• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum št - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum št - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji" pronađeno 560 nekretnina - prosečna cena 1.289 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 177.980 €, 96,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.920 €, 96,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dupleks od 96m2 u Pančevu. Nalazi se u naselju Tesla, nedaleko od centra grada, a u blizini Big shopping centra. Nalazi se u blizini škola, pijace, vrtića, velikih i malih marketa, kao i autobuske stanice za nekoliko linija gradskog saobraćaja. U donjem....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 116.700 €, 96,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna,useljiva kuća sa prelepim dvorištem i baštom,smeštena u mirnom i porodičnom kraju. Kuća ima 96m2 i nalazi se na placu od 4039m2. Sastoji se od dve velike svetle sobe sa hodnikom i ostavom,dok se u drugoj kuci nalaze dve spavace sobe sa kupatilom i prelepom odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Laze Lazarevića. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj stambeni prostor čini komforan i svetao dnevni boravak sa tpezarijskim delom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 97,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

***LEP STAN,ODLIČNA LOKACIJA*** Predivan stan u Novom Sadu u bul.V.Stepe 97,65m²:4 sobe,kuhinja,trpezarija,kupatilo,ostava,terasa,letnja kuhinja,podrum.Uknjižen na 64m2,ostatak na uknjižbi-uz stan ostaje ugradna kuhinja i klima,kupatilo novo,vodovodne cevi zamenjene u celom stanu,odvod....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 181.000 €, 98,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.440 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan na traženoj lokaciji Bulevar patrijarha Pavla! Izuzetan, nesvakidašnji stan! U pitanju je duplex koji ima svoj poseban ulaz! Na donjoj etaži (50m2) nalazi se kozmetički salon, kupatilo i ostava. To pruža mnoge mogučnosti za ljude koji žele da se bave privatnim biznisom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.690 €, 98,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2025 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, BUKOVAC, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Petrovaradinu , samo 4km od centra grada, sa prelepim pogledom na padinu fruške gore. Prodaje se prostran i funkcionalan stan u gornjem delu kuće u Petrovaradinu, uknjižen kao zasebna stambena jedinica površine 98 m². Odlikuje ga odličan raspored prostorija koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 99,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog četvorosobnog stana na lepoj lokaciji u Veterniku. Stan poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve terase i ostavu. Parking mesto ulazi u cenu. Kupatila i podovi kuhinje su obloženi premijum keramikom,a sobe kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan porodičan četvoroiposoban stan na Veterničkoj rampi.Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,dve terase,kupatila,toaleta,tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.Stan....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 79.570 €, 99,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Čvrsto građena kuća sa lepim dvorištem. Četverosobna kuća ,gornji sprat u sivoj fazi ,podrum ispod kuće. Grejanje na drva. Gas i kablovska ispred kapije. Jedan deo dvorišta betoniran sa više nusprostorija. Slobodno pozovite za još detalja. .

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 184.000 €, 100,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 164.800 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišna kuća u Petrovaradinu. U pitanju je prizemna kuća, jedan stan od nekih 70m2 i drugi od 30m2. Grejanje je centralno. Održavano bez preteranih ulaganja. Takođe ispod kuće se nalazi i podrum. U blizini se nalazi autobusko stajalište, market, železnička stanica, apoteka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan u srcu Grbavice u ulici Miše Dimitrijevića. Četvorosaban stan odličnog rasporeda, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dva sanitarna čvora, tri spavaće sobe sve veće od 12m2 kao i velika terasa sa hladnom ostavom. Idelana pozicija stana, ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u Lipovom gaju. Za vise informacija i sam obilazak, kotaktirajte nase agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsavljamo Vam odličan porodičan stan u blizini Lipovog gaja. U pitanju je zgrada novije gradnje. Sam stan je odlčnog rasporeda i dobro je iskorišćen svaki kvadrat. U ceni stana su takodje dva parking mesta i ostava u podrumu. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća na prelepom mestu,pogled na grad i na reku.Savršen mir i uživanje,kuća je na sprat,dozvoljeni su kućni ljubimci,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nameštena,ali po potrebi može i bez nameštaja,useljiva od 15 septembra,cena 1000e+depozit+ag.provizija. Kontakt....