• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 što manji" pronađeno 13 755 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • kablovska
    • potkrovlje
    • 3.sprat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 72.000 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan od 55m2,koji se nalazi u mirnom kraju Zemun Infrastruktura je kompletna u neposrednoj blizini se nalazi obdanište,škola,pijaca,pošta,kao i drugi maloprodajni objekti. Kupatilo je renovirano i zamenjena stolarija( Pvc) Stan od prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.610 €, 55,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Dodatno rađen stan, prodaje se KOMPLETNO namešten kvalitetnim nameštajem, novom kvalitetnom tehnikom pod garancijom, 3 smart televizora i klimom 18-kom ! Uz stan se dobija numerisano parking mesto i pravo korišćenja podrumske i tavanske prostorije. Za sve informacije pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 96.200 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan dvosoban stan na top lokaciji. Za svaku preporuku! .

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja. Manja, uknjižena, useljiva vikendica na većem placu od 37,51 ar, na granici sa šumom NP Fruška....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 53.000 €, 55,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE POTPUNO RENOVIRANI DVOSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Šarmantan stan u potkrovlju od 55m2 koji je (redukovana kvadratura zbog kosina) uknjižen na 35.5m2. Maksimalno iskorišćen prostor. Stan poseduje predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan poseduje i prostor za odlaganje, poslednje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0-soban, pr/3, eg, terasa 50m2. Novije gradnje. Uknjižen na 55m2 + terasa 50 m2. Stan se nalazi u prizemlju koje je okrenuto ka dvorištu. Nije klasično prizemlje. Grejanje - električni kotao. Izvorno stanje. Prostorije: predsoblje, kupatilo, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054400. PETROVARADIN, NOVI MAJUR, DVOIPOSOBAN STAN, 55m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana površine 55m2, pozicioniranog u prizemlju nove zgrade kvalitetne gradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Malom Mokrom Lugu, na 15 min. hoda od okretnice u Ustaničkoj ulici. Blizu marketa i stanice autobusa 310. Nedaleko od izlaza na auto-put. Komforan dvosoban stan sa prostranom terasom. Useljena zgrada sa 11 stanova. Zgrada je na legalizaciji. Kupoprodajni ugovor može da se overi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Dvosoban stan kod nadvožnjaka površine 55m2 + terasa i lođa. Na petom od devet spratova zgrade s liftom. CG, interfon. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.450 €, 55,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran dvosoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa prostranom dnevnom sobom sa kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom na koju se izlazi iz obe sobe. Odlična investicija kako za izdavanje, tako i za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

BANOVO BRDO – RETKA PRILIKA SA POTENCIJALOM U mirnoj ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice, prodaje se dvosoban stan od 55 m² na II spratu kuće, dvostrano orijentisan, sa dve terase. Stan je u izvornom stanju, što pruža mogućnost uređenja po sopstvenim željama. Posebna prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi lep, funkcionalan stan, sa odličnim odnosom strukture i kvadrature Nalazi se u mirnoj ulici, u najlepšem delu Zemuna Trostrano orijentisan, osvetljen, vrlo prijatan za boravak Prodaje se kompletno namešten Zgrada je uredna i odlično održavana Uknjižen 1/1 Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.800 €, 55,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048251. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi u zgradi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena je izražena....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtraženijem delu Vrdnika nudimo Vam kuću koja je uknjižena i dobro održavana. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 55,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fenomenalan 2.0 soban stan u samom centru Železnika , kompletno sređen, dvostrano orjentisan, svetao. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, 100m OŠ, sportska hala FMP, vrtić, prodavnice, pijaca, autobusko stajalište ispred same zgrade.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog studija. Osnova splava je 9x8m. Prodaje se potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom. Sprovena je pijaća voda, a struju proizvodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Čmelika, Novi Sad, 143000€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Janka Čmelika, Novi Sad Janka Čmelika.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.150 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048252. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.700 €, 55,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan trosoban stan u novoj zgradi na Bulevaru patrijarha Pavla. Izuzetno funkcionalan i iskorišćen prostor. Stan je bez ikakvog ulaganja a u ceni ostaje kuhinja. Što se tiče rasporeda iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Imamo svetao dnevni boravak sa uvučenom....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050013…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, EKSKLUZIVNO, DVOIPOSOBAN STAN, 55m2…MOPGUĆ DOGOVOR OKO CENE Kupite odlično projektovan dvoiposoban stan površine 55m2 u zgradi novijeg datuma na Tatarskom brdu. Pozicioniran na visokom prizemlju (visina prvog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 122.452 € na 133.584 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 133.584 €, 55,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 122.452 €
05.05.2026 - 133.584 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri stana. Stan je u završnoj fazi. Predviđen je kao stan open space koncepta ( koncept otvorenog prostora) ali se sa jednom gipsanom pregradom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 122.000 €
14.03.2026 - 130.000 €
07.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1051203 PRODAJA STANOVA NOVO NASELJE DVOIPOSOBAN STAN 55M2. Prodajemo stan na Novom naselju na trećem spratu .Stan je u solidnom stanju ima dnevni boravak sa kuhinjom iz kog se izlazi na terasu, I dve manje sobe.Hodnik je dovoljno velik da u njemu stoi veliki plakar.U zgradi....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 155.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 159.000 €
21.03.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053557, NOVI SAD, BULEVAR, DVOIPOSOBAN, 55M2, SPRAT 4/7, KNEŽEV PARK Nudimo Vam nov, kvalitetan, dobro pozicioniran dvoiposoban stan, u stambenom kompleksu Knežev park. Odlično organizovan i maksimalno iskorišćen prostor. U blizine je okretnica gradskog autobusa. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.150 €, 55,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.520 €, 55,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju trosoban stan, nov i odmah useljiv. Odličan kvalitet gradnje, podno grejanje na gas, stolarija, keramika, kao i ostala oprema je u mnogo višem kvalitetu od ostalih zgrada u okruženju. Svaki stan ima svoj kotao, ugrađen klima uređaj i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 157.500 €, 55,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – SAMO KOD NAS! ✨ U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, maltene nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan od 55 m² (plus terasa 2 m²) u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji kod Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje, u neposrednoj blizini železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, pijace i velikih supermarketa (Lidl, Univerexport,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.391 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053568, NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 54,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>