• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji" pronađeno 5 595 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 81000 eura (malo jeftiniji)
    • 90000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 150m2 na 15 ari placa. Kuća je spratna. U prizemlju od prostorija ima dnevnu sobu sa izlaskom na terasu, jednu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju, trpezariju, ostavu i kupatilo. Na spratu od prostorija ima 3 spavaće sobe, kupatilo i jednu manju sobu/garderober koji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 94.551 €, 33,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi u samom centru, sadrzi 20 stanova i 14 parking mesta, parking je u dvoristu objekta. Zgrada poseduje lift. Kupatila su izgradjena od kvalitetne keramike velikog formata, sa ugradjenim tus kanalom i ugradnom wc soljom. Pod u sobama je izradjen od drvenog tarketa. Stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 94.500 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ VRHUNSKA LOKACIJA - CENTAR GRADA - OBILIĆEV VENAC BLIZINA ŠOJKE 3-5 min. hoda do PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA. Prelep, vrhunskog kvaliteta gradnje, odmah useljiv, kompletno renoviran i kompletno prvoklasno opremljen se prodaje JEDNOIPOSOBAN stan, odv.lepa spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji'
67.980 €
94.500 €
94.500 €
  Stan, BATAJNICA, 94.500 €, 35,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Odlicna izolacija zgrade, klima blok "Zorka" + stiropor "Austroterm" 15 -20 cm. U nasim....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 94.500 €, 35,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa završnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pružiće kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni život. Odlična izolacija zgrade, klima blok "Zorka" + stiropor "Austroterm"....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 94.430 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u blizini Doma Vojske i Dušanove ulice, pa je pogodan za raznorazne delatnosti Sastoji se od dve višenamenske prostorije, čajne kuhinje, ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 94.410 €, 33,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.392 €, 62,10 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji u Boleču, na odličnoj lokaciji idealnoj za miran porodični život, uz dobru povezanost sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala, sa akcentom na dugotrajnost, komfor i funkcionalnost. Pametno organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.350 €, 51,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 94.220 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 94.200 €, 69,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je savremen stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u samom centru Paraćina. Lokacija omogućava komforan gradski život, uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Raspolaže prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.090 €, 38,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.030 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 94.000 €, 30,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan, sređen i moderno opremljen stan u mirnom delu Žarkova. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevno trpezarijskog dela, spavaće sobe, i kupatila.....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

U potpuno novom, ambijentalno uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m udaljen od hotela "CRNI VRH", u blizini maksija i autobuske stanice. Objekat je obezbeđen liftom a apartman je na trećoj etaži od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 94.000 €, 32,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

✨Savršeno Uređena Garsonjera na Petrovaradinu – 3 Minuta od Centra Novog Sada✨ Na prodaju garsonjera od 32 m² , dizajnerski savršeno uređena, sa vrhunskim enterijerom koji kombinuje stil, kvalitet i funkcionalnost. Smeštena u jednom od najboljih delova Petrovaradina , na svega 3 minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U potpuno novom, ambijentalno uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m udaljen od hotela "CRNI VRH", u blizini maksija i autobuske stanice. Objekat je obezbeđen liftom a apartman je na trećoj etaži od ukupno četiri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda parka Čair, Kliničkog centra, centra grada Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 47 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 94.000 €, 38,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 38m2, podno grejanje, lift, PR/III. Građevinska dozvola. Biće uknjižen kao poslovni prostor. U prilici smo da Vam ponudimo stan u zgradi visokog kvaliteta u blizini Beo Shopping centra i Cvetkove pijace. U izgradnji su korišćeni visoko kvalitetni materijali: - prvoklasna granitna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u novogradnji. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Parking mesto i zajednička prostorija u prizemlju. Stan je kompletno namešten, kuhinja i plakari radjeni po meri, sve stvari u stanu su nove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 94.000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, jednoiposoban stan (41m2) na jednoj od najtraktivnijih lokacija - Nova Detelinara. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa terpezarijom, odvojene kuhinje koja poseduje prirodnu ventilaciju i ostavu, spavaće sobe i kupatila. Stan ne zahteva nikakva ulaganja. Dvorišno....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122889, I/, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Uknjižen, odmah useljiv. Svetla i prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, kupatilo, predsoblje, terasa. Funkcionalan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla. Parking....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.960 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.900 €, 69,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.890 €, 46,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov, funkcionalan jednoiposoban stan površine 45.8 m², smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Objekat se gradi od kvalitetnih materijala – sve se zida termo blokom koji daje zvučnu i toplotnu izolaciju i oblaže se fasadnom izolacijom od 10 cm stiropora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.750 €, 35,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican manji jednoiposoban stan u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.750 €, 35,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.750 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na traženoj lokaciji u blizini Futoške Pijace. Uknjižen 1/1, može kredit. Higijenska ulaganja. Stan je prazan i useljiv odmah po isplati. Idealan za izdavanje. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.750 €, 52,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban stan koji lako može biti i trosoban, neto površine 52m2, a bruto 60m2. Stan sa puno prirodnog osvetljenja, trostrano orjentisan. Prodaje se komplet namešten sa svim uređajima. Uz stan ide i garaža koja se nalazi iza zgrade. Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.750 €, 28,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na izuzetno popularnoj lokaciji - Grbavica. Garsonjera odličnog rasporeda, smešten u 28m2. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.750 €, 28,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na najtraženijoj lokaciji. Kompletno renovirana, menjane eletro i vodovodne instalacije, postavljena PVC stolarija. Nalazi se u srcu Grbavice u blizini pijace, marketa obdaništta. Za više informacija pozovite 063/7561705 A.Š. 547963 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 93.720 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, kvadrature 66m2 u centru Temerina. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, terasu i 2 sobe. Postoji vesernica, 2 toaleta. U stanu niko nije ziveo. Vlasnik 1/1 Papirologija cista. Nije agencija. cena: 93.720 eura Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.690 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 93.600 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, Mala Vaga (P+G+5). Trosoban stan - na prvom, četvrtom i petom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila i dve lođe. Kuhinja i kupatilo imaju prozore. Vrata medijapan, zaključavanje 5 brava. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 93.600 €, 72,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93304, IV/V, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi se u zgradi novije gradnje, u mirnoj, neprometnoj ulici, te je izolovan od gradske buke, ali i nadomak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.570 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 538)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>