• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 parking - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura što manji 80 m2 parking - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2 parking

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2 parking" pronađeno 3 213 nekretnina - prosečna cena 1.963 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • duplex
    • pogodan
    • 2.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan sa terasom od 44m2 nalazi se u luksuznom stambenom kompleksu sa video nadzorom uz samu obalu Dunava.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 76m2 u urbanoj vili na Adicama sa pogledom na Frušku Goru. Mirna lokacija, izdvojena od gradske buke i gužve. Stan se nalazi sam na I spratu, trostrano je orijentisan, osunčan i komforan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 156.650 €, 76,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1057185, Trosoban, 76m2, Liman 3. Oglašavamo prodaju odlične nekretnine na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. Zgrada uvučena od ulice sa dosta parking mesta ispred zgrade. Nekretnina idealna za porodičan život a može i kao investicija za izdavanje. Cena nije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.300 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 15-ak kilometara od Niša, prema Kameničkom Visu u vikend naselju Paprat. Vikendica je površine 76 m2, nalazi na placu od 787 m2. Sastoji se od prizemlja i sprata, prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 206.717 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetna novogradnja u srcu Ceraku U ponudi su stanovi u savremenom stambenom objektu na atraktivnoj lokaciji – Partizanske vode Planirani završetak radova: mart 2027. godine. Mogucnost kupovine garažnog mesta (kolektivna garaža sa auto-platformama): Donji nivo – 18.000 € Gornji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji. Potpuno renoviran stan. Stan u osnovi 50m2 sa terasom 56m2 i tavanski prostor sredjen 22m2 sa minimalnom visinom do 1.4m ukupno 40m2. Prodaje se sa namestajem. Pravi porodican stan. uknjizen. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odlčnoj lokaciji od 76m2 koji je rađen po open space konceptu. Topao tokom zimskih meseci,a prijatan tokom letnjih i izuzetno svetao. Poseduje dve terase ,šupu u dvorištu od 5m2 i sopstveno parking mesto. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 170.330 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja cena sa PDV-om. Urbana vila. Prepoznatljiv kvalitet gradnje na mirnoj lokaciji koja ima sve saržaje za normalno funkcionisanje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 76,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini TC Big Fashion, u Uralskoj ulici, prodaje se poslovni prostor/kancelarija u poslovnoj zgradi. Prostor je pozicioniran na 2. spratu i ima površinu od 76 m², što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Grejanje je centralno, a obezbeđen....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u blizini Palilulske pijace. Površine je 76m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 206.608 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča, centar 3 po strukturi trosoban, adaptilan u četvorosoban. Ukupne površine 76 m2.Drugi sprat od četiri. Klima, ostava, dva mokra čvora,podrum,veliki parking.Blizina autobuskog stajališta (okretnica) 85,95,96 i 105 L.Miran kraj blizina dve škole, vrtića i maxi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa nekretnina predstavlja kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i estetike, smeštena u mirnom delu grada Novog Sada sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene urbane vile, koja se sastoji od samo dva sprata, pružajući osećaj ekskluzivnosti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.200 €, 76,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu na Klisi. U pitanju je kuća koja poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa ostavom, dve komforne spavaće sobe i kupatilo. Sprat kuće je u sirovom stanju. Nalazi se na Slanoj bari, u mirnoj ulici.. Za više informacija i gledanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 202.824 €, 76,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 208.147 €, 76,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 195.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
01.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Stan se nalazi u novijoj modernoj zgradi,na 5 spratu od 6 u zgradi sa liftom. Iako se nalazi u centru Mirijeva zgrada je okružena parkovima i zelenilom. Ispred i oko zgrade parking. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje. Stan je na dva nivoa. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe na drugom nivou i velike terase.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 230.000 €, 76,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu koja se ne propušta! Zgrada na lepoj poziciji, okružena zelenilom, čista i održavana uz uvek slobodan parking oko nje. Stan sa izuzetnim rasporedom, južne orjentacije i bez ulaganja. Sa velike lođe se pruža izuzetan pogled. Zaista retko u ponudi!....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....