• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2" pronađeno 1 788 nekretnina - prosečna cena 645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • opremljen
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 212.180 €, 216,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca gradjena 2000god, od cvrstog materijala, tzv sendvic zid (cigla, stiropor, blok), u osnovi 120m2, korisne povrsine 216m2 - podrum ispod pola kuce, prizemlje, i potkrovlje.na podovima keramicke plocice, parket, laminat.PVC stolarija, grejanje centralno na gas.garaza za....

 
 
 
  Kuća, Novi Slankamen, 192.610 €, 216,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IDEALNA KUĆA SA VIŠE OBJEKATA U NOVOM SLANKAMENU – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I MOGUĆNOST POSLOVANJA! Prodaje se novija porodična kuća sa dva odvojena stana, prostranim dvorištem i velikim pomoćnim objektima, pogodna kako za život tako i za poslovne aktivnosti (radionice, skladišta, poljoprivreda).....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 216.300 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Starim Ledincima – novogradnja, idealna za porodičan život! Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila i prostranog dnevnog boravka sa portalima koji vode direktno u lepo uređeno dvorište. Plac je sređen, sa behatonom u prednjem delu kuće, pružajući uredan i praktičan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 204,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na par minuta od Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Plac je površine 526m2. Na parceli postoje dva objekta, površine 112m2 i 92m2. Prostorije su....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 216,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u mirnoj ulici, blizu prodavnice, pekare, obdaništa. Iza kuće je velika zelena površina sa dečijim igralištem. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je garsonjera od 35m2. Sprat čine tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa trpezarijom i odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 160.000 €, 216,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović (u blizini pruge) u mirnoj asfaltiranoj ulici. Odlična lokacija za porodični život, par minuta od Tempa, 10-ak minuta vožnje do centra grada, autobusko stajalište u blizini kuće Kuća se sastoji od četri etaže (pr+2 sprata+pk). Sve etaže su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 193.000 €, 204,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, prostrana kuća novije gradnje (2007. god.), na odličnoj lokaciji u Durlanu, blizu škola, marketa, pijace i Nišave. Sastoji se od podruma sa garažom, kotlarnicom i prostora za ogrev. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, terase,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 100.000 €, 216,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća u Bečeju, ukupne površine 216m². Kuća je velika, na sprat i nudi odlične mogućnosti za veću porodicu ili adaptaciju po želji kupca. Uknjižena, legalizovana i bez tereta. Osnovne karakteristike: ✅ Raspored prostorija: 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 100.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća, na Kovioni (put ka radaru). 204kvm (prizemlje + potkrovlje), potkrovlje nedovršeno. Plac 11a pod voćem. Uvedena struja, ima cisternu za vodu i septičku jamu. Kontakt vlasnika 064 5572949. .

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 217,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 217 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Braće Panić, Loznica, Srbija ; Loznica, Braće Panić, uknjižena, na dobroj lokaciji.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2,38m2! Plac pogodan za stambeni objekat ,izgradnju manje hale . .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.000 €, 203,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31.25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Kuća poseduje sve priključke, ali je potrebna adaptacija u jednom delu. Ukoliko želite da pogledate nekretinu....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 90.000 € na 120.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2022 - 90.000 €
24.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2022.,

