• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2" pronađeno 1 833 nekretnina - prosečna cena 646 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 654 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • dvorište
    • parket
    • opremljen
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TOPOLA, 25.000 €, 219,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena kuća u mestu Njegoševo, opština Bačka Topola. Nalazi se na placu od 1441m2. Gradska voda, setpička jama, trofazna struja. Kuća je od naboja. Njegoševo je udaljeno sat vreena od Npvog Sada i 45min od Subotice. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 201,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja impresivne kategorizovane vile sa uspešnim ugostiteljskim biznisom. Ova izuzetna vila trenutno ima ocenu 9,6 na Booking-u na osnovu 200 dosadašnjih recenzija, što je jasan pokazatelj visokog zadovoljstva gostiju. Raspoređena u tri etaže - suturen, prizemlje i 1. sprat, svaki....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 170.000 €, 219,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119695, 5a, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, deljiv, cela. Na prodaju kvalitetna zasebna kuća od 219m2 na Popovici. Kuća ima prizemlje, sprat i potkrovlje u sirovom stanju. U prizemlju je lep kuhinjsko trpezarijski deo, predsoblje,dnevna....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 219,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili odmor. Ukupna površina kuće i pomoćnih objekata iznosi 219 m², dok se objekti nalaze na prostranom placu površine 14,79 ari. Plac pruža dovoljno....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 201,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru Apatina, prodaje se kuća 201m2, koja je funkcionisala kao restoran, na manjem placu od 328m2. Za adaptaciju i prilagodjavanje raznim namenama sa izlazom na dve strane. Struja, voda, sanitarni čvor... .

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 201,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 201m2, na placu površine od 2 ara. Stambeni objekat se sastoji od podruma, hodnika, četiri sobe, dve kuhinje, letnje kuhinje, dva kupatila i terase. Nepokretnost poseduje trofaznu struju, gradsku vodu, gas i kanalizaciju. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 206.000 €, 201,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u Bačkom Jarku. Kuća je podeljena na prizemlje i prvi sprat, spratovi su fizički odvojeni stepenicama, tako da funkcionišu kao dve zasebne jedinice. Prizemlje je kompletno renovirano i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 68.000 € na 85.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 201,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.000 €
01.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno grejanje.Uz kuću i ekonomsko dvorište kao i šuma,bašta,sve na površini od 1500m2,kolski ulaz,garaža.Uredna kuća,bez većih ulaganja,sva infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 30.000 €, 219,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena kuća u mestu Njegoševo, opština Bačka Topola. Nalazi se na placu od 1441m2. Gradska voda, setpička jama, trofazna struja. Kuća je od naboja. Njegoševo je udaljeno sat vreena od Npvog Sada i 45min od SSubotice. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Spratna kuca na klisi.Novogradnja. 021/425-112, 064/8222146, 061/6608824 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća novije gradnje, sve rađeno kvalitetnim materijalima. Prizemlje završeno, sprat u sirovom stanju. Ograđena lepom ogradom. Miran i perspektivan kraj na obodu grada. Za vise informacija pozovite. kontakt 021/6620001 http://spens-nekretnine.rs/nekretnina/53655/Kuca-166-67?l=sr Terasa,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 201,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Miljakovac 3, nova uknjižena zasebna kuća sa garažom na 3a, termo fasada, pogled na Avalu .. / zasebna kuća sa baštom i garažom iz 2008g, ul. Andre Jovića, Miljakovac III, termo fasada, pvc stolarija, viši plafoni, gipsani radovi, 2 kupatila, 4 spavaće sobe, T (17kv), pr+spr+ tavan,....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji par kilometara od Belanovice prelepo domaćinstvo na 6.5h zemljišta koje čine livade, njive, pašnjaci, voćnjak sa starim sortama jabuke, kruške, trešnje, šljive i šuma. Nova kuća 220m2 sa podrumskim delom gde se nalazi spremište za ogrev, kotlarnica za etažno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2024.,

