• GoHome Professional
do 200000 eura parking bazen - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura parking bazen - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking bazen

  • Za upit "do 200000 eura parking bazen" pronađeno 510 nekretnina - prosečna cena 1.776 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 81.060 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 999 Direktna cena od investitora, bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Prodaja luksuznih stanova u kvalitetno građenoj zgradi, sa najsavremenijom opremom i mogućnošću smart home sistema. Ugrađena PVC stolarija sa troslojnim staklom, prirodan....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 80.904 €, 33,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.340 €, 43,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan nov i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na idealnom trećem spratu sa odličnim pogledom i puno svetlosti. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Nalazi se u prelepom kompleksu Zlatiborski Konaci koji ima svoje obezbeđenje, parking i bazen. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², sa dodatnom terasom od 2m². Stan je na izuzetnoj lokaciji kod Snežnika, u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i prodaje se potpuno opremljen. Prostor je praktično raspoređen i idealan za boravak....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 111,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, nova, porodična vila u centru Palića na placu od 10a. Površina objekta 111m2 - 2 spavaće sobe, 1 kupatilo sa tuš kabinom, open space (kuhinja - trpezarija - dnevni boravak). Puno prirodnog svetla, stolarija (prozori, vrata) od drveta. Visoki plafoni - 2, 80 cm te daje utisak....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 152,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prelepe prirode Kosmaja, u mirnom selu Nemenikuće , prodaje se moderna luksuzna kuća koja nudi savršen balans udobnosti savremenog života i čari boravka u prirodi . Kosmaj je poznat kao jedna od omiljenih beogradskih destinacija za beg iz gradske vreve planina koja osvaja svojim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelepa porodična kuća površine 200m², smeštena u mirnom i atraktivnom delu Subotice, udaljena manje od 2km od centra grada. Ova nekretnina pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične lokacije, čineći je idealnim izborom za porodice. Kuća je spratna i poseduje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81885, II/, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Ako bi nesto moglo da se opise kao savrseno,to je svakako ovaj poduhvat investitora,na 70a placa,sa idejom najmodernijeg rizorta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 42,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u jednom od najlepših kompleksa Zlatiborski konaci Zlatiborski konaci su jedan od najlepših hotelskih kompleksa na Zlatiboru, na samo 1.5km od centra, sa kojim su odlično povezani, okruženi šumom i pašnjacima Savršena lokacija za one....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 220.000 €, 291,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Kuće Lipovica na prelepom mestu, sa Ibarske magistrale kod skretanja za Ripanj, u mestu Trebež /Lipovica / - opština Barajevo, prodaje se odlična porodična kuća. Uknjižena na 291m2 - merena površina: 297m2. Nalazi se na velikom placu od 16 ari. Grejanje: kamin, peć na čvrsto....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.800 €, 31,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2023.,

www.indomio.rs

KOPAONIK + Kraljevi Čardaci + Vikend naselje Površina stana - Apartmana: 31m2 Jednoipsoban stan / Apartman: + predsoblje + kupatilo + kuhinja + trpezarijski deo + dnevna soba + spavaća soba 3. sprat / od 4 LIFT + Topla veza sa Wellness i SPA Centrom Grejanje na struju - norveški radijatori....

 
 
 
  Stan, IRIG, 79.724 €, 41,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni apartmani u Vrdniku – spoj prirodnog mira i vrhunskog komfora *direktno od investitora - bez provizije* U srcu Fruške gore, u poznatom banjskom mestu Vrdnik, gradi se jedinstveni kompleks luksuznih apartmana koji nudi savršenu kombinaciju odmora, zdravlja i sigurne investicije.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru Stan se nalazi na 1.5km od centra i jezera u mirnom delu Zlatibora, u okviru Tić polja Stan je u okviru kompleksa što pruža niz dodatnih pogodnosti za stanare, a pre svega restoran, spa i wellness centar, kao i otvoreni bazen za uživanje....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Odlican plac sa manjom vikend kucom i svim prikljuccima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Odličan plac sa manjom vikend kućom i svim priključcima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Tić polje - luksuzan apartman u apart-hotelu, 43 m2 Na prodaju luksuzan apartman u jednom od najlepših delova Zlatibora, u mirnom okruženju prirode, na svega 1,5 km od centra. Apartman se nalazi u okviru prestižnog kompleksa koji poseduje otvoreni bazen, SPA centar, restoran....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.indomio.rs

KOPAONIK + Kraljevi Čardaci + Vikend naselje Površina stana - Apartmana: 30m2 Jednoipsoban stan / Apartman: + predsoblje + kupatilo + kuhinja + trpezarijski deo + dnevna soba + spavaća soba 2. sprat / od 4 LIFT + Topla veza sa Wellness i SPA Centrom Grejanje na struju - norveški radijatori....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 77.250 €, 96,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vikend-kuću u osnovi 64m2 sa mansardom (oko 30m2) i sa manjim poslovnim objektom od 32m2 na parceli 863 m2. Retko smo u prilici da ponudimo nekretninu sa ovakvim pogledom na Dunav!!!! Kuća se nalazi između Čerevića i Banoštora, udaljena od Novog Sada 23km. Poseduje gradsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2. spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednom od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini Gold Gondole, skijališta Obudojevica, Avantura parka i mnogih drugih turističkih i ugostiteljskih....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 77.000 €, 37,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen apartman površine 37m2, koji se nalazi u okviru kompleksa Srebrna planina u Vikend naselu na Kopaoniku. Svega 5 km od centra i 3,5 km od najbliže ski staze. U okviru kompleksa se nalaze SPA, bazen, restoran, dečija igraonica. Pored dnevne sobe koja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila 1.5 stan, 33 m2, kompletno opremljen, dvoriste Na prodaju je uknjižen, kompletno opremljen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan kako za odmor tako i kao investicija za izdavanje. Stan ima 33 m2 i nalazi se u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.016 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.600 €, 42,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru Udaljen od centra 1.200 m. Idelan je kako za rentiranje tako i za sopstvene potrebe. Recepcija se nalazi u sklopu kompleksa i ukoliko se odlučite za rentiranje aparmana preko njih možete organizovati sve, od predaje ključeva gostu do sredjivanja stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.380 €, 38,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.380 €, 38,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV Jednoiposoban stan 41m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci.U ponudi imamo stanove različitih kvadratura, 27m,,41m,,53m, prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje ili rentiranje. Jednoiposoban stan 41m nalazi se u Komaku....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompleks “GRAND RESIDENCE” su luksuzni apartmani koncipirani tako da sve potrebe luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem ovog objekta udahnuće vašoj nepokretnosti pravi smisao. Ovaj moderan....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Palisad Na odličnoj mikrolokaciji na 600m od centra i jezera, na najvišoj tački šireg centra Zlatibora Okružen šumom, izdvojen od urbane gužve centra, sa pogledom na okolnu borovu šumu ovaj stan vam nudi priliku da uživate....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV Jednoiposoban stan 41m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci.U ponudi imamo stanove različitih kvadratura, 27m,33m,41m,53m, prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje ili rentiranje. Jednoiposoban stan 41m nalazi se u Komaku....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj moderan stan - apartman smešten u prestižnom kompleksu Zlatiborski Konaci, savršena je prilika za sve koji traže udoban, luksuzan i miran prostor za život ili investiciju na Zlatiboru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, potpuno opremljene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 463)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>