• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 podrum - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 podrum - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 podrum

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 podrum" pronađeno 873 nekretnina - prosečna cena 2.354 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • klima
    • uknjižen
    • centralno grejanje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 139.200 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe Kupatila Terase 11m² Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 58,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Naselje Papazovac, troiposoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Uknjižen na 58m2, merenjem utvrđeno ima 97m2. Terasa, 2 klime, bez ulaganja. Neposredna blizina pijace, prodavnice, ambulante, apoteke, gradskog prevoza. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 48.000 € na 45.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 48.000 €
29.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u samom centru Ćuprije. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, hodnika i dve komforne sobe. Uz stan pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Lokacija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj zemunskoj lokaciji, u blizini Novogradske, nalazi se ovaj renoviran i osunčan stan sa fantastičnim panoramskim pogledom i obiljem svetla tokom čitavog dana. Dvostrano orijentisan. Ukupna površina 62m², ugovorna i grejna 54m² + 8m² su lođa i terasa. Izvorno dvosoban, uspešno....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat,ima lift,uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano orjentisan,i pripadajuća drvena ostava u podrumu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Novom Naselju u prelepom komplexu. Novogradnja, zgrada završena 2022. godine, sve je vrhunskog kvaliteta i opreme. Prodaje se kompletno namešten sa uknjiženim garažnim mestom u suterenu zgade na nivou -1-12m2. Stan poseduje dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 58,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan svetao stan bez ulaganja na Detelinari! Osim stana, budući vlasnik može koristiti i podrumsku prostoriju koja ima oko 4m2. Dovoljno parkinga oko zgrade! Za više informacija pozovite! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na starom Ceraku u mirnom delu ulice. Prodaju se dve stambene jedinice zajedno. Prva se nalazi na prvom spratu 58m2 plus dvorište 50m2 na koje se izlazi iz dnevnog boravka. Stan je kompletno renoviran. Poseduje spavaću sobu, dnevnu sobu, kuhinu, kupatilo, prostran hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 58 m² u Zemun Polju, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo održavan i useljiv bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje mogućnost proširenja na sprat iznad, što predstavlja odličan potencijal za buduće povećanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban uknjižen stan na Novoj Misi. Mogućnost kupovine uknjižene garaže koja se nalazi ispod stan veličine 21m2 po ceni od 17600€. Uz garažu se nalazi podrum od 9m2 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.350 €, 62,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 164.800 €, 58,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, i na par minuta od keja. Visoki plafoni daju poseban pečat, pa uz kvalitetno renoviranje dobijate sjajan životni prostor. S obzirom da se stan nalazi na visokom prizemlju, može biti vrlo interesantan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 212.180 €, 58,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam jedan neobičan i fenomenalan duplex na najtraženijoj lokaciji, u blizini vrtić i osnovna škola, pijaca, dosta prostora ima za parking, a ulica puna zelenila, pravi užitak boraviti na takvoj lokaciji! Komforan sa dve spavaće sobe, uknjižen na 58m2, a u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.001 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik1/1, Stan je komforan u izvornome stanju odrzavan. Buduci vlasnik ima priliku preuredjenja po sopstvenoj potrebi. Okolo zgrade puno zelenila,parkinga,železnička i autobuska stanica, posta,zelena pijaca i više prodavnica . Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 154.500 €, 58,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u Petrovaradinu. Poseduje komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, a u neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, javnog prevoza Idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican trosoban stan na Dudari. Idealan za porodicno stanovanje. Kompletno renoviran 2018. godine ( zidovi, podovi, sobna vrata, kuhinja i kupatilo) , pvc stolarija. Udaljenost 200 m od vrtica i autobuske stanice. 12 km udaljen od centra Novog Sad ( 25 min autobusom). Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 139.050 €, 62,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, u mirnom porodičnom kraju. Stan je dvostrano orijentisan, sa puno zelenila, odličnog rasporeda. Dobro je povezan gradskim autobuskim linijama, a takodje u okolini ima dovoljno mesta i za parking. U blizini se nalaze škola i razni marketi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007586. Prodaje se renoviran, dvoiposoban stan na koji se nalazi na 1. spratu zgrade, locirane na južnom Telepu u neposrednoj blizini osnovne škole Jožef Atila i raznih drugih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan u Sajam kompleksu na Sajmu u Branka Bajića. Izuzetno lepo iskorišćen prostor, dve spavaće sobe i dnevni boravak. Na idelnoj lokaciji, nalazi se u blizini svih neophodnih objekata za svakodnevno funcionisanje, supermarketi, restorani, školem teretane itd. