• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum št - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum št - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji" pronađeno 560 nekretnina - prosečna cena 1.289 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ŽABALJ, 61.800 €, 55,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru Žablja, uknjižen, dvostrano orijentisan. Odlican pogled na glavnu ulicu i na dvoriste. Grejanje na gas. Uradjena termoizolacija spoljnih zidova i plafonа. Novi prozori u sobama sa roletnama i komarnicima. Stan je delimično renoviran i prodaje se polunamešten. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.700 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2, 41m2, 46,5m2....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - centralni deo naselja, komforan dvosoban stan površine 56m2 koji funkcioniše kao dvoiposoban + lepo ograđeno dvorište 2 ara + podrumsku prostorija 15m2. Cena : 110. 000 Evra. Stan se nalazi u prizemlju porodično stambene zgrade sa četiri stana. U stanu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u centru, u mirnom kraju kod Saborne crkve, u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu. Odličan raspored čine ulazni hodnik, iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan ima i dve korisne lođe (iz spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u ulici Bulevar kralja Petra I u blizini Bulevara Oslobodjenja,MUP-a,centra grada Stan je po strukturi dvosoban,poseduje odvojenu kuhinju i ostavu kao i mesto u podrumu.Odlično i funkcionalno iskorišćen prostor. Na postojeću cenu plaća se agencijska....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 51.900 €, 56,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Gradska opština Barajevo je u celini izvan gradskog područja grada Beograda i prostorno spada u prigradske opštine, a smeštena je na pravcu jug–jugozapad u odnosu na Beograd i udaljeno je od centra Beograda 27 km. U okviru opštine Barajevo, nalazi 14 naseljenih mesta i jedno od njih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju se nudi stan u izuzetnoj lokaciji, u samom centru Niške Banje, u blizini pešačke zone. Idealna nekretnina za sve koji žele miran život u blizini svih važnih sadržaja, sa neposrednom dostupnošću prodavnica, restorana i javnog prevoza. Karakteristike stana: Površina: 57 m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.040 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju u najlepšem delu Adice, u blizini bulevara Patrijaha Pavla. Pouzdan investitor, proveren kvalitet gradnje i opreme. Mirna ulica, blizina Lidla, marketa, autobuskog stajališta , škole i vrtića. U ceni je numerisano parking mesto. Za kupce prvog stana povrat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 118.450 €, 57,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan u Lipovom gaju,na samo 10 minuta vožnje od centra Novo Sada.Stan se prodaje sa kuhinjskim elementima i klimom. PLAY 064/8033305 021/2215100 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican trosoban stan na Dudari. Idealan za porodicno stanovanje. Kompletno renoviran 2018. godine ( zidovi, podovi, sobna vrata, kuhinja i kupatilo) , pvc stolarija. Udaljenost 200 m od vrtica i autobuske stanice. 12 km udaljen od centra Novog Sad ( 25 min autobusom). Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 59,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan porodični stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je autobuska stanica pa je povezanost sa svakim delom grada odlična. U blizini je mnoštvo prodavnica, pekara, pijaca i svi sadržaji potrebni za udoban život. Sa velike terase koja okružuje ceo stan i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja je u potnunosti renovirana, na lokaciji koja je okružena zelenilom. Mirna kraj, dostupnost i blizina prodavnica, autobuskog stajališta, pijaceOdličan stan kako za život, tako i kao investicija. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.230 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Komforan apartman od 60m² u blizini Kraljevih Čardaka, Kopaonik – dve spavaće sobe, etažno grejanje, parking mesto Prodaje se funkcionalan i lepo uređen apartman površine 60m², koji se nalazi pored kompleksa Kraljevi Čardaci , na odličnoj lokaciji koja nudi mir, ali i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, dvosoban stan u dobrom stanju. Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba ima oko 20m2. Dodatno je rađena spoljašnja i unutrašnja izolacija pre oko 7 godina. Pripadajuća ostava u dvorištu. Pozovite za više informacija. 064/8222147, 021/425-112, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U starijoj zgradi, ali odlicno odrzavanoj, prodaje se klasican dvosoban stan. Iz hodnika u sve prostorije se ulazi. Izdvojena kuhinja sa spajzom. Na terasu se moze izaci i iz kuhinje i iz dnevnog boravka. Grejanje je na gas, etazno sa novim aluminijumskim radijatorima. Sami regulisete....

 
 
 
  Stan, ALEKSINAC, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene trpezarije i kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija drvena i PVC, grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana na lokaciji sa puno zelenila. Strukturno dvosoban stan koji može da se prepravi u dvoiposoban. Dvostrano orjentisan jug i jugozapad, veoma svetao stan. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Saobraćajnog fakulteta, u mirnoj ulici nalazi se ova nekretnina. Vrlo funkcionalna kuća sa dvorištem, što pruža mogućnost potpunog uživanja i odmora. Pored zelene površine uz kuću je plato, terasa gde je moguće provesti vreme u opuštanju....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od OŠ, VRTIĆA, STARAČKOG DOMA, ROBNE KUĆE.U okruženju veliki javni parking, igralište, sportski tereniZgrada uredna i sa biciklanom. Svetao dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade sa terasom, dvorišno orijentisan. Odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 61,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 65.000 €, 61,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, 61 kvm. Dvostrano orijentisan na pravcu istok-zapad. Dnevno svetlo preko celog dana. Sa istocne strane dve sobe (jedna dnevna sa terasom, druga spavaca). Sa zapada jos jedna spavaca, koja izlazi na lodju. Takodje, sa zapadne strane su kuhinja sa trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 61m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se dvoiposoban namešten stan u blizini Bulevara oslobođenja. Gleda na dvorište, koje je ograđeno i dostupno za upotrebu. Nalazi se na prvom i drugom spratu zgrade (duplex bez kosina), a iznad ima svoj tavan. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 561)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>