• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 podrum - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 podrum - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 podrum

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 podrum" pronađeno 889 nekretnina - prosečna cena 2.358 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • parket
    • lift
    • kablovska
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 61,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća u jednoj od najlepših ulica u Nišu, u blizini notara i pogodna kako za advokatsku kancelariju tako i za druge uslužne delatnosti kao i za život. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, jedne manje prohodne sobe, velike sobe, kuhinje i kupatila. Ispod kuće je veliki podrum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 188.400 €, 59,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vrhunski opremljen dvoiposoban dupleks sa radnom sobom na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – Grbavica, ugao Danila Kiša i Bulevara cara Lazara. Stan površine 59m² nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom, dvostrano je orijentisan i prepun prirodne svetlosti, što....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 91769, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(stan u beogradu ili topoli), mogućnost proširenja. Prodaje se uknjiženja kuća,11 ari placa,kolski i pešački....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 135.000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u jednoj od najtraženijih lokacija – Pariske Komune, idealan kako za život, tako i za izdavanje! Stan se trenutno uspešno izdaje kao stan na dan, što ga čini odličnom prilikom za investiciju. Mirno i urbano naselje sa svim sadržajima u blizini – škole, vrtići, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.500 €, 59,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan na Limanu 3, sjajna lokacija. Odličan raspored, izvorno dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Potrebno izvesna ulaganja. Stan se nalazi na desetom spratu (nije poslednji) sa fantastičnim pogledom na Dunav i Frušku goru. U blizini se nalazi škola, vrtić pijaca, oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.300 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada na odličnoj lokaciji gde su stanovi retko u ponudi. Pozicioniran jugo-zapad, funkcionalan dvoiposoban stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: kuhinja i trpezarija sa terasom, manja soba, velika soba, dnevni boravak sa francuskim balkonom i kupatilo. Izvorno stanje, centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2.0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Breza Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sava Burica Sprat: 4 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen na 58 m2 (građevinska površina). Dve lođe. Mereno 61 m2. Vlasništvo 1/1. Zgrada je uredna i čista. Dva lifta. Podrum. Sveto stan. Lux renoviran (španska i italijanska keramika). Šestokomorna PVC stolarija. Nov hrastov parket. Nove elektro i vodovodne instalacije. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodični stan u mirnom delu Novog Naselja - Šarengradu. Stan je u dve etaže, na donjoj se nalazi veoma prostran dnevni boravak na izlaskom na terasu, kuhinja koja ima prirodnu ventilaciju, i kupatilo sa ležećom kadom. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.650 €, 59,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najuređenijih i najzelenijih lokacija u gradu – Novom naselju. Ovaj deo grada je poznat po planskoj gradnji, širokim bulevarima, mnogo zelenila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Interfon Podrum Vojvode Stepe Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade, sa pogledom na hotel Vrnjačke Terme. Lokacija idealna za izdavanje turistima, ali i za život. Površina stana je 55m2 + terasa površine 6m2. Prodaje se sa nameštajem. Stan poseduje i sopstveni podrum. Zgrada ima parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 61 m², od čega je 57 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Zemunu, naselje Sava Kovacevica, ulica Mica Radakovica, stan nije uknjizen u katastru (prikuplajaju se papiri i uskoro bi trebalo da bude uknjizen, sve informacije cete dobiti od agencije) grejne povrsine 54m2, gradjevinske 58m2, mereno stan ima 61m2. Dvostrano orjentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna pozicija zgrade u odnosu na glavnu saobracajnicu,snabdevanje,skolu,Dom zdravlja,a opet miran i tih .Izuzetno svetao,juzne orjentacije sa otvorenim ,panoramskim pogledom na grad,reku. Kompletno renoviran: uradjene hidro,elektro instalacije,pvc stolarija sa komarnicima i spoljasnjim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 2.0, namešten, cg, renoviran, 9/9, dva lifta, podrum, lođa. Stan je kompletno renoviran. Prodaje se namešten. Nalazi se u blizini velikog Maxi-ja, OŠ Despot Stefan Lazarević i velikog parka. Zgrada ima 2 lifta, teretni i običan. Prostorije: predsoblje, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, APATIN, 50.000 €, 61,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

APATIN - ZAMENA STAN ZA KUĆU UZ DOPLATU - Nudimo dvosoban stan 61m2 na PRVOM SPRATU, koji se sastoji iz kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, spavaće sobe i dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu.Ima podrum. Tražimo trosobnu kuću bez puno ulaganja uz našu doplatu Cena: ZAMENA....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 59,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, U STARIJOJ ZGRADI, NA DRUGOM SPRATU. STRUKTURA STANA: HODNIK, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, ŠPAJZ, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUM. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Faramaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 59m2 .. 59m2, 2.0, 1/4, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Odličan, prostran dvosoban stan, dvostrano....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 3.0, ta, 2/2, podrum, lođa. Prodaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji u Borči. Grejna površina je 61m2 plus lođa od 5m2. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka koji izlazi na lođu, odvojenog kuhinjskog dela sa trpezarijom i kupatila.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno renoviran dvosoban stan, koji se nalazi u blizini Aqua parka na Raju. Površina stana je 61m2, sastoji se iz komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostava i dve terase. Stan je ušuškan od buke i užurbanosti posetilaca, a....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 61,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sređen dupleks stan u Cara Dušana ulici na šestom spratu sa liftom. Sastoji se od: u donjem nivou je dnevna soba, kuhinja , Wc i terasa. Na gornji deo se ide iz hodnika i tu se nalazi spavaća....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 170.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 175.000 €
24.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer je zgrada na padini. U izvornom stanju, za totalno sređivanje. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom (i kaminom u funkciji),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo jedinstven stan moderne novogradnje koji pruža poseban nivo komfora i privatnosti. Rok za useljenje je septembar 2026. Visok nivo gradnje. Kvalitetni materijali, poseduje podrum i mogućnost kupovine garažnog mesta. Blizina svih sadržaja potrebnih za udoban život. Savršen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo UKNJIŽEN, 2.0-soban stan od 59m2 u Mirijevu na visokom prizemlju, visine prvog sprata (stan ispod) Stan se nalazi u zgradi od fasadne cigle sa video nadzorom i tri lifta (jedan lift je teretni). Odličan raspored: ulazni hodnik iz kog se ulazi u ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom 6m2, stambena zgrada, sprat: 8/8, cg, lift, poseduje pripadajući podrum. PVC stolarija. Uknjižena korisna površina 59m2 što predstavlja grejnu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 61,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA U SREMSKOJ KAMENICI – Montažna kuća na EKSTRA placu 5 ari! Na prodaju montažna kuća površine 61 m² na izuzetnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, idealna za odmor, ali i kao osnova za izgradnju nove kuće! Struktura kuće: *Hodnik *Dnevna soba sa kuhinjom *Dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.450 €, 61,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Železnička Stanica. Odličan, komplet renoviran trosoban uknjižen stan. Odličnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, spavace sobe pravilnog oblika, staje francuski ležaj i plakari. Stan poseduje i podrum u sklopu zgrade. Dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 61,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom spratu sa liftom. Sastoji se od: u donjem nivou je dnevna soba, kuhinja , Wc i terasa. Na gornji deo se ide iz hodnika i tu se nalazi spavaca....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10. Stan na odlicnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone skole "Svetozar Markovic"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 178.000 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan renoviran dvoiposoban stan ukupne površine 66m2 koji se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi stare gradnje, na visokom prizemlju. U blizini se nalaze marketi, škole, vrtići, TC Piramida, Immo centar, kao i svi ostali neophodni sadržaji i kompletna....