• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manj - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manj - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 do 726 eura/m2 što manji" pronađeno 19 648 nekretnina - prosečna cena 269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosečna cena)
    • do 40000 eura
    • do 340 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • opremljen
    • 2.sprat
    • klima
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 38.000 €, 79,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična kuća u centru Turije, sa pomoćnim objektima i manjim dvorištem. Kuća je zidana od cigle, visoka, građena je kao dvojna sa svojim posebnim brojem parcele i fizički potpuno odvojena od druge polovine kuće, ima svoje dvorište i svoj ulaz. Kuća ima dve sobe do ulice,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 33.000 €, 79,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Crepaji odličan, održavan plac sa kućom za rušenje ili adaptaciju, sa vodom i trofaznom strujom, uknjižena na 79 m2. Plac je površine 1597 m2, širine 20 m do asfaltirane ulice. Na njemu je pomoćni objekat od 32 m2 i divan voćnjak sa oko 40 stabala svake vrste voća uključujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 58.000€.

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju seosko domaćinstvo u Banjici, i to kuća površine 80m2, pomoćni objekat 35m2 na 2.4 ha zemlje, 1 hektar okućnice pod zasadom šljive i 0.5 ha obradivog poljoprivrednog zemljišta, kao i 1 ha šume. Kuća je trosoban komforan stan, po strukturi p+1. Sastoji se od garaže i pomoćnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savska strana, kod jedriličarskog kluba ADA, na savršenoj lokaciji kojoj možete prići kolima do samog ulaza. Dimenzija 8x10 metara. Poseduje priključak na struju (EDB ugovor), vodu, toplu vodu, klimu, grejanje. Ugovor sa Adom i Infostanom. Registrovan u kapetaniji do Septembra 2027.....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa 3 spavaće sobe. Dobar raspored: Dnevna soba + kuhinja + trpezarija + ostava, 3 zasebne sobe, mokri čvor- WC, kupatilo, hodnik, terasa izlaz iz dnevne i 1 sobe. Stan svetao, južno orjentisan, gleda u dvorište zgrade. Grrjanje se plaća po utošku i samo u grejnoj sezoni. GREJANJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za komfornim poslovnim prostorom za Vašu delatnost, ovo je možda prava ponuda za Vas. Izdaje se poslovni prostor u kući u Durlanu. Površine je 80m2, sastoji se iz tri prostorije, kupatila, velike terase. Grejanje je putem inverter klime. Prostor je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Od 01.09. izdaje se trosoban stan,od 80m2 ,pogodan za advokatske kancelarije ,knjigovodstvene agencije i druge delatnosti.Stan ima tri zasebne prostorije ,odvojenu kuhinu sa trpezarijom, kupatilo i tri terase.Stan se izdaje sa nameštenom kuhinjom.Potreban depozit i agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.500 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog polusuterenskog stana ,odlične visine sa velikim prozorim,pogodnog kako za stanovanje tako i za poslovnu delatnost u maloj stambenoj zgradi u centru Adica. Stan je trenutno u sivoj fazi sa spoljnom pvc stolarijom. Poseduje veliku terasu,prostran hodnik,odvojenu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

3S211 Stan u strogom centru grada,na trecem spratu,prvi deo stana od prostorija poseduje dnevnu sobu ,kuhinju,trpezariju,kupatilo,terasu,drugi sprat dve spavace sobe.Za vise informacija pozvati Tanja 062 8010-641 Sloba 062 8010-640 Natasa 063 7030 538 Sanja 060 1764 777 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi zavrsenosti ali postoji mogucnost da se i zavrsi po sistemu kljuc u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi završenosti ali postoji mogućnost da se i završi po sistemu ključ u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-563 (od ukupno 564)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>