• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji" pronađeno 4 488 nekretnina - prosečna cena 2.050 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LEŠTANE, 64.300 €, 38,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116262, PR/II, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na samo 10/15m od Smederevskog puta,u ponudi su nam novi stanovi! Svetli,kvalitetni i funkcionalni,sa malim troskovima. Na par metara kd autobuske stanice,nedaleko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.810 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38,67m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109218, PR/IV, terasa, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji sa odvojenom spavacom sobom i terasom. Parking. Rok zavrsetka gradnje 1.jun. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109218, PR/IV, terasa, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji sa odvojenom spavacom sobom i terasom. Parking. Rok zavrsetka gradnje 1.jun. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 33.400 €, 38,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 38m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -1 spavace sobe -1 izlaza na terasu -velika dnevna sa trpezarijom stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. vredi pogledati Agencijska provizija je uracunata u cenu. ***Uponudi imamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 77.000 €, 38,50 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.200 €, 39,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u gradu, Nova Detelinara. Stan se prodaje kompletno namešten,nameštaj nov ne korišćen. Uknjižen na prodavca, te je moguća kupovina kako gotovinski tako i kreditno. Stan je dvorišno orijentisan. Renomiran investitor, kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.000 €, 39,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 39,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu. Podbara, jedan od najtraženijih kvartova Novog Sada, samo par minuta hoda do Dunavskog keja, vrtića, škole, pijace, prodavnice i centra grada. Novogradnja visokog kvaliteta gradnje i opreme.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.900 € na 129.780 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.780 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 133.900 €
11.02.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 1007657.Stan se nalazi u novijoj zgradi i poseduje nov nameštaj. Spavaća soba poseduje francuski ležaj, u hodniku se nalaze ugradni plakari, dnevna soba je u potpunosti nameštena, dok su kuhinja i kupatilo kompletno opremljeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.720 €, 39,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549936-Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu. Podbara, jedan od najtraženijih kvartova Novog Sada, samo par minuta hoda do Dunavskog keja, vrtića, škole, pijace, prodavnice i centra grada. Novogradnja visokog kvaliteta gradnje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.350 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban nov stan 39m Salajka Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 122.890 €, 39,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 064 8222 148 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Pravo prodaje agencija Bombyx reg br.217. Oglašavamo porodaju jednoiposobnog stana 39m u Novom Sadu na Salajci, stan se nalazi na visokom prizemlju, Stan je odličnog rasporeda : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican lokal u Temerinu,visok kvalitet unutrasnje opreme.U cenu ulazi oprema i parking mesto u dvoristu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.200 €, 39,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122495, II/III, klima, lift, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. U prodaji kvalitetan dvosoban stan u novogradnji, na severnom Telepu. Mirna zgrada sa samo 6 stanova. Prozori su kvalitetni aluminijumski sa tri stakla, tako da se ne čuje saobraćaj. Laminat....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.912 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.084 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada. Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je za oktobar 2026. godine,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Najbolja lokacija, 39m2, terasa, uknjižen, vrhunska gradnja,garaza Prodaje se razradjen biznis, apartman koji se izdaje komplet novo namesten, na BOOKINGU sa ocenom 9,9. Na prodaju moderan stan površine 38m2 sa terasom, na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, Palisad.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.450 €, 39,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican jednoiposoban stan u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking i garazna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-447 (od ukupno 448)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>