• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 86000 eura što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210 m2 klima do 86000 eura što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 86000 eura što manji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 86000 eura što manji" pronađeno 5 598 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 81000 eura (malo jeftiniji)
    • 90000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Zeleznicka stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odlican za zivot kao i za izdavanje. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena odlična garsonjera Novosadskog sajma.Vredi pogledati.Pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.340 €, 24,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Na prodaju svetla i funkcionalna garsonjera površine 24m², smeštena na 5. spratu stambene zgrade bez kosina, u popularnom i odlično povezanom delu Grbavice. Iako se nalazi na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan poseduje komfornu terasu.Dužinom celog hodnika je veliki plakar gde može dosta stvari da se odloži. Stan poseduje kompletnu opremljenu kuhinju, klima uredjaj, veš mašinu. Idealan za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 79.900 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u Centru Novog Sada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija.Stan je svetao, funkcionalan i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase.Nalazi se na drugom spratu zgrade koja je dvorišno orijentisana.Idealan stan za izdavanje ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena 1/1. Prodaje se nameštena. Gleda na ulicu. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera. pozovite!!!! b121 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, SALAJKA, GARSONJERA, 24 m2 - uknjižen, odmah useljiv stan u kvalitetnoj zgradi iz 2006. godine. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Lepo za život, idealno za iznajmljivanje. Agencijska oznaka 1007845. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi se na odličnoj lokaciji u Temerinskoj ulici, prema železničkoj stanici, na trećem spratu od pet, u zgradi sa liftom.Stan je pravilnog oblika, ulično je orijentisan i prodaje se sa svim stvarima i tehnikom.Važno je napomenuti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 79.000 €, 24,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, funkcionalna garsonjera u novijoj zgradi na granici između naselja Karaburma i Mirijevo. Prostorije: hodnik, dnevno-kuhinjsko-trpezarijski deo i kupatilo. Stan poseduje kvalitetan parket i dobru unutrašnju i spoljаšnju stolariju. Za kreditne i keš kupce. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja dve garsonjere ( sa zajedničkim ulazom od 15 kvm ),površine 24 kvm ( prvi stan ) i 16 kvm ( drugi stan ), u prizemlju, sa TA grejanjem ( klima ). Sastoje se od po jedne sobe, kupatila, kuhinje i predsoblja. Prodaja sa stvarima. Mogućnost prodaje i odvojenih stanova. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na 4. od 5 spratova u zgradi sa liftom. Lokacija je odlična kako za život tako i za iznajmljivanje, zgrada okružena sa svim sadržajima neophodnim za modernu svakodnevnicu.Stan je ulično orijentisan, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. 507128 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.000 €, 24,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad - Površina: 24 m² - Uknjižena 1/1 – vlasništvo bez tereta Prodaje se funkcionalna garsonjera u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Nova Detelinara. Stan je idealan za izdavanje ili prvo stambeno rešenje. Struktura: • Ulazni hodnik • Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 74.500 €, 24,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala Dimitrija Tucovića kod Gradske bolnice. Lokal do ulice sa izlogom. 24m2 Lokal ima mokri čvor. Klima. Samo za keš kupce , prodavac ne prihvata kreditne kupce. 35 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.500 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m², u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, ulica Cara Dušana Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom Kompletno nameštena ,mogućnost useljenja odmah Terasa Uknjižena – moguća kupovina putem stambenog kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 70.100 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Žarkovu. Na dosta prometnom mestu. Ulično orjentisan. Obezbedjen je zastitnom rešetkom. Pogodan za visenamenske delatnosti. Trenutno se izdaje. Odlična nekretnina za investiciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Žarkovo, 70.100 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Zarkovu. Na dosta prometnom mestu. Ulicno orjentisan. Obezbedjen je zastitnom resetkom. Pogodan za visenamenske delatnosti. Trenutno se izdaje. Odlicna nekretnina za investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 69.900 €, 24,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115826, SUT/, klima, uknjižen, renoviran. Prodaja jednosobnog stana, koji je lociran u mirnoj i tihoj ulici u neposrednoj blizini Beo shopping centra. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti nephodni za urbani način života. Sve što se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.010 €, 24,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera 24m2 na Novom Naselju - Futoški put. Stan je na 5 spratu zgrade bez lifta. Nema terasu. Renovirano. Trenutno pod zakupom , može se preuzeti zakupac. Kontakt: 063536286. Šifra oglas 7625. Agencijska provizija uračunata u cenu. Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Podbara, Novi Sad - 24m2, uknjižen 1/! - nova zgrada - niski računi - idealno kao investicija, pogodno za manje kancelarije, frizerski salon. - trenutno je zakupac u prostoru, 300eur mesečni zakup Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 24m Cara Dušana PRODAJE SE Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 24m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere 24m u Novom Sadu na Grbavici, ulica Cara Dušana, garsonjera se nalazi na IV spratu, ulično orijentisana. Zgrada je pozicionirana na fenomenalnoj lokaciji u gradu, pored parkića kod Medicinski škole. Odličan stan kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 89.610 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa i sredjena garsonjera na dobroj lokaciji, sa parkingom u dvoristu. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je veoma svetao i prijatan. Takodje dolazi obzir kupovina preko kredita i kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je odmah useljiv, uredno održavan i apsolutno spreman za život, što ga čini idealnim kako za sopstveni boravak, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.530 €, 24,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO! Odlična garsonjera, uknjižena, prodaje se kompletno nameštena. Na idealnoj lokaciji, u mirnoj ulici u blizini bulevara Evrope, nova zgrada, uvek ima parkinga u ulici. Pozovite za gledanje. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 59.800 €, 24,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal je na drugom spratu Tc Banjica, površine 24 m2 uknjiženo + 10 m2 galerije do koje se dolazi spiralnim stepeništem. Tržni centar je klimatizovan, sa pokretnim stepeništem i fizičko/tehničkim obezbedjenjem.41 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera na Adamovićevom naselju. Smeštena je na 4. spratu od 5, u zgradi sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, idealna za život jedne osobe ili kao investicija. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare. Uknjižena. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.680 €, 24,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji odlična prilika, kako za život tako i za izdavanje! U ceni ide kompletan nameštaj. Za više informacija, pozovite! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.500 €, 24,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

C. PEVAC 24 V(k) CG 54.500 Prodaje se garsonjera od 24 mkv na V spratu (nadgradnja) stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predosblja, sobe, kuhinje gde moze biti i manja trpezarija i sanitarnog cvora. Nema terasu. Stan je svetao i sa lepim pogledom. Pored prozora ima kosine koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 91.700 €, 24,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, LIMAN 2, GARSONJERA, 24 m2. Oglašavamo prodaju odlične nekretnine na izuzetnoj lokaciji, blizina SPENS-a, fakulteta, štranda, vrtića, škole, centra. U stanu je sve novo, ostali su podovi da se završe i elektro galanterija,to će biti postavljeno i uračunato je u cenu stana....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.500 €, 24,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog Resorta na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 24 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Ima toplu vezu do dostupnih Welnes sadržaja, bez izlaska iz objekta. Uknjižen, privatna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 542)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>