• GoHome Professional
do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2" pronađeno 293 nekretnina - prosečna cena 557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 69.000 €, 180,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa dušom Starog Beograda – Knjeginje Zorke U ponudi je izuzetno funkcionalan stan smešten u prelepoj, reprezentativnoj zgradi koja odiše autentičnim duhom Starog Beograda. Zgrada je odlično očuvana i redovno održavana, što dodatno doprinosi osećaju udobnosti i sigurnosti. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Stan u fazi opremanja. Namešten dvoiposoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i manja terasa. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Nov, neuseljavan jednoiposoban stan sa rezervisanim parking mestom u dvorištu zgrade. Ovaj moderno opremljen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i terasa. Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno renoviran poslovni prostor kod Osnovnog suda i Spensa. Visoko prizemlje. Ovaj poslovni prostor čine dve prolazne kancelarije, opremljena kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE,ZAJEDNICKI PARKING U DVORISTU ZGRADE. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na najatraktivnijoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Spensa Nalazi se na IV spratu nove stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija stana je u izuzetno mirnom kraju. Stan je na suprotnoj strani od ulice tako da je boravak u njemu prilicno tih i prijatan. Nalazi se u neposrednoj blizini TC Stadion, Lidla i Maksija. Odlicna konekcija gradskim prevozom do svakog dela grada. Stan se sastoji od dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u mirnom delu Grbavice. Strukturu ovog stana čini dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaća soba, kupatilo i terasa. U cenu zakupa je uračunata garaža koja se nalazi u dvorištu zgrade. Stan je odmah useljiv. Cena je 650€ + depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan, komforan po strukturi dvoiposoban dupleks stan u modernoj i kvalitetnoj zgradi na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, strogog centra grada, Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Cara Uroša. Nov, dizajnerski opremljen, odličan jednoiposoban stan u mirnoj ulici nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, ulice Novosadskog sajma Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Cara Uroša. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole, Novosadskog Sajma, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI POTPUNO RENOVIRAN STAN NA 3min OD CENTRA ODMAH USELJIV. STAN JE ZA SVAKU PREPORUKU. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA, HODNIK, GARDEROBER SOBA, KUPATILO POTPUNO RENOVIRANO. U BLIZINI KEJA, CENTRA, RIBLJE PIJACE, FAKULTETA, IZVRSNOG VECA ITD.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten , balkon, grejanje: etažno na struju + TA + Iverter klima , režije 60€. KTV, internet, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv Poželjno nepušači. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, Bulevar cara Lazara. Odličan, veoma komforan, kompletno renoviran trosoban stan na 15. spratu zgrade sa liftom. Blizina škole, vrtića, Limanske pijace, Doma zdravlja, ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Ovaj svetao i prostran trosoban stan čine veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-293 (od ukupno 293)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>