• GoHome Professional
do 210000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji barem 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura što manji barem 70 m2" pronađeno 53 570 nekretnina - prosečna cena 1.280 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 63,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1315 NS PRO – 2-soban, 63m2, kod Sajma, Rumenačka ulica (OTP banka) Novogradnja iz 2022. Dvostrano orijentisan Komforan, polunamešten, dvorišno orijentisan Postoji Mogućnost adaptacije uz minimalno pregrađivanje. Odmah useljiv Bez neophodnih ulaganja Renovirano kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se preko puta Sajma. U blizini su dom zdravlja, osnovna škola, vrtići, marketi, svi neophodni sadržaji. Stan se sastoji od komforne dnevne sobe, kuhinje koja je urađena po meri-medijapan, spavaće sobe sa ugradnim plakarom....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. U stanu su zamenjene sve instalacije, Stolarija, podovi.(ostalao je mali deo kuhinje nezavršen) Stan je po strukturi klasičan dvosoban sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, ostavom, na terasi i do kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 168.000 €, 63,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep, renoviran stan, na mirnoj lokaciji. Zgrada čista i uredna, okružena zelenilom. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, špajz. Stan je uknjižen na 55m2 + dve velike lepe terase, podrum, zajedničku vešernicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.670 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 63m2, kompletno namesten sa idealnim rasporedom. Stan se nalazi na I spratu sa pogledom na novi park i Bul. Evrope, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052608 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga ima i na ulici i dvoristu dovoljno . Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka , kuhinje sa trpezarijom i spavace sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s414 Na prodaju trosoban stan površine 63 m² u samom centru Mladenovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma komotan, sa dobro iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom. Raspored: — ulaz u predsoblje — levo spavaća soba — desno kupatilo — pravo se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 162.230 €, 63,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija nas kontaktirajte Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 63,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u dobrom stanju, pogled na dvoriste, delom I na Maticu Srpsku, parking u okviru zgrade sa kapijom na daljinsko upravljanje. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051572 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je konforan dvoiposoban stan u Durlanu, u neposrednoj blizini OŠ "Čegar". Uknjižena površina stana je 60m2 + 3m2 terasa. Nalazi se na III (trećem) spratu, u zgradi novije gradnje, bez lifta. Nalazi se na izuzetno mirnoj lokaciji, savršenoj za porodični život. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 94.392 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji u Boleču, na odličnoj lokaciji idealnoj za miran porodični život, uz dobru povezanost sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala, sa akcentom na dugotrajnost, komfor i funkcionalnost. Pametno organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.940 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

534562-Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 114.162 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EOL Ive Andrica residence je pravo mesto za Vas! Investitor na ovom projektu je biser Sokobanje - Hotel SUNCE, tako da je planiran kompleks premium kvaliteta raznih kvadratura. Upoznajte našu prvu, modernu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u jednom od najlepših delova Sokobanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 224.224 €, 63,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar grada, 62.72m2, trosoban stan, moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je dvorišno orijentisana i nalazi se na drugom spratu zgrade. Postoji isti stan (identične kvadrature, strukture) na prvom i trećem spratu. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u jednoj od najlepših novih zgrada u Novom Sadu. Master centar na 5 minuta peske. Stan je odličnog rasporeda, klasičan dvoiposoban. Uz stan se dobija sav nameštaj kao i odlično parking mesto u dvorištu zgrade. Centralno grejanje sa kalorimetrom, tako da je leti....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 63m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Čika Stevinoj ulici, Nova Detelinara. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo, toalet i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 114.990 €, 63,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 123.063 €, 63,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1142 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi trosoban stan u mirnom delu Novih Banaovaca, u neposrednoj blizini autoputa i većih marketa. Stan ima 63m2, a čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića, u neposrednoj blizini Dušanovacke pijace i auto puta. Stan je orijentisan prema dvorištu koje pripada stanu. Sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.450 €, 63,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. . CENA 198450E + agencijska provizija 3%Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 154.470 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Cara Dušana, novija gradnja, odličan raspored prostorija. Prodaje se namešten, sve ostaje (osim televizora). Veoma svetao, lep pogled. U dvorištu ima parking samo za stanare zgrade. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BISTRICA, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju  lokal na odličnoj lokaciji - Bulevar oslobođenja---Agencijska šifra: 8000146.Prodaje se ulični lokal na atraktivnoj lokaciji Bulevar oslobođenja, idealan za tihe delatnosti (kancelarije, ordinacije, ateljee i slično). Lokal se prostire na dva nivoa: suteren (33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ova nekretnina se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 201.600 €, 63,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske gradnje, na odličnoj lokaciji – svega nekoliko minuta peške od strogog centra grada. Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe spojene....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.180 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u blizini Doma zdravlja. Stan je na četvrtom spratu-potkrovlje i sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe,hodnik, kupatilo. Uknjižen stan sa upotrebnom dozvolom, može kupovina putem kredita. Prodaje se sa....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.400 €, 63,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo trosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 63,08m2, nalazi se na poslednjem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 220.500 €, 63,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi poslovni prostor od 63m2 i 51m2 koji su zvanicno (pravno) dva, a mogu da budu jedna celina. Veliki potencijal. Parking mesto. Cena je bez PDV-a. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, VINIK, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, naselje Prnjavor, prodaje se manja jednoiposobna kuća površine 63 m², pogodna za samca, par ili kao investicija. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog boravka spavaće sobe kuhinje kupatila (bez WC-a) spoljnog (poljskog) WC-a U dvorištu se nalaze garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 63,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na Novoj Detelinari Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 162.200 €, 63,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u mirnom delu idealan za porodični život. Stan je u dobrom stanju, veoma prostran i komforan. Postoji mogućnost da se prepravi u dvoiposoban. Stan ima dve terase, parking mesto. Dvostrano orijentisan. Blizina ambulante, stanice. Uknjižen 1/1. Vredi pogledati!!! Kontakt:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>