• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji" pronađeno 4 498 nekretnina - prosečna cena 2.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 65, 39.500 €, 12,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25376. Garaza, Beograd - Blok 65 | Prodaja · 12m² · 39.500€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25018. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 30.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji'
128.750 €
123.600 €
25.000 €
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 21745. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Prodaja · 12m² · 30.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. Garaza, Beograd - Blok 67a, A Blok | Prodaja · 12m² · 28.950€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11. 5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto na gornjem nivou klackalice. Odmah spremno za korišćenje. Novogradnja, dobijena upotrebna dozvola. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Gara��no mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. Garaza, Beograd - Blok 63 | Prodaja · 14m² · 25.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 64.900 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjizen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik Jolly kop prodajemo apartman- garsonjera , 21m namesten Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Jolly kop Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 21m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Parking, garaža, Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 22,00 m2 cca 6820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1095230 Na prodaju nov, neuseljivan stan na Adicama. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, u sklopu kog je i kuhinja. Kao i kupatila. Parking mesto obezbedjeno ispred stana. Stan ce se knjiziti kao garaza. Grejanje na toplotne pumpe. Kontakt osoba 064/823....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 61.000 €, 23,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan, nisko prizemlje, uknjižen kao garažni boks od 23m2 (mereno 33m2). Samo keš kupci. Zgrada ima za stanare, veliki pripadajući parking sa rampom. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, dnevne sobe, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan se vodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan u novogradnji za izdavanje na potezu Detelinare. Dvorišno je orjentisan tako da se ne čuje nikakva buka. U blizini je osnovna škola kao i autobusko stajalište, pa je odlično povezano sa fakultetima. Ima puno zelenila oko zgrade kao i dovoljno prostora....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 44.400 €, 24,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130613, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 122.877 €, 25,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do marta 2026. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 70.812 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno – etažno Parking: Parking u dvorištu zgrade Status: U izgradnji, u procesu uknjižavanja Godina završetka:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.812 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov zgrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 KISACKA, Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 64.380 €, 25,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA PARKINGOM U IZGRADNJI, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 1007884.Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera (25 m2) u kvalitetnoj novogradnji u Petrovaradinu. Objekat sa ograničenim brojem stambenih jedinica, projektovan tako da obezbedi visok nivo privatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 46.250 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 26m2(terasa 3m2), norveški radijatori, I/III, telefon, intefon, parking. Uknjižena građevinska površina 26m2. U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji gde se jako retko dešava da se pojavi ovakva ponuda. Na minut hoda do keja i glavne ulice, odmah do reke kao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lepa i funkcionalna garsonjera sa terasom, smeštena u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan je renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, idealan kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Uz stan dolazi i sopstveno parking mesto u dvorištu zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>