• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana lift

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana lift" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana lift'
140.000 €
140.000 €
225.000 €
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Kneževac - 17.oktobra 2.0, 44m2, 1/4, EG, lift, parking, interfon. Odličan dvosoban stan u centru Kneževca, ma 1. spratu od 4, u blizini osnovne škole, apoteke, prodavnica i autobuske stanice. Prostorije: veliki dnevni boravak, hodnik, spavaća soba, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 104.290 €, 44,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>