• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2 do 2200 eura/m2" pronađeno 7 181 nekretnina - prosečna cena 1.706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • namešten
    • useljiv
    • podno grejanje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ovu nekretninu na Grbavici. U pitanju je nekretnina koja se knjiži kao poslovni prostor ali se može uraditi prenamena u stan, u zavisnosti od potrebe kupca. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Za više inromacija i potencijalno gledanje....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtraženijem delu Vrdnika nudimo Vam kuću koja je uknjižena i dobro održavana. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 118.440 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! .

 
 
 
  Stan, IRIG, 127.000 €, 59,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 127.000 €, 59,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.100 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan odmah useljiv bez ikakvog ulaganja.Dvostrano orijentisan.Zgrada uvucena s ulice,potpuni mir.Okruzen zelenilom.U stanu se zivelo samo 2 godine.Lokacija idealna za zivot,mali broj stanova u zgradi.Ag.sifra:1008788Kontakt:0652813132 0652813133(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 65m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.270 €, 61,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 136.900 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Dvoiposoban stan u izgradnji. Mirna i lepa lokacija pogodna za porodično stanovanje. Samo 5 minuta lagane vožnje do Novog Sada. Nalazi se na IV spratu zgrade sa liftom. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 137.630 €, 64,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. agencijska šifra:505921 kontakt Marina 064/159-20-29 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1046163. NOVI SAD, SATELIT, TROSOBAN STAN, 60 m2. Novo u ponudi!!! Predstavljamo vam kompletno renoviran trosoban stan, pozicioniran na petom od šest spratova, u zgradi bez lifta, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišne orjentacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.850 €, 59,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan površine 59 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 131.050 €, 61,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stanovi površine preko 60m², sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.150 €, 62,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan bez ulaganja na top lokaciji. Nasa preporuka. Pozovite nase agente za vise informacija. https://www.trg-nekretnine.rs/property/501961 Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.400 €, 57,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama. Mogućnost povrata PDV-a za kupca prve nekretnine. Kupovinom stana dobija se pravo kupovine parking mesta. Za detaljne informacije pozovite agente prodaje! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 551364 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.380 €, 57,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama.Kupovinom stana dobija se pravo kupovine parking mesta. Mogućnost povrata PDV-a za kupca prve nekretnine.Za detaljne informacije pozovite agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.380 €, 57,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama. Mogućnost kupovine parking mesta,kao i povrat PDV-a za kupca prve nekretnine. Za detaljne informacije pozovite agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.380 €, 57,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama. Mogućnost kupovine parking mesta,kao i povrat PDV-a za kupca prve nekretnine. Za detaljne informacije pozovite agente prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 139.540 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 123.289 € na 125.913 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.913 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 120.666 €
08.02.2026 - 123.289 €
18.03.2026 - 125.913 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.190 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks sa odličnim rasporedom prostora na top lokaciji, garaža sa rolo vratima u dvorištu zgrade je u ceni. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je kompletno namešten dupleks stan na Salajci, udaljen 1.4 km od centra. Donja kvadratura stana je 46.71 m^2, a gornja soba zauzima ~13 m^2. Kuhinja je kompletno renovirana prošle godine u maju. Kupljen je nov kupatilski nameštaj prošle godine u junu. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

546429-Predstavljamo vam izuzetan dupleks na svega 5 minuta od centra grada, prelepa Salajka! Stan se prodaje kompletno namešten, ostavlja odličan utisak sa funkcionalnim rasporedom. Nekretnina se sastoji od 2 prostrane spavaće sobe, dnevnom sobom, novom kuhinjom koja je radjena po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.740 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 121.500 €, 55,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan na III spratu. Iznad stana se nalazi tavan, postoji mogućnost proširenja. U zgradama od bele fasadne cigle. Stan je uknjižen, prazan, odmah useljiv. U blizini prevoza, marketa... agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u Rakovici u Čajničkoj ulici, na trećem spratu kvalitetne zgrade od fasadne cigle, bez lifta, lepo pozicionirane i okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan (jug-istok), jako svetao. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvoiposoban stan, knjižne površine 51m2+ 4m2 terase. Nalazi se na trećem spratu uredne i kvalitetne zgrade od fasadne cigle. Iznad stana se nalazi tavanski prostor. Parking ispred zgrade, blizina marketa, stajališta linija gradskog prevoza. Više informacija na 060 500 5265....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.400 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI***Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja!Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.800 €, 61,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan iz kompenzacije, u izgradnji, u veoma kvalitetnom objektu u Veterniku blizu nove škole ,useljiv u aprilu 2026. godine,uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om. i sa parking mestom.Ima veliku terasu koja nije uračutana u kvadraturu.U oglašenu cenu uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 134.770 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052484…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, VAŠ NOVI DOM U NEPOSREDNOJ BLIZINI NAJLON PIJACE, STANOVI U IZGRADNJI U NOVOM SADU, TROSOBAN STAN…61,26m2...POVRAT PDV-A…PARKING MESTO...PORODIČNA NEKRETNINA NA ODLIČNOJ LOKACIJI... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.050 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.611 €, 60,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, TROSOBAN, 63M2+40M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je trosoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 40m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008487 ( Miloš....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Bulevar kneza Miloša, Novi Sad, 120000€, 56m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Bulevar kneza....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 430)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>