duplex bez kosina), a iznad ima svoj tavan. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 127.000 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Poslovni prostor u Vase Stajića ulici - centar Novog Sada - polusuteren, 62m2 - idealno za tihe i mirne delatnosti, niski mesečeni troškovi režija - useljivo odmah Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 122.430 €, 55,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu, novogradnja na jednoj od najboljih gradskih lokacija u mirnoj ulici blizu svih aktivnosti neophodnih za život. Odlična investicija i za život i za izdavanje. Stan je useljiv odmah, i prodaje se prazan, u stanu ostaje samo klima. Izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.600 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dličan duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica.Stan je veoma lepog rasporeda i ne zahteva velika ulaganja.Ono što ga čini odličnim je sama blizina prodavnica, Osnovne škola, vrtića, pošte, marketa, Limanske pijace, tržnog centra Promenada,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je konforan dvoiposoban stan u Durlanu, u neposrednoj blizini OŠ "Čegar". Uknjižena površina stana je 60m2 + 3m2 terasa. Nalazi se na III (trećem) spratu, u zgradi novije gradnje, bez lifta. Nalazi se na izuzetno mirnoj lokaciji, savršenoj za porodični život. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.470 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan investitor. Kvalitetan i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, ali i za investiciju.. Mogućnost povrata PDV-a i kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.240 €, 62,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 120.000 €, 59,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 115.825 €, 57,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, funkcionalan dvoiposoban stan površine 56.5m², smešten na trećem spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Objekat se gradi od kvalitetnih materijala – sve se zida termo blokom koji daje zvučnu i toplotnu izolaciju i oblaže se fasadnom izolacijom od 10 cm stiropora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt:....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, odmah useljiv, izuzetno dobro održavan stan u zgradi od bele fasadne cigle u Borči 5. Nalazi se u neposrednoj blizini TC Šopi i niza komercijalnih sadržaja potrebnih za moderan svakodnevni život. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe (18m2), kuhinje sa trpezarijom, ostave,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uknjiženo na 47) U kvadraturu od 64m2 ulazi terasa od 17 m2. Šta dobijate? * Stan u prizemlju nove zgrade – moderan, sveže sređen, spreman za useljenje! * Terasa! ✨Zazidana do pola + staklo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 61,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno. Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji. Kompletno renoviran, menjane instalacije, stolarija. Idealan za poslovne delatnosti. Kao i za ljude sa kućnim ljubimcima. Uknjižen 1/1. Direktan izlaz iz stana na veliko i prelepo zajedničko dvorište. Za više informacija, pozovite.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 138.210 €, 62,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 125.500 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban apartman u novogradnji – Central Park Vrdnik U ponudi je dvoiposoban apartman od 62,79 m², koji se nalazi na trećem spratu luksuznog kompleksa Central Park Vrdnik. Raspored uključuje: ✔ Dve spavaće sobe ✔ Prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom ✔ Kuhinju ✔ Kupatilo ✔ Hodnik....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u centru, u mirnom kraju kod Saborne crkve, u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu. Odličan raspored čine ulazni hodnik, iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan ima i dve korisne lođe (iz spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 479)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>