www.status-nekretnine.com

Spratna Porodična kuća 200 m2 sa dva lokala i tri stana u blizini glavnog puta... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje + sprat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom dok se na spratu nalazi 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, dva kupatila, izolovana tavanica, pvc stolarija, uknjižena. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 129.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća površine 200m2 + zatvorena terasa + letnjikovac na placu od 3,5 ara. CG na plin (nov protočni kotao), dve nove klime, trofazna struja, kanalizacija, 2 kupatila, 2 kuhinje, parket, Demit fasada, garaža u sklopu kuće, bez dodatnih ulaganja, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske materijale i funkcionalnost, a sve to na prelepoj lokaciji u blizini samog centra grada. Svaka kuća je pažljivo projektovana da pruži maksimalan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 200,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 154.500 €
05.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća u Beočinu, površine 200m2, sa placem od 915m2. Kuća je prostrana, funkcionalna i idealna za porodičan život. - Struktura kuće: - Suteren: Garaže - Prizemlje: Velika dnevna soba sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo - Sprat: Tri spavaće sobe sa terasom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA 200 m 2 6 3 1 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 69.900 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 200 m2 na placu od 24,5 ara, građena od mešovitog materijala, renovirana pre par godina. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. Po podovima patos, grejanje centralno na čvrsto gorivo, trofazna struja. Kuća ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Banatska Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 200m2 + pomoćne zgrade na placu površine 21,15 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija prošla kroz ulicu. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*5 spavaćih soba *Kuća novije gradnje, građena oko 2005. godine *Prilaz - ASFALTNI PUT i PEŠAČKA STAZA 200 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prelepa spratna kuća u Vrnjačkoj Banji smeštena kod Akva parka. Ova kuća se prodaje sa svim stvarima i nudi mogućnost priključka na gas. Sa četiri prostrane spavaće sobe, udobnom dnevnom sobom, dva kupatila i tri etaže - suterenom, prizemljem i spratom, ova kuća je savršen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Exluzivna prodaja.kuće u Karlovčiću.odlična totalno adaptirana 4 sobna prelepa kuća kako spolja tako i iznutrakomplet sve zamenjeno od krova do poda.zidovi termo izolacija.alustolarija.podno grejanje i vrhunska keramika u celoj kući bruto oko 200kv sa četiri komforne sobe.kupatilom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 205.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Ripanj, Put za Petrino brdo, 5.0 kuca od 200.5 m2 sa 2 terase, na placu od 20 ari (uknjizeno 6.94 ari placa, ostatak do 20 ari se koristi i ne moze se kupiti), PR + I + PTK, eg (struja, pelet), uknjizena na 200 m2, 2 garaze, pomocni objekat.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2024.,

www.heroldo.com

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i velike terase. Grejanje je na gas ili putem inverter klime. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 23.000 €, 200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Elemiru, površine 200 m2 na prostranom placu od 12.08 ari. Građena od mešanog materijala. Potrebna adaptacija. Sastoji se od tri sobe. Kupatilo nema. Nalazi se na uglu dve ulice. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Plac oko 480 m2-ogradjen i širine 14 m. Trofazna struja(dva brojila), gasna instalacija, centralno grejanje, parketi, kuća legalna-bez tereta. Kuća je zidana blokom (29 cm+izolacija- 8cm+tavanska 12 cm), u polu nivoima. I polu nivo: suteren (spavaća soba, ostava, špajz, vešeraj, kotlarnica).....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Vrnjačkoj Banji, nalazi se na 1km od samog centra i na samo 400m od akva parka Raj, u mirnoj ulici i na placu od 6 ari. Kuća je površine 220m2 i sastoji se od tri funkcionalne etaže plus potkrovlje. Prva etaža: letnja kuhinja i soba (koja može biti garaža). Druga....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir (Kaštel) – nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 89.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predivna, moderna, sređena kuća u širem centru grada, ul.Dimitrija Tucović, 220 kvm 4,8ari plac. Parno grejanje, 5 spavaćih soba. Cena 89.000€, nike fiksna. Agencija "Kalabić Home" +38166234764 .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – četvorosobna kuća sa lokalom površine oko 200m2 od mešovitog materijala + letnja kuhinja sa nezavršenim kupatilom na placu površine 22,8 ara sa kolskim ulazom. Renovirana, sa radionicom i nekoliko šupa, tri kupatila, trofazna struja, kanalizacija prošla kroz ulicu, uknjižena.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 2.906 m2 i širine oko 16 m. Trof.struja, grad.voda, plinksa instalacija, parketi-laminati, keramika, spoljna izolacija(stiropor 5cm)-fasada, pomoćni objekti. U prizemlju ima: predsoblje, kupatilo, wc, kuhinja sa trpezarijom i izlaskom na dvorišnu terasu, dnevna soba....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>