• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska što veći 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska što veći 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska što veći 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska što veći 50 m2" pronađeno 1 897 nekretnina - prosečna cena 2.351 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • renovirano
    • namešten
    • luksuzan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.500 €, 54,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 84.000 €, 54,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Parking Terasa .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska što veći 50 m2'
51.500 €
153.000 €
144.200 €
  Kuća, NOVI SAD, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 54m plac 1036m Paragovo TOP POGLED Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 54m2 Površina zemljišta: 1036m2 Broj soba: 2 sobe Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije Terasa, Garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 54,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, u mirnoj i tihoj ulici. Stan je površine 54m², strukture 3.0 i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase. Visina plafona od 2,80m daje dodatnu prostranost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan dvosoban stan od 54m2, svetao i bez ikakvih ulaganja. Odličan raspored prostorija na traženoj lokaciji. Ova nekretnina pruža udobnost i funkcionalnost. Idealna prilika za udoban život. Ne propustite! Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! šifra....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.150 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, stan sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan 54m2 u strogom centru grada. Navedena cena 550e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i dobar internet. Stan je na 1 spratu zgrade - donja etaža: veliki dnevni boravak, kuhinja , trpezarija, kupatilo, na spratu je jedna veća....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.550 €, 54,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.930 €, 54,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantstičnu novogradnju u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevni život u gradu. U ponudi imamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 159.650 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan,na traženoj lokaciji. Bez ulaganja. Dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,ostava. Biciklana i parking mesto u dvorištu zgrade. Prodaje se namešten. Ulično orijentisan. Uknjižen na vlasnika. Maksimalno iskorišćen prostor u toj kvadraturi. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 109.180 €, 54,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan uknjižen trosoban stan. Maksimalno iskorišten prostor, jer se u sve prostorije ulazi iz hodnika, dnevni boravak sa kuhinjom je komforan i okrenut je na dvorište, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa od 14m2 koja nije u kvadraturi stana ali samo ovom stanu pripada. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 127.500 €, 54,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u PETROVARADINU površine 54m2. Cena stana sa pdv. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavne saobraćajnice i odlično je povezan sa Gradom. Renomiran investitor. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vrhunski raspored. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan u samom centru grada, na 5 min. do pešačke zone . Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, dvorišno orijentisan, izolovan od buke, veoma miran kraj. Prodaje se kompletno namešten. Komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koja je šankom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 155.740 €, 54,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Stan je ulično orjentisan i prodaje se namešten. Ono što ovu nekretninu posebno krasi jeste prelepa terasa koja pruža fantastičan pogled na grad. Za više informacija pozovite agenta prodaje .064/8222-116 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.850 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji! Cena sa uračunatim PDV-om! Lokacija zgrade od šetališta i samog centra grada udaljena je 5 minuta laganog hoda! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme sa materijalima prve klase! Za više informacija pozovite Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte eleganciju i komfor u srcu Zlatibora sa ovim prelepim stanom novim na tržištu! Ovaj stambeni dragulj potpuno je sređen i nudi savršen balans između modernog dizajna i prirodnog okruženja. Idealan za parove ili pojedince, stan se prostire na 54 kvadratna metra. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.900 €, 54,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 54m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jako lep i funkcionalan trosoban stan na petom spratu u Bloku 28, koji je renoviran 2021.godine. Iz hodnika se ulazi u izuzetno svetao open-space prostor, koji čine dnevna soba, kuhinja i trepezarija iz kojih se izlazi na terasu. Iz dnevne sobe se ulazi u obe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 54,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 54m kod Ž.stanice Renoviran Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Save Kovačevića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 54m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 88.000 €, 54,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična vikendica od 54 m2 u Vrdniku. U stvarnosti ima 75 m2 na dva nivoa. Donji deo je sređen i bez neophodnog ulaganja a gornji deo je u sirovom stanju sa izvučenim instalacijama za vodu i struju. Plac je uređen kompletno i zasađen sa voćkama. Dva percelna broja su u pitanju ukupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 144.610 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu u samom centru, svega nekoliko minuta od pešačke zone. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje koja je fizički odvojena sa prirodnom ventilacijom, kupatila i terase. Stan je dvorišno orijentisan i uz samu kupovinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.550 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Adicama predstavlja odličnu priliku za kupovinu, posebno s obzirom na povrat PDV-a. Ovaj projekat je realizovan od strane pouzdane investitorske kompanije koja je poznata po svom kvalitetu gradnje i poštovanju rokova. Stan se nalazi u mirnom području, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 54,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 54m Toplice Milana Lokacija: Sajam (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Toplice Milana Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 54m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 54m² u okviru kvalitetnog kompleksa novogradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, ulično orijentisan, sa komfornim rasporedom prostorija i terasom.Useljenje je planirano za oktobar 2025. godine. Zgrada je odlično povezana gradskim prevozom, u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na staroj Detelinari od 50m2 + 4 m2 terasa koja se ne računa u knjiženu kvadratturu. Prelep raspored, prostrane sobe, dvostrano orjentisan, ušuškan u zelenilu, bez buke, zimi topao, leti bez potrebe za klimom. Prvi sprat, preko puta škola i obdanište, u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.950 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na perfektnoj lokaciji u samom centru grada u blizini Sinagoge i pešačke zone. Stan ima dve podrumske ostave, u dvorištu zgrade parking za stanare. Moze se preurediti u dvoiposoban stan. Uknjižena nekretnina. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.740 €, 54,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! 021/221-5500 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 191.234 €, 54,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA-SNIŽENA CENA samo do 25.septembra -MOGUĆNOST DOGOVORA OKO NAČINA PLAĆANJA I POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE 🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 💰 CENA: 191.000 € – 📐 54 m² uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan u zgradi renomiranog investitora Erker plus na veoma dobroj lokaciji u Kisačkoj ulici na svega nekoliko minuta hoda do centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma zdravlja,Sup-a i svih drugih bitnih sadržaja.Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća bez ulaganja u Ledincima, na samo 10 minuta od gradske gužve nalazi se ova predivna kuća, koja ne zahteva nikakva ulaganja. Blizu glavnog puta, a u miru i tišini sa predivnim pogledom na Novi Sad, na placu od 1732m2, punom drveća, jabuka, šljiva, loze i zelenila Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 128.720 €, 54,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Karaburme, ispod Zvezdarske šume, u delu poznatom i pod nazivom Ćalije, prodaje se dvosoban stan četvorostrane orijentacije. U prizemlju je manje zgrade, korisne površine 54m² na koliko je i uknjižen. Suv, svetao i funkcionalan, na podu laminat, kupatilo i stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.370 €, 54,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.460 €, 54,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 112.230 €, 54,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantasti;an kvalitet na kraju Novog Naselja, ujedno i početak Veternika. Prepoznatljiv kvalitet gradnje, cena sa agencijom i PDV-om. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.600 €, 54,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 Agencijska šifra: 551954 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 598)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com