• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska

  • Za upit "do 200000 eura kablovska" pronađeno 14 963 nekretnina - prosečna cena 2.099 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • uknjižen
    • dvorište
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni bulevar 2.0, 43m2 (terasa 8m2), 6/8, CG, lift, interfon, ostava. Stan je kumpletno renoviran, voda , struja, kanalizacija, podovi, parket, kompletno kupatilo. Nalazi se u vrlo održavanoj zgradi. Stanu pripada ostava. U blizini stana je škola i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 196.614 €, 59,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Cara Dušana 3.0, 59m2 (terasa 5m2), VPR/2, EG, interfon, klima, video nadzor. U ponudi na prodaju stanovi u Zemunu, u ulici Cara Dušana, u mirnom kraju, daleko od saobraćajne buke. Stanovi se nalaze u novoizgradjenoj zgradi, na visokom prizemlju, i drugom spratu od ukupno dva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska'
195.000 €
195.000 €
200.000 €
  Stan, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa), 5/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Lux namešten trosoban stan, na vrlo lepoj lokaciji u blizini škola, vtrić, autobusko stajalište na 100m. Prodaje se kompletno namešten, sa belom tehnikom....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 200.000 €, 459,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6, 5 ari, korisne povrsine 459 m2. Sastoji se iz PR+SP+PK, sa dva ulaza , 4 dnevne sobe , 4 spavacih soba , 3 kuhinje , 3 kupatila, sa prelepim prostranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Zemunu. Stan je u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan, sa mogućnošću adaptacije u troiposoban, što ga čini odličnim izborom kako za....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 81m2. Mirna ulica. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini škola, vrtić, marketi. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Zavrešuje pažnju. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje! Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 200.000 €, 184,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča spratnosti PR+1+PTK, ukupne bruto površine225,84 m2, neto pvršine 184,46 m2 + 100 m2 pomoćne porodične stambene zgrade koja se nalazi u dvorištu i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice gde svaka ima 50 m2. 3 ara placa. Poseduje garažu.Odlična lokacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gde se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 200.000 €, 323,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila, stepenica koje vode do sprata i garaže. Sprat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 2.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Voždovac-FON, , Jove Ilića, 46m2, 200000 eur Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 142,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na popularnoj lokaciji, u lepoj ulici. Nekretnina ima mnogo potencijala, potkrovlje je u sirovom stanju i na taj način pruža široki spektar mogućnosti da se uredi po željama. Prednost same kuće je i odličan kvalitet gradnje, kombinacija blok i cigla, sa duplom izolacijom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća na dobroj lokaciji sa velikim dvorištem. Komforne prostorije, odličan raspored. U prizemlju je završen četvorosoban stan, a gornja etaža potkrovlja je u sirovom stanju, može se srediti po želji kupca. Izgrađena je 2008.g. Može da funkcioniše kao dve odvojene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 310,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija kuća se sastoji od suterena i visokog prizemlja, u osnovi 68 m2 gde je u suterenu ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici u Vojvođanskoj ulici. Stan ima veliku dnevnu sobu, povezanu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva potpuno opremljena kupatila i terasa. Stan je potpuno renoviran krajem 2019. i početkom 2020. godine (zamenjene sve sanitarije, nove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 57,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedna od kvalitetnijih i luksuznijih izgradnji u Novom Sadu sa predajom ključeva jul ove godine. Perfektan položaj nekretnine i lokacija same zgrade. Stan je izuzetnog rasporeda, u hodniku plakari, kupatilo i odvojen toalet - vešeraj, sp.sobe 10,36m2 i 9,38m2, gleda na dvorište. Otvoren....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 200.000 €, 56,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u lepom delu Lekinog brda izmedju Maksima Gorkog i Kruševačke, u mirnoj i maloj ulici. Zaklonjen od gradske buke. Zgrada je nova. Stan od prostorija ima dnevnotrpezarijski deo sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta za....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten 2.0 stan na Adamovićevom naselju u neposrednoj blizini osnovne škole. Stan se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa terasom, kupatila, spavaće sobe i fizički odvojene kuhinje sa prirodnom svetlošću i ventilacijom. Stan je 60m2....

