• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 1.sprat lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat lift Najnovije

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat lift najnovije" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.574 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 152,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u strogom centru grada ( TPC Radnički ), površine 152 kvm, na prvom spratu, sa centralnim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od prvog dela koji se sastoji od četiri kancelarije i drugog dela koji se sastoji od jedne veće i tri manje kancelarije, dva toaleta....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 1.sprat lift najnovije'
150.000 €
150.000 €
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)

<< <1> >>