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,nameštena kuća sa dvorištem,grejanje na gas.Lep raspored na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,soba,toalet,a na gornjem delu su hodnik,2 sobe,kupatilo,lepo dvorište,terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiva od 15 oktobra,cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma komforan četvorosoban stan u mirnoj Gagarinovoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i svih drugih centralnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na 5/5 spratu stambene zgrade bez lifta.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na fenomenalnoj lokaciji u Novom Sadu! U pitanju je četvorosoban stan od 101m2 na potezu Železničke stanice. Stan poseduje dva sanitarna čvora,velik prostran i izuzetno svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu,kuhinju i trpezariju koje su u....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 127.300 €, 101,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u srcu Sremskih Karlovaca! Četvorosoban stan smešten u 101m2 sa 3 terase. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 86.920 €, 101,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavaljamo Vam fantastičnu dvojnu kuću u Bačkom Jarku! Sastoji se od suterena u sklopu kog su podrum i letnja kuhinja, prizemlja od 101m2 na kom se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase, i potrkovlja koje je u sivoj fazi. Kuća je u odličnom stanju,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 103m2, TROIPOSOBAN Nudimo Vam prostrani dupleks stan koji je uknjižen na 103m2, a ima 107m2 stvarne površine u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ovaj stan se izdvaja po tome što je dupleks bez kosina i krovnih prozora, pružajući osećaj komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan troiposoban stan, uknjižen 1/1. Jedinstvena ponuda, svega 3 minuta do Kej-a. Stan je na dve etaže, na prvoj etaži se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća soba, ostava i garderober, na drugoj etaži dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od DUNAVSKOG PARKA, KEJ-a, IZVRŠNOG VEĆA, SPENS-a.. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa; u donjem delu su pretsoblje, kuhinja sa trpezarijom sa francuskim balkonom, veliki dnevni boravak, sp.soba,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 122.000 €, 104,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fenomenalnu nekretninu na glavnoj ulici u Kaću preko puta benzinske pumpe. Kuća od prostorija ima 4 odvojene spavače sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i podrum. Ne zahteva preterana ulaganja, kompletno je renovirana, odrađena je izolacija, postavljen....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 82.400 €, 104,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska troiposobna kuća u centru Žablja. Čvrsta gradnja, održavana. Ispod ostave podrum. U dvorištu garaža, čardak i pomoćno objekti. Lep plac sa baštom od 1668 m2 pod voćem. Grejanje na gas peći. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa tri stambene jedinice, Svaka jedinica ima svoje kupatilo. Odvojeni strujomeri, voda, kanalizacija.Izuzetno povoljno za izdavanje ili veću porodicu ( Više generacija) Kuća je delimično renovirana. Dvorište je formasto, ima garažu i podrum. . Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 148.530 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuća na odličnoj poziciji u Rakovcu, sa prilazom direktno sa magistralnog puta Novi Sad - Beočin, preko popločenog prilaznog puta dužine dvadesetak metara. Osnovica kuće je 7,50 x 7,00 metara, ukupne površne 105 m2, i korisnog stambenog prostora oko 90 m2. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 82.400 €, 105,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE UKNJIZENA DVOJNA KUCA U CENTRU BUDISAVE,UKNJIZENA KAO STAN ,KOMPLET NAMESTENA,CENTRALNO GREJANJE NA GAS,DVE SPAVACE SOBE,DNEVNA,KUHINJA,OSTAVA,PODRUM,KUPATILO,ODRZAVANA,KROV KOMPLET SREDJEN ,NOVA GRADJA,CREP,PARKET U KUCI ..MOZE ZAMENA ZA STAN U NOVOM SADU,MOZE KREDIT ZA....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 80.000 €, 105,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 199.000 €, 106,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja. Kuća ima 106 m² (uknjiženo 86 m², 1/1). Kuća je na dva nivoa: - u prizemlju se nalazi velika garaža sa ostavom, mokrim čvorom, toaletom.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 220.000 €, 106,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 106m² + terasa, smešten na atraktivnoj lokaciji i porodičnom delu Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Stan je funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 158.930 €, 107,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na mirnoj i urbanoj lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. U blizini autobuska stanica, škola, vrtića, market. Za sve dodatne informacije pozovite nas. s25 ŠIFRA: 522587 KONTAKT: 0648222153....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.295 €, 107,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava,....