• GoHome Professional
do 200000 eura parking bazen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura parking bazen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking bazen

  • Za upit "do 200000 eura parking bazen" pronađeno 510 nekretnina - prosečna cena 1.776 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 35,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nov nenamesten stan u samome centru Zlatibora,preko puta Hotela Mona u ulici Drinske Divizije.Stan se sastoji od d.boravka,kuhinje,spavace sobe,kupatila i terase.U objektu ce biti spa centar sa raznom ponudom relaksacije (djakuzija,turskog kupatila,saune,slanog zida,tapitarijuma,bazena).U....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 73.566 €, 39,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 73.000 €, 37,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen apartman površine 37m2, koji se nalazi u okviru kompleksa Srebrna planina u Vikend naselu na Kopaoniku. Svega 5 km od centra i 3,5 km od najbliže ski staze. U okviru kompleksa se nalaze SPA, bazen, restoran, dečija igraonica. Pored dnevne sobe koja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 33,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 33m2, terasa 3m2, norveški radijatori, 2/5, parking. Na uknjižbi Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu dva prelepa, potpuno nameštena apartmana u renomiranom kompleksu „Zlatiborske terase“, idealno pozicioniranom na samo 600 metara od živahnog Kraljevog Trga na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.556 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.205 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.164 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten stan u Titovoj Vili. Obezbeđen parking ispred zgrade. Odličan za izdavanje. Postoji mogućnost korišćenja bazena i spa centra. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 72.000 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ZLATIBOR- Na prodaju funkcionalan stan lepog rasporeda, površine 41 m², smešten na prvom spratu kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom odvojene spavaće sobe kupatila hodnika i terase....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.500 €, 40,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više stanova različitih kvadratura i struktura, a svaki od njih deo je arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.500 €, 39,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 71.400 €, 33,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević”, državni....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom. Prodaje se sa nameštajem, PVC stolarija, grejanje etažno, parking je ispred objekta za vlasnike apartmana. U samom objektu....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. POZOVITE 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 70.000 €, 45,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju stan na Zlatiboru U jednom od najlepših naselja na Zlatiboru, na 1.5km od centra i jezera, sa dosta zelenila i pogledom na padine Tornika Posebna prednost ove nekretnine je i to što se nalazi u okviru kompleksa što pruža stanarima niz dodatnih....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 70.000 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

2.0, Zlatibor, Sunčani breg, Kiridžijska, 46m2, CG, 1/4, parking Apartman se sastoji iz odvojene spavaće sobe, kupatila, predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i prostrane lođe na koju izlaz imaju spavaća i dnevna soba. U cenu apartmana je uključen i sav nameštaj i tehnika.....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102618, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava, vikendica. Prodaje se kuća na ulasku u naselje Jazak, svega par kilometara od Vrdnika. Sama kuća je 42m² a prostire se na placu od 10 ari sa prelepim pogledom na Frušku Goru.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 70.000 €, 41,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Baćevac. Zidana kuća, površine 41m², na placu površine 20ari. Uknjiženo 1/1. Kuća se sastoji od kuhinje, dnevne i spavaće sobe, kupatila, verande. Grejanje na TA peć i na drva. Gradska voda, bazen sa tehničkom vodom, septička jama. Plac je ograđen, sa izlazom na asfaltni put, u blizini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.660 €, 37,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 69.500 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u centru Nadalja na velikom placu od 3309 m2. Kuća je salonskog tipa sa ulične strane, a u dvorišnom delu je potpuno renovirana i odmah useljiva. Kuća ima kuhinju sa trpezarijom, sobu, kupatilo, ostavu i terasu koji su renovirani, a u drugom delu kuće se nalaze....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta šetnje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaze se da svaka cena ,mora da ima opravdanje,a ovde je to slucaj od kvaliteta pa do sadrzaja koje se nude,a to cete saznati kada procitate ostatak. Nudimo vam na....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaže se da svaka cena ,mora da ima opravdanje,a ovde je to slučaj od kvaliteta pa do sadržaja koje se nude,a to ćete saznati kada pročitate ostatak. Nudimo vam na....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 68.960 €, 139,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Plac, BANJA, 73.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetan građevinski plac u jednoj od najposećenijih i najrazvijenijih banjskih destinacija u Srbiji – Ribarskoj Banji. Plac se nalazi pored glavnog puta, na samo 400 metara od centra Banje, što ga čini idealnom lokacijom za turizam, ugostiteljstvo i moderne apartmanske....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.640 €, 26,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u objektu u srcu Zlatibora blizu centra a opet u mirnom i neopterecenom prirodnom ambijentu. Moderna i funkcionalna garsonjera. u kojoj je prostor organizovan za odmor sa odvojenom dnevnom i nocnom zonom. Objekat i stanovi-apartmani se gradi sa najkvalitetnijim materijalima,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2. 0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.370 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs