• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska barem 70 m2 što skuplji" pronađeno 6 225 nekretnina - prosečna cena 1.634 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.648 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan na Zvezdari u izgradnji. Stan se nalazi nadomak okretnice autobusa i tramvaja u Ustaničkoj. Površina stana sa terasom je 76,66m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 214.500 €, 84,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Nov, četvorosoban stan kod ž. stanice, cena sa povratom PDV-a Za više informacija, pozovite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetnoj lokaciji, u blizini Sajma. Veoma kvalitetna gradnja i visok nivo unutrašnje opreme. Podovi u sobama su od tarketa, dok su podovi u kuhinjama, sanitarnim čvorovima i lođama od keramičkih pločica prve klase. Unutrašnja stolarija je standardna od medijapana bojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 214.500 €, 85,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 214.500 €, 165,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA, 165m2, ČETVOROSOBNA Izdaje se prelepa kuća u Sremskoj Kamenici površine 120 m2. U suterenu živi baka i ona koristi ostatak kvadrature, ali poseduje sopstveni ulaz i mali deo dvorišta tako da je ostalo samo vaše. Dvorište je ukupne površine 462m2, poseduje natkriveni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.420 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.410 €, 79,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.340 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.240 €, 130,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547420-Fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Raspored je idealan i kvadratura je maksimalno iskorištena. Ogroman dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ima 50m2, dok spavaće sobe imaju 15m2, 17m2 i 10m2. Prodaje se sa komplet nameštajem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.200 €, 72,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme. Top lokacija, na samo 5 minuta od centra grada! Stanovi sa PDV-om.Izgranja rok 2025. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 214.200 €, 119,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 119m2, ČETVOTOSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, četvorosoban dupleks sa lepim pogledom na ceo Novi Sad. Odličnog je strukturnog rasporeda, od prostorija poseduje: ulazni hodnik, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, ostavu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.140 €, 74,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine. Zgrada useljena 2015 godine.Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.140 €, 90,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 214.110 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.000 €, 77,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 213.920 €, 127,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.850 €, 88,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Telepu. Vrhunksi kvalitet gradnje i opreme. Odlična lokacija za život, u blizini osnovna škola i vrtić, market, autobuska stanica. Takođe, cena je sa PDV-om. Ne propustite ovu sjajnu priliku. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 213.700 €, 79,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 213.690 €, 138,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Enterijer je pažljivo osmišljen, sa prostranim dnevnim boravkom koji je savršen za okupljanja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.660 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 213.210 €, 90,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban , komforne sobe. Na 1.spratu - Odlican kvalitet. Ima povrta PDV-a.Kontakt 021/221-55-03 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 213.190 €, 65,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

546297-Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju koja se izdvaja kvalitetom, modernim dizajnom i odličnom lokacijom! Projekat realizuje proveren investitor sa dugogodišnjim iskustvom i brojnim uspešno završenim objektima iza sebe.Idealan izbor za porodičan život, ali i kao sigurnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 213.185 €, 65,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na IV spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 213.010 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam pravi porodični četvorosoban stan. Nalazi se na popularnoj lokaciji u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Prvi sprat, dvostrano orijentisan, veoma svetao. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja ima prozor, tri spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 213.000 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija, veoma urbanizovana i dobro organizovana, sa svim neophodnim sadržajima koji čine život jednostavnim. Stan se nalazi u novijoj zgradi, u urednom, tipski izgrađenom delu naselja. Za one koji su u potrazi za prostranim i svetlošću obasjanim stanom, ovo je pravo rešenje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 213.000 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, SOCIJALNO, površine 94 m². U kuhinji i kupatilu zamenjene instalacije i keramika.Stan je odličnog rasporeda. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi i ostali sadržaji. Okružen je zelenilom i parking prostorom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na traženoj lokaciji. Klasičan četvorosoban stan, orijentisan je tako da ima dosta prirodne svetlosti, odličan raspored, prostrane spavaće sobe. Zgrada uredno održavana, blizina škola, pijace, autobuskih stajališta kao i samog centra grada. Za više informacija i sam obilazak....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.950 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja visokog kvaliteta na izuzetnoj lokaciji, svega par minuta hoda od centra grada, sa rokom završetka izgradnje krajem 2024. godine. Pouzdan investitor, kojeg karakteriše visok kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost refundacije PDV-a. Za sva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 212.910 €, 78,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 212.867 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 73,15m2 i nalazi se povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.800 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva novogradnja, 3.0 dupleks, 76m2, sa terasom 2.5m2, 2 MČ, II sprat, lift. Visok kvalitet gradnje i ugrađenih materijala. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, opremljene kuhinjskim elementima, sa trpezarijom, kupatila, opremljenog kupatilskom galanterijom, spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 212.740 €, 67,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite d24 šifra: 520352 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 212.500 €, 66,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan dvosoban stan u starijoj održavanoj zgradi u neposrednoj blizini Hrama svetog Save i Karađorđevog parka. Trenutno funkcioniše kao dve odvojene jedinice sa zasebnim ulazima. Stan je uknjižen 1/1. Prostorije: -hodnik -kupatilo -toalet -kuhinja -trpezarija....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 212.500 €, 101,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RAKOVAC, 101m2, KUĆA Prodaje se jedinstvena dvospratna kuća koja ima 101 m² na prvom spratu i 101 m² na drugom spratu.u mirnom naselju blizu grada Novi Sad. Ova kuća je idealna za one koji traže udoban i miran prostor za život, a istovremeno žele biti u blizini gradske infrastrukture.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 212.320 €, 87,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U ceni stana takođe, dobijate deo dvorišta od 84m2. U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 212.180 €, 83,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu - Liman 4. Ova nekretnina se sastoji od velikog dnevnog boravka, prelepe trpezarije, odvojene kuhinje, velike terase sa prelepim pogledom, dve spavaće sobe, kupatila, malog wc-a, dve ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 212.180 €, 83,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4.Odličan trosoban uknjižen stan.Odličnog rasporeda,iz hodnika u sve prostorije.Pozovite.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.