• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 86000 eura što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210 m2 klima do 86000 eura što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 86000 eura što manji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 86000 eura što manji" pronađeno 5 598 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 81000 eura (malo jeftiniji)
    • 90000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • namešten
    • renovirano
    • useljiv
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRALJEVO, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine 13 m2 u osnovi, pomoćni objekat u osnovi površine 11 m2, na placu ukupne površine 2429 m2. Plac čine tri katastarske parcele, koje čine celinu, a ograđen je betonskom ogradom. Objekti su renovirani, kuća je odmah useljiva, sređeno kupatilo i kuhinja, kao i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVR OSLOBOĐENJA, 24m2 Prodaje se lokal u dve etaže na odličnoj lokaciji, u ulici Novosadskog sajma. Može da se koristi u više svrha, kao što su kancelarija, kozmetički salon, prodajno mesto ili kao magacin, u zavisnosti od potrebe. Na obe etaže se nalazi prirodna ventilacija. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.900 €, 24,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera u zgradi novogradnje. U stanu se nikad nije živelo, prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Lokacija mirna i udaljena od buke i gradske vreve, a opet na 15 minuta od centra Novog Sada. Bez ulaganja, odmah useljivo. Za više informacija nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 47.310 €, 24,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se bave izdavanjem. Apartman se nalazi u prizemlju, površine 24m2 plus hodnik, koji ne ulazi u kvadraturu, gde se izlazi u dvorište zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 44.400 €, 24,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 24,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.500 €, 24,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili razne uslužne delatnosti. Površina lokala je 24 m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije, dela odvojenog lakim pregradama, toaleta i male kuhinje. Ulazni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Lokal je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa, nameštena garsonjera u samom centru Novog Sada. Nekretnina za svaku preporuku! Za više informacija i sam obilazak ove nekretnine, pozovite naše agente prodaje. Kontakt: +381652813132 +381652813133 Agencijska oznaka: 1009007 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121723, II/III, klima, uknjižen, parking. Na prodaju odličan jednosoban stan od 25m2 u Cara Dušana ulici. Stan se prodaje namešten i zgrada ima svoj parking. Uknjižen. Odličan za život ali i kao investicija za izdavanje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA ULIČNOG LOKALA - BLIZINA BULEVARA OSLOBOĐENJA Površina: 25 m² Prodaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, idealan za različite vrste poslovanja! Karakteristike prostora: Ulični lokal, visok promet i vidljivost Površina: 25....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 86.300 €, 25,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAJMIŠTE, 25m2, GARSONJERA U traženom delu grada prodajemo potpuno renoviranu i moderno opremljenu garsonjeru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, komforne sobe sa kuhinjom i terasom. Idealna prilika kako za život, tako i za investiciju. U cenu su uračunati sva tehnika i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.830 €, 25,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na Telepu. Odličan kvalitet gradnje od dobro poznatog investitora,tarket podovi, sjajna keramika, klima, sigurnosna ulazna vrata. Dvorišno orjentisan, uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt:021/2215100, 064/8033305....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 78.300 €, 25,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen i odlično organizovan stan od 25m2 korisne površine, a poseduje i terasu sa prelepim pogledom, tako da građevinska površina iznosi 27m2. Jednoiposoban je po strukturi, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Poseduje hodnik, kupatilo, spavaću sobu, dnevno trpezarijsi prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi lokal, nekadašnji frizerski salon, u ulici Vojvode Milenka. Površine 25m2, klimatizovan, mokri čvor. Okrenut ka unutrašnjosti lamele, pogodan za delatnosti nege lica i tela, knjigovodstva, ordinacija, konsaltinga i sl. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i fenomenalan aparrtman na zlatiboru u prelepom kompleksu, sa spa, bazenima, restoranom i ostalim aktivonostima u sklopu objekta. Vrlo lepa lokacija, 2 minuta kolima od jezera, a 15 minuta pešaka. Apartman je jednoiposoban sa odvojenom spavaćom sobom, GRATIS terasa od 10m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična garsonjera na TOP lokaciji, nameštena i idealna za izdavanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika, moguća kupovina putem stambenog kredita. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten. PVC stolarija, hrastov parket, odlična keramika, bez ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064 8222 148 552961 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova, neuseljevana garsonjera na vrlo atraktivnoj lokaciji. Blizina fakulteta, škola, marketa, autobuskih stajališta. Grejanje po utrošku. Idealno za život, dnevno iznjamljivanje, studente. Čekamo vaš poziv. Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednosoban stan na Adamovićevom naselju u blizini svih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje u prizemlju i sastoji se od hodnika,odvijene kuhinje,dnevnog boravka i kupatila.Grejanje je centralno,stan se prodaje opremljen.U....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Površine 25m2. Poseduje francuski balkon. Na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za život ili investiciju. Uknjižen i bez tereta. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji na Novoj detelinari. Zgrada novogradnje, održavana je i poseduje biciklanu. U okolini svi neophodni sadržaji za svakodnevnicu. Stan je delimično renoviran - hoblovan parket, okrečen i opremljen kompletno novim stvarima. Ulične je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno renoviran i namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje veoma komforan dnevni boravak sa kuhinjom, lep hodnik u koji može da stane cipelarnik, moderno opremljeno kupatilo i komfornu terasu na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je potpuno renovirana i moderno nameštena garsonjera, smeštena na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom, video–nadzorom i prostorijom za bicikle, što dodatno doprinosi komforu i sigurnosti.Zahvaljujući svojoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, opremljeno kupatilo i komfornu terasu na kojoj možete da uživate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina, smeštena je na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran – urađene su nove instalacije, podovi, stolarija i kupatilo, tako da je useljiv bez ikakvih ulaganja. Zahvaljujući svojoj poziciji , budući vlasnik dobija odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u radu površine 25 m², smešten na vrlo traženoj lokaciji u blizini centra grada. Lokal ima izlog i ulaz direktno sa ulice, što mu obezbeđuje odličnu vidljivost i dostupnost. Odlična inveticija za izdavanje ili nastavak delatnosti! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.280 €, 25,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

545929 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.780 €, 25,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 25m2, EG, lift, PR/IV, telefon, interfo. Legalizacija. Potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera • Zaseban ulaz za potpunu privatnost • Kompletno opremljena: kuhinja, frižider, šporet, veš mašina, TV, klima • Udoban krevet i sav nameštaj za prijatan boravak 📍 Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Kupovina isključivo putem keša. Za još informacija pozovite ili posetite naš sajt. Hajduk Veljkova, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 542)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>