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.500 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu u srcu Novog Naselje, stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, kupatilo, wc, vešeraj, dnevni boravak sa trpezarijom. Stan gleda na dvorište, planirano je krajem maja da bude useljeno. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako prijatan, lep, prostran, renoviran stan. Na odlicnoj lokaciji u centru Vrdnika. Pred zgradom su prodavnice, u blizini autobuska stanica, kafici, restorani, manastir Ravanica, park, malo setnje do bazena. Stan je jako svetao dobra gradnja, ovog leta skoro da nismo ni palili klimu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.140 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona, na lepoj plokaciji dvorišno orijentisan na zelenilo. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 58,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šonsi dvoiposoban uknjižen.Novo gradnja,može i putem stambenog kredita. 064/8222-116 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 127.720 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban komforan stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, kupatila i hodnika. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu koja pruža prijatan prostor za odmor. Stan takođe poseduje ostavu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 169.950 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO u ponudi, nekretnina kompletno renovirana na Limanu 3. Okružena zelenilom, za ljubitelje mira i starog gradskog života. Na par minuta od pijace, prodavnica, blizina autobuskog stajališta, škola i fakulteta. Sve što je potrebno za udoban život u gradu. Ukoliko tragate za porodičnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.200 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičan stan na mirnoj lokaciji onda ne propustite ovu priliku. Stan se nalazi na Staroj Detelinari, na drugom spratu. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, fizički odvojenu kuhinju sa ostavom, sanitarni čvor, terasu kao i ostavu u podrumu. U blizini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Pančeva, u naselju Kotež 1, nalazi se stan koji svojim rasporedom i toplinom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Ušuškan među zelenilom, a na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, pijace – ovaj stan nudi svakodnevnu praktičnost i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Kompletno namešten sa tehnikom. U ceni je uračunato uknjiženo parking mesto kao i ostava u suterenu zgrade. Za više informacija i razgledanje, pozovite, ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 164.800 €, 58,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji, u samom centru grada! U neposrednoj blizini pijace, osnovne i srednje škole, marketa, autobuske stanice, Dunavskog parka. Dvorišno orijentisan, mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade. Idealan za život kao i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN STAN, 58m2 , CENTAR Na prodaju je dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu. Idealan je za sve koji žele živeti u mirnom okruženju, a istovremeno biti u blizini svih sadržaja centra grada. Dodatna prednost ovog stana je prostrana ostava u podrumu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Prelep salonski stan od 58 m2. Poseduje dve spavaće sobe koje su ulično orijentisane, dnevni boravak sa terasom koja je dvorišno orijentisana, kupatilo i odvojen garderober. Nekretnina ne zahteva nikakva ulaganja. Definitivno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, prozračan, trosoban stan, ušuškan u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini Bul. Kralja Aleksandra s jedne i Ustaničke ulice sa druge strane, a blizu svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se sastoji od prostrane kuhinje sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 81.900 €, 58,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u potkrovlju urbane vile, idealan za miran i udoban porodični život. Nalazi se u mirnom delu Bačke Palanke, u neposrednoj blizini Lidla, Pepca i DM-a, a na samo petnaest minuta hoda od centra grada. Prodajna površina stana iznosi 58,5 m²,....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 83.500 €, 58,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120063, PK/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, ostava, stambena zgrada. Stan u potkrovlju zgrade sa odlicnim rasporedom. Poseduje 2 spavace sobe kao i odvojenu dnevnu i trpezariju. Iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 178.810 €, 62,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na Grbavici,u novijoj zgradi, u lepoj i mirnoj ulici. Stan je lepog rasporeda, i ne zahteva velika ulaganja. U dvorištu zgrade postoji parking mesto. Sama blizina prodavnica, marketa, sve je relativno dostupno. Idealna nekretnina za lep, porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako tražite dom koji spaja estetiku, funkcionalnost i kvalitet stare gradnje , ovo je prostor koji će vas osvojiti na prvi pogled. Stan se nalazi na početku Cara Dušana, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na 3 minuta hoda do Futoškog parka , na 2 minuta hoda do osnovne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. U dvorištu ima 7 stanara, svi su saglasni sa prodajom. Dobra lokacija za investitore. Terasa, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 528)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>