• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 45000 eura - GoHome traženje oglasa na webu
  • do 210 m2 klima što manji do 45000 eura - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 45000 eura

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 45000 eura" pronađeno 1 411 nekretnina - prosečna cena 797 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € Jabučki rit.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 83689, XVII/XVIII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 50 m², smešten u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici na Grbavici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i praktičnom ostavom, kupatila i terase. Enterijer je očuvan i potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, odličan poslovni prostor na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, osnovne škole Ovaj poslovni prostor čine dve kancelarije - jedna veća sjedinjena sa opremljenom kuhinjom i druga,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, lepo opremljen, dvosoban stan u ulici Maksima Gorkog. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, odvojene trpezarije, odvojene spavaće sobe, ostave, zatvorene terase i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se stan – Liman 2, Blagoja Parovića (iza kafića Vitraž) 📅 Useljiv od mah 📐 Površina: 50m² 🏢 Sprat: 5.sprat 🛋️ Potpuno opremljen novim nameštajem 🔹 Struktura stana: 🛏️ Dve identično opremljene sobe 🍽️ Kuhinja sa trpezarijom 🧺 Ostava 🛁 Kupatilo 🚪 Hodnik 💰 Cena zakupa:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevar Evrope. Ovaj lokal ukupne površine 50m2 čine dve etaže: prizemlje i galerija od po 25m2. Prizemlje čini jedna celina i sanitarni čvor dok galeriju čini jedna celina. Veliki portali. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Staroj Detelinari, ulica Filipa Filipovića, površine 50m2. Sastoji se iz dve sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Stan se izdaje prazan sa kuhinjskim elementima, bez bele tehnike (ostavljen prostor za ugradnu tehniku). Odmah useljivo. Potreban....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan od 50 m2 nov,opremljen novom tehnikom i nameštajem prvi put se izdaje . Za sve informacije pozvati na 064 1126239 MIODRAG Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na idealnoj lokaciji kod Futoške pijace. Površine 50m2.. Moderno i u potpunosti opremljen. Pet friendly. Stan se nalazi na sjajnoj lokaciji a opet u mirnoj ulici. Stan je potpuno opremljen sa prostranom dnevnom i spavaćom sobom, pri čemu obe izlaze na terasu koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Višenamenske prostorije. - Lokal. - Poslovno - magacinski prostor. - Kancelarijski prostor. - Voda. - Struja. - Parking (veći broj mesta). - Odličan prilaz (za kamione i kombi vozila) - Sanitarni čvor. - Pločice. - PVC stolarija. - Na samom Smederevskom putu. - U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima Struktura: hodnik,dnevna soba,spavaća,kupatolo,terasa. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zgrada u neposrednij blizini fakulteta,Spensa,Promenade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici. Useljiv odmah.Cena 500e+depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-658 (od ukupno 659)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>