• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura što manji 80 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2 parking

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2 parking" pronađeno 3 246 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 82.400 €, 73,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoba stan u Bačkom Gradištu! Savršen za porodično stanovanje, bez ikakvog ulaganja, useljiv po isplati. Nekretnina je uknjižena 1/1 tako da je kupovina preko kredita moguća. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, OVČA, 121.000 €, 73,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 73,08 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 33,67m2 u nivou potkrovlja neto površine 39,41m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na Adicama, 73m2. Prostran, svetao i veoma komforan. Prodaje se polunamešten, ostaju svi ugradni delovi: kuhinja, plakari, takođe i sva bela tehnika i ugaona garnitura. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! Odličan način gradnje i opreme. Svaki stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, sigurnosim ulaznim vratima, podnim grejanjem, inverter klimom. Samostalan objekat u dvorištu zgrade. Ovom stanu pripada terasa i parking mesto. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, lepo sredjen stan u novogradnji. Odlična lokacija . izdvojen spavaći blok. Uknjižen na 73m3 + dvorišna terasa. Svi ugradni elementi izuzetnog kvaliteta. Odmah useljiv. Uz stan se prodaje i garažno mesto 25.000 e Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.900 €, 73,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana73m u Novom Sadu na Bulevaru Evrope. Stan je na I spratu, ulično orijentisan, u stanu se nalaze: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, gostiljski wc, terasa. Zgrada se nalazi na odličnoj mirnoj lokaciji za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.340 €, 74,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan u odličnom stanju, idealan za život i za izdavanje. U cenu uračunato i parking mesto. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, komforan, svetao stan, izvorno dvosoban adaptibilan u trosoban. Nalazi se u kvalitetnoj vojnoj zgradi iz 2004. godine od fasadne cigle, na dobroj lokaciji u pogledu blizine gradskog prevoza i kompletne infrastrukture. Stan ima lođu od 6m2, ostavu pored stana i dva pripadajuća....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.000 €, 74,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije gradnje, lepo održavana. Stan poseduje prostran hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ušuškanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih važnih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.500 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Imamo priliku da vam ponudimo trostran , fantastican svetao i osuncan stan, koji se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova, sa grejanjem na gas, koji objedinjuje eleganciju, komfor i odlicnu lokaciju. Ušuškan i zaštićen od gradske vreve, pruža izuzetan kvalitet....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Mališe Atanackovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban kompletno sređen i namešten stan u novijoj zgradi sa liftom. Stan čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase i ostava. Orijentisan je dvostrano, istok-zapad. Postoji mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101052 - Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je etažno na gas, podno. Uz stan ide i parking mesto. U okruženju su manje urbane vile i porodične kuće. Više....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 41.000 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Terasa Banja Vrujci Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 166.860 € na 185.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 166.860 €
01.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 74.16m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet, 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, 1 terasa - - U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 93.000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan trosoban stan u izgradnji, projektovan prema savremenim građevinskim standardima i opremljen vrhunskim materijalima koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i energetski efikasno stanovanje. Stan se prodaje u zgradi koja poseduje samo tri stambene jedinice što vam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.160 €, 74,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan na Novom Naselju. Ne zahteva apsolutno ulaganja, i prodavci ostavljaju nameštaj ako kupcu odgovara. U kvadraturi stana nije terasa koja je 7m2. Predhodni vlasnik je proširio dnevni boravak na uštrb terase, ali može da se vrati u prvobitno stanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 92.700 €, 74,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Pravi porodični stan na izuzetnoj lokaciji. U blizini Bulevara Evrope, Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Cara Lazara, a ipak dovoljno udaljen da nema saobraćajne buke. U okolini se nalaze OŠ "Nikola Tesla", Gimnazija "Laza Kostić", nekoliko vrtića, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 165.825 €, 74,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

- Direktna prodaja bez provizije i posrednika - Idealna lokacija za sve generacije (Podbara) - U neposrednoj blizini kej, centar grada, osnovna škola, vrtići, parkovi, tereni za rekreaciju. - Gradsko centralno grejanje (kalorimetri u svakom stanu) - Stan sa puno svetlosti - Lep panoramski....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 204.000 € na 210.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 204.000 €
27.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Konjarnik prodaja stana, u lamelama od 5 spratova u blizini Ustaničke ulice i ulice Danice Marković Deset avijaticara. Zgrada sa urednim ulazom i liftom. Stan dvostran. Okrenut ka parku i zelenilu. Od prostorija ima dnevnu sobu, terasu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće osbe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 199.800 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA <span style="font-size:12.0pt;line-height: 115%;font-family:" arial",sans-serif"=""> : 1054323, LIMAN 3, TROSOBAN STAN, 74M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 138.980 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan NOV dvosoban stan, na izuzetno lepoj poziciji Stare Detelinare. Stan je ušuškan, a raspored stana je odličan. Južno je orijentisan, poseduje terasu i izuzetno je svetao. Grejanje je gradsko na kalolimetre. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja i opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 74m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran trosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak gradnje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 149.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054611 PETROVARADIN TROSOBAN STAN 74 m² Predstavljamo prodaju trosobnog , renoviranog stana od 74 m², pozicioniranog na trećem spratu, u mirnom delu Petrovaradina . Iz ulaznog hodnika se ide u sve prostorije. Desno je dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Nova Detelinara ,odličan svetao trosoban stan bez ulaganja ,ima svoje parking mesto u dvorištu.Uknjižen 1/1 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052467 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.200 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Sajam,Bez ulaganja, stan je kompletno renoviran , uknjižen 1/1, odlična lokacija, dva mokra čvora, italijanske tehnike na zidovima, sigurnosna vrata, poseduje ostavu na tavanu i manju pored ulaza u stan, zgrada ima 2 lifta od kojih je jedan teretni, biciklana u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.150 €, 74,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešten je u zgradi proverenog i renomiranog investitora, poznatog po visokom standardu izvođenja radova i pažnji posvećenoj svakom detalju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.900 €, 74,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, prostran, opremljen najnovijim nameštajem pozicioniran na lepom mestu na Telepu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji su fizički odvojeni od dela u kome su spavaće sobe, kupatilo, poseban toalet. Stan je sa terasom i ima pogled na ulicu. Grejanje je na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine.Stan je dvostrano orijentisan. Sastoji se od : dnevne sobe sa terasom, 2 spavaće sobe od kojih je jedna sa terasom, kupatila, kuhinje sa prozorom i špajzom.Prodaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 484)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>