• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 86000 eura što skuplji" pronađeno 5 598 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 81000 eura (malo jeftiniji)
    • 90000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 91.590 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 91.590 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 91.460 €, 27,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo PRELEPU garsonjeru na Bulevaru Evrope. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, hodnika i terase. Ne zahteva nikakva ulaganja, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, parket, odlična keramika. Stan je dvorišno orijentisan i prava je dragocenost,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.415 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 500 U srcu prirorde, na nepunih 45 minuta od Beograda! Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Kosmaj Residence donosi savremeno stanovanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 91.300 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako zeli te mir i udobnost, ovo je stan za vas. Dvosoban stan od 49m2, 1700e po m2, parking mesto koje ide uz ovaj stan 8000e. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 91.200 €, 76,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 91.160 €, 59,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Niski računi, na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 91.160 €, 59,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

536181-Nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Niski računi, na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/215-02-36** Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.140 €, 35,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.120 €, 37,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo kraj 2026 godine+60 dana. Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 91.050 €, 34,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru na Grbavici Novi Sad. Komotna garsonjera uknjižene površine od 34m2 sa terasom. Zgrada sa liftom. Odlična za život ili u pogledu investicije za izdavanje. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.040 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Slana��ki put, vp/1, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-44m2 , ugovorna povr��ina-44.00m2, Prodaje se uknji��en 2.5 stan u Vi��nji��koj banji, ulica Slana��ki put. Stan je prozra��an i sme��ten u delu zgrade okru��en zelenilom. Stan ima svoj posebni ulaz iz dvori��ta, dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.000 €, 35,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA INVESTICIJA – LOKAL / STAN SA PARKING MESTOM! Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu koja pruža više mogućnosti – lokal koji se vrlo lako može preurediti u funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom! Ova nekretnina je idealna kako za život, tako i za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, BANJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RUMA, 91.000 €, 69,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičan, trosoban stan u Rumi, ulica 15. Maja. Stan je 70 kvadrata, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, prostranu dnevnu sobu, sa trpezarijom i kuhinjom. Takodje, poseduje i dve terase. Nalazi se na trećem spratu. Zgrada je na samom ćošku. Za više informacija pozvati 0604146545....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je u izgradnji,useljiv 31.1.2026.u mirnom kraju grada,blizu vrtica,osnovne i srednje skole,crkve trzni centri Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 91.000 €, 91,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SOCIJALNO, 91m2, TROSOBAN Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih jedna poseduje bračni krevet, a u druga dva kreveta, kupatilo i prostranu terasu koja gleda na dvorište. Nalazi se u blizini Centra....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.990 €, 67,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 350 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 90.900 €, 33,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na lokaciji budućeg najvećeg univerzitetskog naselja na Balkanu, gradi se savremeni stambeni kompleks koji donosi novi standard stanovanja. Bez provizije za kupca! Stanari će imati na raspolaganju bazen i spa centar, teretanu, kao i portirsku službu u svakom ulazu, namenjenu kao podrška....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 90.860 €, 49,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. 063/7561705 A.Š. 550297 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.750 €, 33,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 90.750 €, 64,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.740 €, 48,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju pouzdanog investitora. Standardno kvalitetna 6-komorna stolarija, staklena ograda na terasama, dobar kvalitet unutrašnje stolarije. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Rok za završetak radova decembar 2025.g. Pozovite naše agente za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.720 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se jednosoban stan površine 43,2 m², idealan za one koji žele mir i komfor, a da im je sve pri ruci. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke, sa istočnom orijentacijom i prelepim pogledom na Frušku goru. 📍 Lokacija: 🚴‍♀️ 150 m od nasipa i biciklističke staze, 👶 700 m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.700 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, delimično opremljen stan u ulici Doža Đerđa. Stan se nalazi u suterenu, svaka prostorija ima prozor. Dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo. Grejanje na gas, klima, rekuperator. NIski mesečni troškovi. Za sve dodatne informacije, obratiti se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.700 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50.4m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.700 €, 49,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Nov 2.5 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 44m2. Extra kvalitetna novogradnja. Stan se nalazi u polusuterenu. Ostaju moderna kuhinja, klima, Tv. Blizina svih sadržaja Futoške i Limanske pijace, megamarketa, škole i ostalih sadržaja. Odličan kao i investicija. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan brzo useljiv stan, idealnog rasporeda na 1.spratu u samom centru Adica. Dvorišno orijentisan. Prodaje se sa parking mestom u dvorištu. Cena je sa pdv-om. Zgrada je extra kvaliteta i opreme. Na dva minuta do Pošte, dva minuta do vrtića, tri minuta do Doma zdravlja, minut do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan brzo useljiv stan u samom centru Adica. Dvorišno orijentisan. Prodaje se sa parking mestom u dvorištu. Cena je sa pdv-om. Zgrada je extra kvaliteta i opreme. 064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada Ovaj stambeni prostor se nalazi u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.640 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u pokusuterenu, potpuno nov, bez ulaganja. Na izvanrednoj lokaciji! Pozovite nas za više informacija. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 542)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>