• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji" pronađeno 6 234 nekretnina - prosečna cena 1.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 212.180 €, 90,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Starom Rakovcu sa spektakularnim pogledom na Novi Sad. Ova nekretnina pruža idealno mesto za miran i tih život, daleko od gradske gužve, a opet dovoljno blizu svih sadržaja koje grad nudi. Savršeno za one koji žele spoj prirode i urbanog života. Kako biste....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 212.180 €, 104,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na sjajnoj lokaciji. Kuća je ušuškana od gradske guzve i na par minuta od Novosadskog puta. Funkcioniše kao tri stana i to kao dve garsonjere i jedan jednoiposoban stan. Na donjoj etaži se nalazi garosnjera - dnevni boravak sa kuhinjoom, kuaptilom i....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Kuća, KAC, 212.180 €, 131,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična montažna kuća u centru Kaća, bez ulaganja, kompletno opremljena. Izgradjenja je od visokokvalitetnih materijala. Kuća ima moderan i elegantan izgled. Ogradjena je betonskom ogradom koja ima izražene detalje imitacije cigala. Fasada kuće je prekrivena svetlom fasadnom bojom,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 212.180 €, 166,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa, nova kuća na Popovici, nedaleko od Fruškogorskog puta! Sređena, bez trunke ulaganja, odmah useljiva po isplati. Sa terase se pruža prelep pogled na savršeno uređeno dvorište i Frušku goru. Ukoliko želite totalni mir, cvrkut ptica, izlazak sunca , onda je ovo možda kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 212.180 €, 209,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo spratnu kuću u najlepšem delu Klise. Prizemlje kuće se sastoji od spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila i ostave. Na spratu kuće se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo kao i tri terase. Dvorište odaje jako lep utisak....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 212.180 €, 213,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je Fenomenalna spratna kuća u Rumi. Nekretnina u prirodi ima oko 450m2, 3.5 ara placa, poseduje 2 ogromna dnevna boravka, 12 spavaćih soba, 2 kuhinje, 3 kupatila i terasu koja ima oko 100m2! U blizini marketa i škola, 1.2 km je udaljena od centra Rume! Od ove kuće mogu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 212.100 €, 78,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, četvorosoban stan u izgradnji. Nalazi se na odlicnoj lokaciji. idealan za porodično stanovanje. Kvalitetna oprema, nov, neuseljavan stan. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 212.100 €, 101,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban poslovni prostor na odličnoj lokaciji – u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Spensa i Suda. Nalazi se u kvalitetnoj, novijoj zgradi, idealan je za kancelarije, ordinacije, advokatske ili IT firme. Osnovne informacije: Površina: 101 m² Struktura: 4....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 212.070 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 212.000 €, 81,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan bez ulaganja u ulici Milana Rakića na dve minute od centra.Stan ima 81m2, sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ide u sve prostorije, velikog dnevnog boravka, dve komfortne spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje, ostave kao i dve terase. Uknjizen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 212.000 €, 84,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov, odmah useljiv, četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Novogradnja.Nov.Neuseljavan.Odličan raspored.Grejanje na kalorimetre po utošku(mali troškovi režija).Porodičan.Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više infromacija ili razgledanje stana pozovite nas:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 211.960 €, 71,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme. Top lokacija, na samo 5 minuta od centra grada! Stanovi sa PDV-om.Izgranja rok 2025. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 211.885 €, 99,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 99.71m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 69,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan trosoban. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 68,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan trosoban. Nov - useljiv. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 211.500 €, 96,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.500 €, 105,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 105m2. Stan je u izgradnji. U pitanju je Penthouse. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Dva mokra čvora, dve terase, prelep pogled. Vrhunski kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.400 €, 72,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan stan na odličnoj lokaciji potez Bulevara. Fantastičan strukturno iz hodnika u sve prostorije. Stan poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom. Stan se prodaje kompletno namešten kao na slikama. Stan je dvorišno orijentisan pa je izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 211.360 €, 114,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan troiposoban dupleks u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Komforan stan odličan za porodični život, veliki dnevni boravak, tri terase sa ostavama, dve odvojene sobe i na gornjoj etaži jedna velika prostorija sa sopstvenim kupatilom. Dobar kvalitet gradnje, odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.150 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531701 Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 211.150 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam strukturno odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Liman 3. Stan je za kompletno ulaganje, ali ono što ga čini odličnim jeste dobar raspored prostorija i odlična lokacija, puna zelenila, mira, tišine i parkinga. Na svega 5 minuta od zgrade nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 211.150 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je nova kuća na Popovici, građena 2024. godine, smeštena u prelepom i mirnom okruženju. Kuća ima 2 spavaće sobe, savremeni dnevni boravak sa zidanim kaminom i moderno kupatilo. Idealna je za porodice i pruža udobnost i privatnost. Kontaktirajte nas za više informacija!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 211.150 €, 80,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nekretnina na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan je izvorno bio 40m2, vlasnici su uradili nadogradnju od 40m2 za koju postoji rešenje o ozakonjenu. Dvostrano orijentisan, postoji natkrivena terasa u dvorištu, gde postoji mogućnost parkiranja. Za sve informacije pozovite....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

79m2 LIMAN 3 021/6620002 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 211.150 €, 83,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550994-Predstavljamo vam odličan stan na Novoj Detelinari. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka i dva kupatila. U dvorištu zgrade se nalazi parking za stanare. Pozovite naše agente prodaje za više informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAC, 211.150 €, 87,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Kaću. Izuzetno lepa lokacija, prelep miran kraj. Kvalitetna gradnja. Ova spratna nekretnina se sastoji od komfornog dnevnog boracka, kuhinje i trpezarije, tri spavaće sobe i nekoliko pelepih terasa sa fantastičnim poglednom. U dvorištu zelenilo, drvoredi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 211.150 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u starogradnji blizu Bulevara Oslobodjenja. Lokacija svima poznata - Grbavica. Sam stan je renoviran i zahteva samo krečenje. Sve ostalo je promenjeno. Sve strujne i vodovodne instalacije u kupatilima i kuhinji su promenjene. Na podu je parket....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 211.150 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na Klisi. U pitanju je spratna dvojna kuća. Nekretina poseduje na prizemlju: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i veliku terasu.Sprat kuće poseduje: četiri spavaće sobe i kupatilo u sivoj fazi. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 211.120 €, 67,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.000 €, 81,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 81m2. Nalazi se u blizini Limana 4. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.000 €, 108,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici koji se prostire na dve etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo, na drugoj etaži dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Može se koristiti kao dve odvojene stambene jedinice. U prirodi ima....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.850 €, 89,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom završetka oktobar 2024 godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.370 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Detelinari.Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata i odlična keramika. Stan sadrži dva sanitarna čvora. Na donjoj etaži se nalazi velika dnevna soba sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan, mereno 75m² (uknjižen na 72 m²), visoko prizemlje od 7. spratova, u mirnoj ulici Nikolaja Gogolja u samom srcu Banovog brda. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno funkcionalnog rasporeda, sa terasom, lođom i pripadajućim podrumom. Održavan, sa klasičnim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 72m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan stan u najatraktivnijem kompleksu u gradu- Sajam kompleksu Ovaj trosoban stan se prostire na 72m2 i odličnog je rasporeda. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Sačinjen je od dnevnog boravka sa trpezarijskim prostorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban, dupleks kod Zvezdara teatra! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 73m2 Struktura: dupleks koji u svojoj strukturi ima: - predsoblje - dnevni boravak - kuhinja - trpezarija - tri spavaće sobe - kupatilo Opis: Renoviran i sređen dupleks....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 580)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>