• GoHome Professional
do 210000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji barem 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura što manji barem 70 m2" pronađeno 54 027 nekretnina - prosečna cena 1.275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 756 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s414 Na prodaju trosoban stan površine 63 m² u samom centru Mladenovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma komotan, sa dobro iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom. Raspored: — ulaz u predsoblje — levo spavaća soba — desno kupatilo — pravo se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.700 € na 126.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 119.700 €
26.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.330 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Cene su sa uračunatim PDV-om pa budućim vlasnicima kojima je prva nekretnina pruža refundaciju istog. Rok uselenja je 01.03.2026. godine. Ne propustite priliku da kupite kvalitetan stan odličnog rasporeda. Šifra:544375 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 63,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 129.500 €
04.06.2025 - 125.000 €
12.10.2025 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu.Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Novoj Detelinari. Potpuno nov trosoban stan sa odličnim rasporedom, dve spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Zgrada je završena početkom 2024 godine, u blizini se nalazi osnovna škola, vrtić, prodavnice i restorani,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 96.500 €, 63,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi stan na prodaju, idealan za porodicu sa decom. Vrtić i osnovna škola su udaljeni samo 150 metara, a zeleno i tiho okruženje stvara ugodnu i bezbednu atmosferu. O stanu: - dve udobne spavaće sobe sa izlazom na terasu, - prostrano kupatilo, - kuhinja-dnevna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 63,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lokacija za poslovni prostor u strogom centru grada. Plac je površine 3,6ari, na kome se nalazi prizemna kuća površine 63m2. Objekat je u izvornom stanju, na podu je parket, stolarija je drvena. Potrebna je kompletna adaptacija objekta koji je moguće prilagoditi za poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEP STAN SA DOBRIM RASPOREDOM IMA SVOJE PARKING MESTO KVALITETNA GRADNJA SENDVIC ZID USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća sa velikim placem od 50 ari Meljak U ponudi je prostrana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji u naselju Meljak, blizu glavnog puta, što olakšava pristup i komfor života. Plac od 50 ari uredno održavan, idealan za porodično gazdinstvo, baštu, voćnjak ili manje poljoprivredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep stan na Lekinom brdu, površine 63 m², uknjižen na 35 m², smešten na 4. spratu od ukupno 4. Stan odiše komforom i funkcionalnošću – odlično je raspoređen i maksimalno iskorišćen, što ga čini idealnim za svakodnevni život. Poseban akcenat daje terasa, savršena za opuštanje....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremčica prodaja stana u zgradi od tri sprata. Dvosoban stan sa terasom, svetao, dvostran. Etažno grejanje. Od prostorija ima dve sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Stan ima i pripadajuću baštu, tj. deo dvorišta od 55m2. Vredi pogledati. Samo keš kupci! 22 Oznaka na mapi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 136.740 €, 63,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo renoviran, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, poslovnih banaka, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, namešten, dvosoban stan u ulici Stevana Musića. Stan se sastoji iz hodnika, odvojene dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom (obe prostorije imaju izlaz na terasu), odvojene spavače sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Miran kraj sa puno zelenila. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.490 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambena i moderna zgrada koja se nalazi na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život, u blizini Ribarskg ostrva. Ekskluzivnost ovog projekta ističe korišćenjem isključivo premium materijala....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.700 € na 113.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 119.700 €
01.05.2026 - 113.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 1, ukupne površine 63 m2.Odlična lokacija.Zgrada novije gradnje. U procesu ozakonjenja. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi sa garaznim mestom i u prilici smo da vam ponudimo izvanrednu nekretninu u objekat novije gradnje. Stan je podne povrsine 63m2, uknjizeno 36 m2. Izuzetno lepo uredjen i prodaje se kompletno namesten. U cenu je uracunato i garazno mesto. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 184.900 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, korisne površine 63m2, u zgradi sa dva nova lifta, u izvornom stanju sa odličnim rasporedom, dvostrano orijentisan, svetao. Zgrada se nalazi u blizini pijace, škole, obdaništa, prevoza i hipermarketa – odlična lokacija za porodicu ili investiciju. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.843 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 45.000 €, 63,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva objekta smeštena na prostranoj parceli u Despotovcu, na izuzetno frekventnoj lokaciji – uz glavni regionalni put Ćuprija–Despotovac, na samom ulazu u grad. Ova pozicija pruža odličnu vidljivost i pristupačnost, što je čini posebno atraktivnom za različite investicione....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan,stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Cara Lazara.Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,hodnik,veliku terasu i parking garažno mesto koje se doplaćuje 20000e.Stan je polunamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.190 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje.. Terasa, Lift.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 109.500 € na 115.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 115.600 €, 63,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 109.500 €
08.05.2026 - 115.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u savremenom objektu u završnoj fazi izgradnje, smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu Niš – naselje Pantelej. Lokacija kombinuje mir, dostupnost i snažan razvojni potencijal, što je čini idealnom kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.740 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Salajci u novogradnji, komforan porodičan stan sa odličnim rasporedom! Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako lep i komforan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Useljiv odmah. Idealan za porodicu, nije pet frendly, garaža u suterenu. Za dodatne informacije 069-383-1004 Potreban depozit.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, novogradnja. Pozicija na kraju Telepa, sam početak Adica. Ulica je lepa, sa novim zgradama. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za udoban život: vrtić, škola, marketi, dečije igraonice. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.000 €, 63,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u Novom Sadu na Telepu, najmoderniji način gradnje sa najkvalitetnijim materijalima. rok završetka radova jesen 2025.Mogućnost kupovine parking mesta i gražnog mesta. Zgrada će se načaziti u mirnom delu Novom Sada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.640 €, 63,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Telepu. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.575 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 63m2, TROSOBNI Predstavljamo Vam prodaju trosobnih stanova u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.350 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih kvadratura i struktura na Adicama. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. Terasa.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.500 € na 186.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 186.500 €, 63,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 190.500 €
17.04.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i porodičnom delu Nove Detelinare, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan koji spaja komfor, estetiku i praktičnost savremenog života. Smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan dvoiposoban stan bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Uz stan dolazi privatna ostava u suterenu, kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine, a stan je renoviran pre 3-4 godine. Nalazi se na 2. spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 63,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na desetom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 52m2 + lođa. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na lođu, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.000 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551780-Stan za svaku preporuku. Brzo useljiv. Top lokacija. Extra kvalitet gradnje. Prvi sprat. Dvorišno orijentisan. Fantastičnog rasporeda. Komforne prostorije. Ogroman dnevni boravak u ovoj kvadraturi. Ispod i iznad stanovi. Ušuškan je sa svih strana. Grejanje je na gas sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.320 €, 63,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – POLUNAMEŠTEN + OSTAVA 12 m² Na prodaju ekskluzivan stan u srcu Novog Sada – savršen spoj luksuza, lokacije i komfora! Lokacija: Strogi centar Novog Sada Površina stana: 63 m2 Dodatno: Ostava 12 m² ?️ Status: Polunamešten (ugradni plakari, kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 440)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>