• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura kablovska što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska što manji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska što manji" pronađeno 14 998 nekretnina - prosečna cena 2.098 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odlična garsonjera na potezu Nove Detelinare. Nekretnina ima 26m2, nalazi se na 5. spratu od 6, u zgradi koja poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase! Blizina svih neophodnih sadržaja za život Za gledanje ove nekretnine i više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u odličnoj zgradi, sigurnosna vrata, pvc, parketi, uvozna keramika, ulično orijentisan, jug. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići Za više informacija pozovite našu agenciju.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Dorćola, u mirnoj i tihoj ulici izolovanoj od buke i saobraćajne gužve, nadomak strogog centra grada, nalazi se ovaj jednosoban stan. Kulturni i zabavni sadržaji kao i bogata infrastruktura, čine ovu nepokretnost izuzetnim izborom za život. U neposrednoj blizini je Skadarlija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina ima 26m2, nalazi se na 5. spratu od 6, u zgradi koja poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase! Blizina svih neophodnih sadržaja za život Za gledanje ove nekretnine i više informacija kontaktirajte naše agente prodaje na vreme. Srećna kupovina!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope kod Zoneda. Stan ima 26 kvadrata i uknjižen je 1/1 na vlasnika. Prodaje se kompletno namešten, idealan za izdavanje ili kao investicija. U dvorištu zgrade postoji zajednički privatni parking za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.820 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 79.630 €, 26,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Stare Detelinare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje. U gradnji i opremanju stanova biće korišćeni materijali najnovijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera na odlicnoj lokaciji,u Gogoljevoj ulici na visokom prizemlju. Stan je dvorisno orijentisan i predstavlja odlicnu investiciju, kako za zivot tako i za izdavanje. U cenu je uracunata agencijska provizija. Za vise informacija nazovite 063501120. alex nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 79.030 €, 26,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.600 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.590 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 26m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Vrhusnki kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.580 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantstičnu novogradnju u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevni život u gradu. U ponudi imamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 26 m², u prizemlju stambene zgrade novije gradnje iz 2011. godine, u mirnoj ulici na Podbari. Idealna kao investicija za izdavanje ili kao prvi stan. Stan je u izvornom, očuvanom stanju – nije dodatno renoviran, ali se u njemu malo živelo i nema oštećenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553681-Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², smešten na odličnoj lokaciji na Novom Naselju. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, PODBARA površine 26m2. Stan se nalazi na visokom prizemlju.Nalazi se u novijoj zgradi u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja za život. Odlično povezana sa Kejom, Ribljom pijacom kao i Centrom grada. Pogodna i za starija lica. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 26m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 26m Detelinara u izgradnji Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 26m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.430 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.400 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan jednosoban stan na potezu Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupnih pet u zgradi sa liftom. Prodaje se kompletno namešten bez trunke ulaganja. Dvorišno je orijentisan i jako svetao. U blizini se nalazi sve neophodno za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 76.220 €, 26,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan od 26m2 na atraktivnoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i kuhinje. Stan je dvorišno orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru na Bulevaru Evrope Novi Sad, kod Zoneda. Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez ikakve vrste tereta i zabelezbi na stanu. Stan prodajem kompletno namesten kao sto vidite na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.650 €, 26,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.340 €, 26,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičanu kompletno renoviranu garsonjeru na Podbari! Top lokacija koja u neposrednoj blizini sadrži sve neophodne stvari za svakodnevni život autobuska stajališta, apoteke, prodavnice. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.880 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno namešten apartman na Kopaoniku sa garažom u hotelsko-turističkom kompleksu na obroncima Kopaonika, lociran u Vikend naselju, na regionalnom putu Kopaonik-Raška. Površina apartmana je 26m2. Apartman je uknjižen kao privatna svojina 1/1.. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

545818-Predstavljam vam fenomenalnu nekretinu na potezu Stare Detelinare, odličan komforan jednosoban stan sa odvojenom kuhinjom, veoma svetao i praktičan, potrebna su ulaganja ali je vrlo dobro očuvan! Pravi potencijal! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 67.000 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep apartman u srcu Kopaonika, smesten u luksuznom kompleksu Kraljevi Cardaci. Idealan za odmor i izdavanje (samostalno ili u dogovoru sa hotelom), potpuno opremljen i spreman za uzivanje u svim pogodnostima kompleksa: spa, bazen, restoran, konferencijska sala, blizina ski staze.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari, smeštena u mirnom i lepo uređenom okruženju. Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući dobro iskorišćenoj kvadraturi predstavlja odličan izbor kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 63.730 €, 26,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.660 €, 26,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu nekretinu na potezu Stare Detelinare, odličan komforan jednosoban stan sa odvojenom kuhinjom, veoma svetao i praktičan, potrebna su ulaganja ali je vrlo dobro očuvan! Pravi potencijal! Kontakt: Info nekretnine 064/8222-116 021/526-633 064/8222-117 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban suterenski stan u ulici Đurđa Brankovića na svega nekoliko minuta hoda do centra grada, Bulevara Oslobodjenja i svih drugih vaznih gradskih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.Zbog....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 61.050 €, 26,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen apartman na Zlatiboru od 37 m2. Apartmani se nalaze u zgradi sa liftom, grejanje etažno na struju, u ulici gde je zgrada postoji slobodan besplatan parking. Cena 1500€/m2 bez PDV, 1650€/m2 sa PDV. Mogućnost zamene za nekretnine u Beogradu. Za više informacija nas....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja, prodaje se kompletno renovirana garsonjera, idealna kako za život, tako i za investiciju. Ovaj funkcionalan stan odiše modernošću i udobnošću, a zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, svaki kvadratni metar....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 594)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>