• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 45000 eura - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 210 m2 klima što manji do 45000 eura - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 45000 eura

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 45000 eura" pronađeno 1 411 nekretnina - prosečna cena 797 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • podrum
    • lift
    • 4.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 38.400 €, 48,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi modarno opremljen do sada ne useljavan stan u novoizgrađenoj zgradi. Površine 48m2. Stan je potpuno opremljen nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe trpezarije sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Poseduje podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan,namesten sa malim rezijima,dvostrano orjentisanima svoju terasublizina skole,trznog centra,pijace,fakultetastan sadrzi klimu,usisivac,peglu,fen i sve sto je potrebno,kuhinja je kompletno opremljena sa aparatom za kafukao i spavaca soba sa posteljinom,prekirivacima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan,namesten sa malim rezijima. Dvostrano orjentisan, ima svoju terasu. Blizina škole,trznog centra,pijace,fakulteta Kuhinja je kompletno opremljena + aparat za kafu. Lep stan na idealnoj lokaciji na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.360 €, 48,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Branka Bajića, Sajam, Novi Sad - 45m2, 1.5 stan - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba,terasa - odmah useljiv! - idealna lokacija za život Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, na samom početku Bulevara Patrijarha Pavla. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Veš mašina se koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na Podbari, koji se nalazi na prvom spratu zgrade. Stan ima terasu i dvorišno je orijentisan, te je izolovan od ulične buke. Nalazi se na svega nekoliko minuta od samog centra grada. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se komforan dvosoban stan – Centar, ulica Vuka Karadžića 🏙️🌿 U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten dvosoban stan površine 48m² , koji se nalazi u mirnoj ulici u centru Novog Sada , na samo 200 metara od strogog centra grada . Idealna kombinacija mirnog ambijenta i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105403. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom u strogom centru Novog Sada. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, garderobera i kupatila. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Square Garden, Avijatičarsko naselje - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten (klima, 2 x TV, sudomašina, veš mašina..) - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa - garažno parking mesto je u ceni stana - useljivo odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BANJA, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 49,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Kompletno opremljen i renoviran salonski stan - Dvosoban, 49m2 - Useljiv od 15.08.2025. - Informatika - 70Eur - Pogled na katoličku portu Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, obratite se na 065-800-82-81....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 31.850 €, 49,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao stan sa pogledom, u srcu Vračara. Smešten na osmom spratu zgrade sa liftom, odakle se pruža panoramski pogled na dve strane grada. Stan je idealan za porodično stanovanje ili za studente. U neposrednoj blizini se nalaze Kalenić pijaca, stomatološki fakultet, kao....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep jednosoban stan u lepom zajedničkom dvorištu sa prijatnim komšijama. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu reke Krivaje i blizu centra grada. Stan je kopletno renoviran od krova do poda. Sve urađeno novo, strujna i vodovodna instalacija, ima novo tuš kupatilo, postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i prostran dvosoban stan u centru grada! Kompletno opremljen! U blizini stana se nalaze pijaca, marketi, kafići, vrtić, škola... Stan se izdaje na duži vremenski period Useljiv od 01.05 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru- ulica Augusta Cesarca 49m2 parking u dvorištu zgrade pet friendly 550e Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119621, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100545. Novi Sad, Kej – ulica Maksima Gorkog kod škole. Lokacija koja svima odgovara. Odmah useljiv dvosoban stan klasičnog rasporeda. 49m2, III sprat, dvostrano orijentisan, kompletno i kvalitetno renoviran. Terasa. Odvojena kuhinja, izdvojena trpezarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv dvosoban moderan stan na odličnoj lokaciji Potreban depozit, Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Babatovo - neuknjižena vikend kuća površine 50m2 + pomoćni objekat od 30m2 na placu od 28,77 ara. U prizemlju se nalazi jedna soba, manja kuhinja sa trpezarijom, predsoblje i kupatilo, a u potkrovlju je još jedna soba sa ulazom spolja preko terase. Trofazna struja, hidropak, klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savrsen spoj luksuza i lokacije -izdaje se potpuno namešten nedavno renoviran dvosoban stan na samom Trgu slobode . Ovo je nesvakidasnja nekretnina za odabrane koji zele da uIvaju u panoramskom pogledu na grad iz svog komfora. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 659)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>