• GoHome Professional
do 210000 eura što manji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što manji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji 80 m2

  • Za upit "do 210000 eura što manji 80 m2" pronađeno 10 767 nekretnina - prosečna cena 1.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.541 €, 72,27 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Bez provizije za kupce! Vrhunski stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Gradske bolnice. Izuzetna prilika za život u mirnom okruženju nadomak svih infrastrukturnih potreba. U ulici se nalazi vrtić i škola kao i brojne linije gradskog prevoza. Karakteristike: - Energetski....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Trošarina, 221.422 €, 72,36 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što manji 80 m2'
39.900 €
80.000 €
131.580 €
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 204.007 € na 216.008 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 216.008 €, 72,73 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 204.007 €
22.03.2026 - 216.008 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 79.000 €, 73,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan visoko prizemlju stambene zgrade u naselju Dunavska. Lep raspored u stanu, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno, dve terase, kupatilo, hodnik i dve spavaće sobe. Stan je uknjižen na 73 m2 Grejanje na TA pećiLokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 73,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Stan u centru grada. Uknjižen na 73 m2, u prirodi je veći oko 100 m2. Prostrana terasa. Na podovima parket u dobrom stanju. Iz stana postoji pristup tavanu. Stanu pripada i deo dvorišta, koji se može koristiti za parking u centru grada. Potrebna adaptacija. Odlična lokacija, centar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.500 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju lep i prostran stan u Novom Železniku. U pažljivo osmišljena 73kvm stan poseduje 2 spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom i veliki dnevni boravak. U cenu je uračunato i parking mesto. PROSTORIJE: predsoblje, kupatilo, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 73,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u zgradi na odličnoj lokaciji sa lepim parternim uređenjem. U blizini škola, vrtić, marketi, igrališta... Uknjižen 1/1 pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.160 €, 73,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan četrvorosoban stan u izgradnji sa rokom izgradnje april 2023. godine. Odličan kvalitet gradnje i opreme, grejanje na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana. Za više informacija nas pozovite .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 204.000 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, prostran i osunčan trosoban stan, vrlo funkcionalnog rasporeda prostorija, jugozapadne orijentacije, u izvornom ali održavanom stanju. Odlična prateća infrastruktura. Stan je uknjižen. Odmah useljiv. PROSTORIJE; hodnik, dnevna soba 18m2, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogadnji na Panteleju.Nalazi se na 7.spratu zgrade sa dva lifta .Sastoji se od velikog dnevnog boravka,dve velike spavaće sobe i kupatila.Stan ima i prelepu terasu sa koje se pruža pogled na grad.Grejanje je podno sa urađenom instalacijom za etažno grejanje i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 188.030 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

-- Predstavljamo Vam odličan stan u izgradnju u neposrednoj blizini centra. Lokacija odlična za porodičan život blizina škola, vrtića, marketa, autobuske stanice. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sterijina, Novi Sad, 170000€, 73m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Sterijina, Novi Sad Sterijina.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 178.500 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće iznosi 73 m², uz dodatnih 33 m² terasa sa prednje i zadnje strane objekta. U prizemlju se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom rađenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Obalskih radnika Sprat: 3 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju troiposoban dupleks u dobroj i održavanoj zgradi u naselju Karaburma. Stan se nalazi u odličnom stanju i ne zahteva velika ulaganja. Strukturu čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa u prvom nivou. Tri prostrane spavaće sobe i kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
14.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053632. NOVI SAD, KLISA, TROIPOSOBAN, 73 m2. U ponudi je funkcionalan i komforan stan površine 73 m², smešten na drugom spratu novije stambene zgrade u mirnom delu Klise. Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila,garderobera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 73,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan u jednom od najlepših delova grada. Stan se nalazi u zgradi koja je zidana crvenom fasadnom ciglom. Oko same zgrade je dosta zelenila, a sam kraj je vrlo mira, kao stvoren za porodično stanovanje. Uz manja ulaganja ova nekretnina može biti savršeno mesto za vaš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054881. SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, TROSOBAN STAN, 73m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana pozicioniranog na drugom spratu zgrade novije gradnje, koja se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Sremskoj Kamenici. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 216.300 € na 211.200 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 211.200 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji. Lako se može prepraviti u četvorosoban. Uknjižen 1/1 ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.500 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053139, NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 73M2, SPRAT 3/4 U ponudi je trosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od starog i pozdanog investitora - Budućnost gradnja. Mirno i tiho,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2 stambenog prostora i 33 m2 dvorišne terase, u konceptu urbanih vila, na mirnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta od Novog Sada. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN OD 73M2 SA PRELEPOM VELIKOM TERASOM KOJA NIJE UŠLA U KVARATURU STANA, OKRENUT PREMA BULEVARU EVROPE (ULIČNO)ORJENTISAN,SA DVA SANITARNA ČVORA(PRIZEMLJE WC) NA SPRATU DVE SP.SOBE I KUPATILO.. U PRIZEMLJU KUHINJA SA TRPEZARIJOM I DN.BORAVAK,ZIDANE....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 150.380 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodičan stan. Odlična lokacija za život i izdavanje. Uvučeno od buke. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija nas pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 114.750 €, 73,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican stan na atraktivoj lokaciji, za vise informacija, pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina na veoma traženoj lokaciji! Nova gradnja, stan bez ikakvih ulaganja opremljen potpuno novim, modernim nameštajem i tehnikom. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.250 €, 73,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam dvorišni stan, nadomak centra Novog Sada. Za dodatne informacije pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 118.450 €, 73,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan stan za višečlanu porodicu, mir, tišina, dvorišno orijentisan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1, komforan. U blizini osnovne škole,vrtića, mega marketa "LIDL", gradskog prevoza. Pozovite ili dođite do naše kancelarije, gde će vas dočekati stručni tim agenata i pomoći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

30432, 063 555 832 Zoran, Funkcionalan, lep, terasa, u cenu uračunati kuhinjski elementi, plakari, a po dogovoru može i drugi nameštaj. Uknjižen, može i putem kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad, 210000€, 73m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad Heroja Pinkija.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Braće Jovandić. Uknjižen, komforan kompletno renoviran trosoban stan nadomak osnovne škole, vrtića, Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 485)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>