www.heroldo.com

Stambeno poslovni ovjekat u centru Ćuprije na placu od 4, 27ara .. Mogućnost dogradnje sprat + potkrovlje. Tri objekta ukupne površina 203m2. 203 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 203.330 €, 203,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderna vila se gradi u Adicama, sa željom investitora da stvori idealno mesto za lagodan, porodičan život. Vila poseduje ograđeno sopstveno dvorište sa parking mestima, ukrašeno zelenilom. Smeštena u mirnom delu, relativno blizu reke Dunav, sa pogledom na Frušku goru, a opet udaljena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 204.000 €, 203,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za razne delatnosti. Ima izlaz na dve strane i portale. Prethodna namena je bila riblji restoran. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 185.000 €, 217,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Rudjincima na 1,6 km od centra Vrnjačke Banje, korisne površine 217m², smeštena na placu od 4,82 ara. Kuća je legalizovana i uknjižena. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, prostranom trpezarijom sa kuhinjom,kupatila i hodnika. Na spratu kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 220.000 €, 203,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća u Ostružnici na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Zasebna na placu. Uknjižena. Građevinske površine 203 kvm, korisne površine 168 kvm. I nivo: suteren: ostava II nivo: prizemlje: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo, velika terasa. III nivo: potkrovlje,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 203,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, blizini centra grada, na lepom placu prodaje se prostrana porodična kuća 203m2, koja može da funkciniše za dve familije. Sastoji se od 4 sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila. CG na GAS. Moguće proširenje u potkrovlje i suteren. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 184.536 €, 203,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 220.000 €, 203,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 155.500 €, 203,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Novom Slankamenu površina kuće 203 m2 površina placa 1086m2 spratna kuća/pd+pr+1 sp+po 5 soba Podovi: parket i pločice PVC stolarija u prizemlju/drvena na spratu i potkrovlju Prizemlje kompletno renovirano struja / gradska voda / kanalizacija /CG na gasne peći Garaža....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 103.000 €, 217,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Useljiva kuća u Bačkoj Palanci – 217 m² + pomoćni objekti! Na prodaju prostrana i potpuno nameštena kuća od 217 m² , sa dodatnih 60 m² pomoćnih prostorija (garaža, pušnica, čardak). Kuća je spremna za useljenje – bez dodatnih ulaganja! ✨ Prednosti: 4 sobe + tavanski prostor 2 kupatila....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 140.000 €, 217,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na Klisi, katastarska opština: НОВИ САД I, broj parcele: 198. Površina placa: 474m2 Pozvati za više informacija. Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 218,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i podrumskog dela gde se nalazi kotlarnica. U prizemlju se nalazi hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, velikog kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ELEMIR, 69.000 €, 218,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Stambeno - poslovna zgrada na veoma atraktivnoj lokaciji u Elemiru. Površine 218 m2. Sastoji se od dva lokala koji izlaze na dve ulice - obezbeđen parking sa obe strane. Dva sanitarna čvora. Podrumski prostor. Pored poslovnog prostora nalazi se plac od 4.30 ari (okvirnih dimenzija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 218,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gogama koja ima u osnovi 109 m2. U prizemlju se nalaze dva stanja, od toga jedan poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, sobu i kupatilo, drugi poseduje predsoblje, malu sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz i kupatilo. Po podu su pločice, brodski....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama!U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i za....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 206.000 €, 202,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuću na Zlatiboru ,PR+I SP = 202 m2 naselje Palisad - Čolovića brdo 1,500m od centra na 1100m nadmorske visine .Sastoji se od 4 opremljena apartmana (PR=50M2 +30M2 +18M2), Prvi SP. = 50M2+terasa 54m2. Plac je 250m2 gde su i parking mesta .U cenu je uračunat i nameštaj i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća od 202m2 na parceli od 720 m2 i nalazi se na Čonopljanskom putu. Potpuno sređena nameštena kuća koja se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, špajz, hodnik, jedna spavaća soba, kupatilo I terasa u prizemlju, a na spratu ima 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom, prirodom okruženom ambijentu, idealnom za sve koji žele mir, privatnost i kvalitetan porodičan život, u ponudi je izuzetna nekretnina smeštena na prostranom placu od 10 ari. Na parceli se nalaze dve kuće koje pružaju brojne mogućnosti – kako za višegeneracijsko stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 170.000 €, 218,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sama kuća na placu 6.5ari, u centru Sopota. Prizemlje 109m2 potkrovlje ozidano, izvučena voda, struja. Iza kuće dvorište. Ublizini prevoza, škola, marketi. Moze kredit. Prostorije: predsoblje, 2x soba, kupatilo, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak, soba, terasa agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 155.000 €, 218,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi kuća u naselju Borča potes Ovčanski put ukupne površine 168 m2 + pomoćni stambeni objekat 50 m2,Sve novo,Useljivo,sve na placu ukupne površine 6 ari.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se na jednoj parceli dva spratna porodična kuća u MZ Mali Radanovac u mirnoj asfaltiranoj ulici blizu Tesline pijace na placu od 589 m2. Kuće su građene od opeke. Jedna kuća je 160 m2 i sastoji se iz ulaza, kuhinje, velikog hola sa trpezarijom, kupatila, dve sobe i na spratu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 154.000 €, 218,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PRILIKA U VRNJAČKOJ BANJI – KUĆA NADOMAK AKVA PARKA! Na prodaju novija, kvalitetno građena kuća u jednoj od najtraženijih turističkih zona Vrnjačke Banje, idealna za život, odmor ili ozbiljnu investiciju u izdavanje! ŠTA DOBIJATE? ✔ Garsonjera sa posebnim ulazom u donjem delu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 200.000 €, 218,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Branka Ćopića, Novi Sad, 200000€, 218m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Branka Ćopića, Novi Sad Branka Ćopića.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 97.000 €, 202,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novo selo, prodaje se komplet nameštena prizemna kuća ukupne površine 202kvm koja se nalazi na placu površine 325kvm. Kuća poseduje četiri stanbene jedinice namenjene za iznajmljivanje, svaka poseduje pored soba još i kuhinju i kupatilo sa komplet nameštajem i uređajima.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>