 
 
 
  Apartman, BARAJEVO, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i šankom, odvojene prostrane spavaće sobe sa amreričkim plakarom, kupatila i terase. U sklopu objekta postoji spa centar. Apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, stara Karaburma, u blizini OFK stadiona i Bogoslovije, u ulici Generala Aračića, troiposoban stan, od 93m2, uknjižen na 77m2 u zgradi iz 2000. godine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, prostrane dnevne sobe koja je sastavljena od dve sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 200.000 €, 48,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, boemske četvrti, Skadarlije i Kalemegdana, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je u mirnom delu, u urednoj i održavanoj dvorišnoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 103m2, TROIPOSOBAN Nudimo Vam prostrani dupleks stan koji je uknjižen na 103m2, a ima 107m2 stvarne površine u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ovaj stan se izdvaja po tome što je dupleks bez kosina i krovnih prozora, pružajući osećaj komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjam odlican stan na najboljem mestu u naselju, za veci stan u istom naselju za 73m2 ili 66m2, uz doplatu, dogovor. Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIČKA RAMPA, 86m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju odličan porodičan stan na lokaciji Veternička rampa. Zgrada je nova, 3 godine stara i veoma kvalitetno radjena. Grejanje je na gas te su računi veoma niski i samo u sezoni plaćanja. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je troosoban stan u Limanu 4, idealan za porodičan život ili kao investicija. Ovaj stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija, što omogućava funkcionalno korišćenje svakog dela stana. Svi prozori su opremljeni PVC stolarijom, što obezbeđuje dobru izolaciju i smanjuje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 374,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 281 m2 na 6,3 ari placa , na glavnom putu u naselju Šumarice. Kuća se sastoji 3 dnevne sobe, 5 spavaćih soba i 5 kupatila. Kuća ima izolaciju, grejanje je na pelet. Garaža i kapija imaju sistem daljinskog upravljanja. Odlična moderna izgradnja i lokacija koje su....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je 300m2. Kuća je gradjena za potrebe izdavanja apartmana i soba. U suturenu je apartman. Prizemlje se sastoji od dve sobe i apartmana a potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život. Nedaleko su vrtić, marketi, autobusko stajalište. Kuća je u osnovi 100m2, ukupne površine 200m2. Spratnosti je prizemlje i sprat. Kuća poseduje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u izgradnji u naselju Borča, potes Ovčanski put. U procesu ozakonjenja. Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 46m², u jednoj od najtraženijih ulica na Voždovcu – Jove Ilića. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova, urednog i održavanog ulaza. Funkcionalan raspored, izuzetno dobro iskorišćen prostor Dve odvojene sobe – idealno za život ili izdavanje....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednom placu izgradjene dve kuce. Prva kuca manja 90m2 sa garazom od 45m2, staragradnja, namestena i funkcionalna, sa mogucim useljenjem odmah. Od prostorija ima 3 spavace sobe, pomocnu prostoriju, kuhinju, kupatilo i dnevnu. Izmedju kuca je uredjeno dvoriste, delimicno nadkriveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u mirnom delu Zemuna. U blizini se nalaze prodavnice, vrtici, osnovna skola, veterinar, dom zdravlja i zeleznicka stanica. Dobro je povezan autobuskim linijama 15,45,78,612. Stan je uknjizen i moguca je kupovina na kredit. Dvostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju renoviranog, komfornog trosobnog stana sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Zgrada kvalitetne gradnje, renomiranog investitora. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.oglasi.rs

Čerević kuća sa halom stambena zgrada sa radionicom površina kuće 160m2 PR + 1 2 sobe, 2 kupatila površina hale 330m2 površina placa 642m2 struja / voda / gas vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra agencije: 1338....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban komforan stan odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 573)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>