• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura 60 m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što manji" pronađeno 13 754 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 55,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
10.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Avenije garden. Stan je u odlicnom stanju, dvosobne strukture. Dvorisno orijentisan i nalati se na 4.spratu zgrade sa liftom. Raspored:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 55 m², na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan je idealnog rasporeda , funkcionalan i svetao, sa prostorijama u koje se ulazi direktno iz hodnika. Smešten u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, bez buke i gradske gužve. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 209.000 € na 199.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
12.04.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan, funkcionalan i udoban stan u naselju Stepa Stepanović u komplaksu Vojvoda Residence u Lameli 1 , na povučenom spratu , sa velikom tersom u ponudi je po ceni 3590 eur po m2 + PDV od 10% koji se može vratiti za kupca prve nekretnine. Stan je veoma svetao, sa prelepim širokim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 88.624 € na 91.939 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 91.939 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 77.546 €
08.10.2025 - 80.315 €
07.11.2025 - 83.085 €
07.01.2026 - 88.624 €
26.04.2026 - 91.939 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 55,39m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i komforan porodični stan na Tatarskom brdu, smešten u kvalitetnoj novogradnji, idealan za miran i udoban porodični život. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, obe veće od 10m², sa dosta....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku Beograda, smešteno između Karaburme, reke Dunav, Višnjice i Lešća. Jedinstvena lokacija za stanovanje i jedno bližih naselja centru grada. Naselje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.750 €, 55,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 55.41 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 69.500 €, 55,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Stanovo Komforan dvosoban stan koji se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju savremeno uređen stan u samom centru Jagodine, savršen za one koji žele udobnost, praktičnost i kvalitet na jednoj adresi – bilo za život, bilo kao pametnu investiciju. Stan odlikuje: • Podno grejanje na struju – ravnomerna toplota i potpuna kontrola • Terasa – mali kutak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 55m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta u Gagarinovoj ulici, Banatić. Strukturu stana čine predsoblje, dnevna soba povezana sa trpezarijom i hodnikom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa i prostorija za odlaganje(trenutno organizovana kao walk-in....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.300 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,dvosoban stan na Klisi u izgradnji,vrlo dobar kvalitet gradnje i opreme.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 118.440 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira na svega 20 minuta od centra Novog Sada. Pozicija je odlična i prilaz je asfaltiran. Nalazi se na placu od 334m2. Sa placa se pruža prelep pogled na Dunav i na cele Sremske Karlovce. Na placu se nalaze kanalizacija, trofazna struja i gradska voda. Gas je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.000 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan – tišina, mir i privatnost, bez saobraćajne buke. Raspored je odličan: dnevni boravak sa izlazom na komotnu terasu, odvojena spavaća soba, praktična kuhinja i kupatilo. Stan je održavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan trosoban stan smešten u Mornarskoj ulici. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 2021. godine, na visokom prizemlju, sa uređenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Stan površine 55 m² odiše praktičnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Budmanijeva, 1/4, eg-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Zgrada je novije gradnje iz 2017 godine sa dobrim ulazom, poseduje lift. Udaljena 100m od Bulevara kralja Aleksandra, u blizini vi��e autobuskih i tramvajskih linija. Stan komforan, dvoiposoban, hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda stan je po strukturi klasičan dvosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase. Dvorišno orijentisan. Novije gradnje-nadogradnja. Uknjižen 1/1. više na www.status-nekretnine.com A57- 12008 ili na tel: 065/3858-888 Danča lic. br.322 Status nekretnine....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 151.500 €, 55,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje namesten,sa mogucnoscu zadrzavanja zakupca stranca koji se trenutno nalazi u stanu.Stan svetao i gleda na šumu.sastoji se od dve sobe,trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? NA PRODAJU – MODERAN STAN NA ADICAMA | 55m² | PRIZEMLJE | PARKING | TERASA SA STAKLENIM PORTALOM U ponudi moderan, nov stan od 55 kvadrata na atraktivnoj lokaciji – Adice , u mirnom i uređenom delu naselja. Smešten u prizemlju novije zgrade, ovaj stan predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Pere ��etkovi��a, 3/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlep��oj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknji��en, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.430 €, 55,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Grbavici, u mirnoj ulici. Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu izmedju mira i blizine obrazovnih ustanova, marketa, restorana.. Svaki detalj odiše kvalitetom - od Tarket podova do PVC stolarije i roletni na elektro motore. Podno grejanje dodatno pruža osećaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, kompletno renoviran stan 50m2 opremljen novim nameštajem i tehnikom. Stan poseduje prostran dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i terasu. Za više infromacija pozvati 060/4717-520. - Šifra nekretnine: 9100425 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtraženijem delu Vrdnika nudimo Vam kuću koja je uknjižena i dobro održavana. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep i održavan, dvostrano orijentisan, sa dve terase. Kuhinja je fizički potpuno odvojena. Idealan za život, ili izdavanje zbog savršene pozicije, blizine biznis-lokacija i fakulteta. Stan se prodaje namešten. Za više informacija, pozovite Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.800 € na 163.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 55,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 178.000 €
08.05.2026 - 166.800 €
10.05.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4. Stan je istočno orijentisan i gleda na mirno dvorište, što obezbeđuje prijatnu atmosferu i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan trosoban stan u samom Centru grada! Strukturno fantastičan i renoviran pre par godina sa kompletnim vodo i elektro instalacijama, po principu ključ u ruke. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici a opet blizu svega, sastoji se od komfornog dnevnog boravka, fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ovu nekretninu na Grbavici. U pitanju je nekretnina koja se knjiži kao poslovni prostor ali se može uraditi prenamena u stan, u zavisnosti od potrebe kupca. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Za više informacija i potencijalno gledanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u mirnoj ulici, a blizu centra u potezu ulica Petra Drapšina i Bulevara oslobođenja. Stan ima lep dnevni boravak sa izlazom na terasu, zatim odvojenu kuhinju, i poseban degažman iz kojeg se ide u dve odvojene spavaće sobe i u kupatilo. Iz jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 122.000 €, 55,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban renoviran stan na Novom Naselju u ulici Momčila Tapavice.Poseduje prostranu terasu sa ostavom i tavan u potkrovlju.U blizini autobuske linije 2,8,9,7a i 7b.Moguća kupovina na klasičan kredit. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se agencijska provizija od 3%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-459 (od ukupno 460)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>