• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2" pronađeno 7 189 nekretnina - prosečna cena 1.705 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan površine 56m2 koji se nalazi u novogradnji u Mirijevu, u Matičanskoj ulici, u blizini ulice Matice Srpske, Aroma marketa, autobuskih stajališta, šetališta, pijace, škola, vrtića, kao i ostalih sadržaja i infrastrukture. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 124.250 €, 58,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite nas za više informacija. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/veternik-izlazizveternika/519433 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 125.950 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan. Nezahteva ulganja i useljiva je odmah po isplati. Stan se prodaje delimično namešten(ostaje sve kao na fotografijama). Za više informacija nas kontaktirajte. Terasa.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.216 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122943, I/II, terasa, garaza, stambena zgrada. Trosoban stan u okviru moderne urbane vile sa 6 stambenih jedinica u ulici Gorana Kovačića. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Somborskog bulevara. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.900 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Prodaja stana – Bulevar Nemanjića, Niš Na odličnoj lokaciji, u blizini Svetosavskog parka, prodaje se trosoban stan površine 75m² . Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa velikom, lepom terasom odvojene kuhinje sa ostavom odvojene trpezarije hodnika sa toaletom degazmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.220 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Južni Telep, minut od Somborskog bulevara. - Stan se nalazi na prvom spratu (63m2). - Mogućnost kupovine garažnog/parking mesta. - Visina plafona 2,7m. - Zgrada poseduje 6 stambenih jedinica. - Visok kvalitet gradnje. - Rok završetka radova je mart 2026. godine Cena po m2 iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 137.000 €, 64,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE, DVOIPOSOBAN STAN, 64 m2, nudimo vam na prodaju funkcionalan stan u odličnoj zgradi u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Dobro stanje, ulaganja nisu potrebna. U ceni ostaje kompletan nameštaj. Četvrti sprat u zgradi koja nema lift. Iznad se nalazi tavan. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 141.440 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji sa PDV-om površine 64m2. Stan se nalazi u modernom kompleksu spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standardima. Fasadni zidovi su od kvalitetnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 126.246 €, 59,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana u novogradnji na lokaciji koja je dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, dvosoban stan na Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Stan ima pripdajući podrum. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Novoj Detelinari - moderan, svetao i funkcionalan Smešten je na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u mirnoj i porodičnoj ulici Na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostran dnevni boravak uz još dve sobe, kao i kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u centru od 65m2 na 1. spratu po strukturi dvoiposoban, dva mokra čvora (kupatilo+wc), ostava, terasa. Useljiv odmah. Mogućnost kupovine garažnog mesta. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 143.680 €, 65,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije strukturno lep trosoban stan na Novoj Detelinari. Zgrada je dobro pozicionirana, u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se prodaje sa ugradnim elementima - kuhinja i plakari. Važno je napomenuti da se uz stan može kupiti i garaža ispred koje postoji i parking mesto,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 119.675 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.500 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 141.500 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji u Durlanu u stambenoj zgradi koja ima P+4 sprata. Stan je površine 64,31m2, na III spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stanovi su veoma kvalitetne i moderne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 119.400 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.400 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 134.320 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 134.320 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 118.200 € na 123.838 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 123.838 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 118.200 €
06.03.2026 - 123.838 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvoiposoban stan u izgradnji, u ulici Sevastokratora Dejana u Batajnici. Završetak radova decembar 2026.godine. U blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život. Izražena cena bez pdv-a. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u lepom okruženju, funkcionalan i održavan. Tri spavaće sobe, odmah useljiv. Prostorije; dnevna soba i trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Stari Košutnjak, u neposrednoj blizini Pete ekonomske škole i restorana "Čačaninin", imamo u ponudi uknjižen stan na 4.spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Lokacija izuzetno dobro povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. Prekoputa zgrade nalazi se ogroman....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 58,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće u Veterniku, prva od 58m2 uknjižena i druga novije gradnje od 55m2 u procesu ozakonjenja. Sve na parceli od 508 m2. Lepa i uređena ulica u blizini Novosadskog puta. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 58,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan svetao stan bez ulaganja na Detelinari! Osim stana, budući vlasnik može koristiti i podrumsku prostoriju koja ima oko 4m2. Dovoljno parkinga oko zgrade! Za više informacija pozovite! 065/24-29-21 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.660 €, 59,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Novom Naselju. Stan je u prizemlju,uknjizen na 59m2 + 6 m2 u procesu legalizacije i uknjizbe.Takodje stanu prioada i terasa od 8m2(tako da je ukupna kvadratura 73m2).Stan je u blizini skole,vrtica ,igralista i autobuskih stajalista u mirnom delu za porodican zivot.Takodje....

 
 
 
  Stan, IRIG, 132.000 €, 62,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 132.000 €, 62,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani su....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.201 €, 65,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, građevinska dozvola, mogućnost kupovine na kredit, rok završetka 2026.god. U ponudi stanovi i poslovni apartmani. Garažno mesto 17.000e+PDV Parking van garaže 8.000e Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

RB:12313131 - Šifra nekretnine: 1000174 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji, uknjižen! Poseduje pripadajuću krovnu terasu. U blizini se nalazi škola, vrtić, Limanski park i Limanska pijaca. Stan je veoma prostran i komforan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Rotkvariji Trosoban stan 63 m2 na Top-Top Lokacijistan je Uknjižen,ulične orijentacije nalazi se na trećem spratu,svetao je i funkcionalan,ima Francuski Balkonzgrada je kvalitetno građena 2008 godine sa sendvič zidom i odličnom izolacijomzgrada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEP STAN SA DOBRIM RASPOREDOM IMA SVOJE PARKING MESTO KVALITETNA GRADNJA SENDVIC ZID USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 duplex NAMEŠTEN stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 63m2. Stan je DUPLEX.Stan se nalazi u urbanom delu PODBARE u blizini škole , vrtića i ostalih sadržaja. Dva mokra čvora. Stan je uknjižen. Parking mesto u dvorištu. Pozovite da pogledate. Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije dvoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka na jednoj od najboljih gradskih lokacija u blizini centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma Zdravlja,fakulteta i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta(iznad je tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Trosoban-top lokacija***Oglašavamo prodaju redovno održavanog trosobnog stana na treženoj lokaciji u gradu-Grbavica.Sastoji se od hodnika,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dnevne i dve spavaće sobe,kupatilo,ostava i terasa.Dvostrano orjentisan.Kuhinja radjena po meri kao i bela tehnika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 430)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>