• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manj - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manj - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manji" pronađeno 19 951 nekretnina - prosečna cena 270 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosečna cena)
    • do 40000 eura
    • do 340 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • potkrovlje
    • lift
    • podrum
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u Maradiku -površine 70 m2 legalizovanih , - 4 prostorije - Struja , Voda , Gas, Asfalt , - Zapoceta renovacija kuce , - Bez tereta -1/1 privatna svojina, -Šifra posrednika 1338 -Šifra nekretnine 6883 -Agencijska provizija uracunata u cenu ( plaća prodavac ) -AGENCIJA ZA NEKRETNINE....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo zasebnu kuću tek renoviranu, dobro izolovanu, sa malom potrošnjom energije*** **Ova kuća se nalazi u naselju Sajlovo i u blizini je nov vrtić kao i velik market Gomeks** **Parking obezbeđen** **Kapaciteta je 6-7 ljudi i obezbeđeno je spremanje i zamena poseljine po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan stan smešten na mirnom obodu Košutnjačke šume, u blizini Aleksandar kluba i ski staze. Nalazi se na trećem spratu održavane stambene zgrade sa prepoznatljivom fasadom od crvene cigle. Stan je prijatnog rasporeda i obuhvata ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se trosoban namešten stan u blizini FON-a. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i TA. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog samitarnog čvora i terase. Cat friendly (isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Starčevu, u glavnoj ulici, na 800 m od strogog centra, kod okretnice za autobus, plac od 6 ari, na uglu, 20 m × 30 m. Na placu je uknjižena kuća za rušenje od 70 m2 koja ima struju i vodu. Plac je idealan za poslovne objekte ili porodičnu kuću. Cena je 42000 evra. Agencija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal od 70m2 u centru Pančeva. Nalazi se u blizini gradske Opštine, pošte, banaka i drugih bitnih infrastrukturnih sadržaja, nedaleko od Tamiškog keja. Lokal se sastoji od tri prostorije, uslužnog i prodajnog dela, proizvodnog dela, ostave kao i dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan, sa dve spavaće sobe i terasom od 15m2, na min. 12 mes, uz depozit. Komforan, svetao, potpuno opremljen. Klima, mašine za sudove i veš, Sbb internet. Dva kupatila. Bez kućnih ljubimaca. Za par, porodicu sa jednim detetom ili dve devojke. Mogu i stranci. Niski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan kod Gradske bolnice. Površine je 70m2, nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grrejanje je centralno. Stan je ufazi opremanja i biće opremljen....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Avala, Parcani, kuca 70 m2, 3.0, plac 50 ari, struja, voda, pomocni objekat, asfalt do kuce, pogled, useljiva. .

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.indomio.rs

Ravan ograđen plac površine 50 ari i kuća veličine 70 m2 se nalaze u divnoj prirodi Velike Ivanče udaljenoj oko 13 km od vrha Kosmaja. Mladenovac se nalazi na razdaljini od 20 km, dok je Beograd na udaljenosti od 70 km. Kuća se prodaje nameštena; ima dnevni boravak, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čurug Prodaje se kuća od 70m2 na prelepom placu od 2158m2. Kuća se nalazi u delu Telepi. Cena 40.000 eura. Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana.Registarski br. posrednika 1856 Snežana trio nekretnine .

 
 
 
  Kuća, VELIKA IVANČA, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŠID, 39.900 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća odmah useljiva,ima veliki potencijal za bavljenje hortikulturom ili slično.Auto put blizu,reka Bosut na 5 min.kolima,grad na 5 min.kolima.Sve uknjiženo 1/1 na vlasnika.Tel.069606971 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, APATIN, 39.500 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvosoban stan u Apatinu, 5 min od centra grada, u blizini igralšta. - Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Dvoiposoban namešten stan na Bulevaru oslobođenja,pogled na Promenadu i Stadion,blizina Centra,Merkatora,Univerziteta . . . kuhinja sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,kupatilo,ustakljena terasa . . . kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Mesečna zakupnina 550 eura,depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 38.200 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve sobe, trpezariju sa kuhinjom, ostavu, kupatilo, terasu. Gradska voda, struja, kanalizacija. Cena 38.200e za dogovor. Kuća, Sombor | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Kuća: KOLUBARSKI OKRUG- Valjevo-Širi centar, , Belo brdo K.P: 2902 KO Miličinica, 70m2, 48ari, 35000 eur .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, BACKI JARAK, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor na glavnom putu u Bačkom Jarku. Nalazi se 10km od Novog Sada, a od autoputa Beograd - Novi Sad 7km. Glavna magacinski prostor je 70m2, a u dvorištu postoji i pomocni oko 30m2. Dvorište je dužine 25m, a širine 7m. Kamionski prilaz. Dodatan prostor za kancelariju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje tipa tuglara, površine od 75m2 + pomoćni objekat od 60m2, uz ostale ekonomske prostorije (garaža, plastenik, šupa i sl) na placu površine od 9 ari, sa lepim pogledom na Niš, na odličnoj lokaciji u Knez selu, u blizini crkve Sveti Ilija i česme sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 560)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>