• GoHome Professional
do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima useljiv do 600 eura/m2" pronađeno 293 nekretnina - prosečna cena 557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u naselju PARK NOVI u cenu je uracunato parking mesto u podzemnoj garazi.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Hadži Svetića. Namešten, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada i Temerinske pijace. Svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade. Pripadajući deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se komforan stan – Nova Detelinara, ul. Dr Svetislava Kasapinovića ✨ 📍 Lokacija: Mirna i tiha ulica, idealna za stanovanje Blizina svih važnih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole, parkovi) 📏 Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe 🛋️🛏️ Trpezarija sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 44 m2 CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka, dvosoban namešten stan, 3 sprat od 5, lift, cg, ktv, vm, klima, USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka 44 m2 - 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 18014 Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog, namešten dvosoban stan. 9 sprat od 10, lift, cg, vm, tv, ODMAH USELJIV Cena mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5008, 0648295005, 021-633-7037, CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog 38 m2 - 500 Evra IZ 48230....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevar Evrope. Ovaj lokal ukupne površine 50m2 čine dve etaže: prizemlje i galerija od po 25m2. Prizemlje čini jedna celina i sanitarni čvor dok galeriju čini jedna celina. Veliki portali. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Bulevar Evrope 🏙️ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 5. spratu moderne i uredne zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji u naselju Bulevar Evrope . Stan odmah useljiv, a okružen je svim sadržajima....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan nadomak šetališta keja, Riblje pijace, Dunavskog parka i fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. VI sprat u novoizgrađenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep stan na Bulevaru Oslobođenja, useljiv odmah. Kontakt: 063 7445 379 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen komforan stan na atrakitvnoj lokaciji. Nalazi se na III spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Klimatizovan, poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i terasu. Useljiv od 1. avgusta sa depozitom u visini mesečnog iznosa kirije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo izdavanje petoipoosobnog stana u sklopu porodične kuće u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim pogledom. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, pet spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan sa parking mestom na četvrtom sparatu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Topla protočna voda. Funkcionalno organizovan stan koji pruža sve što je potrbno za udoban život. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak,odvojena kuhinja,prostran dnevni boravak,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban lepo namešten stan na Grbavici,ugao Miše Dimitrijevića i Hopovske,novogradnja,sav nameštaj i tehnika su novi,I sprat,dvorišno orjentisan,bez buke,grejanje na kalorimetre,video nadzor . . . odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN,UGOVOR NA GODINU DANA. KUCNU LJIBIMCI NISU DOZVOLJENI KAO I PUSENJE U STANU. USELJIV ODMAH.DEPOZIT U VISINI KIRIJE AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Stan ima i garažno mesto u zgradi, ako je potrebno i ono se doplaćuje 50€. Zgrada je energetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Rotkvarija, 52m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Rotkvarija, u blizini železničke stanice 🚉. Stan je odmah useljiv i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Pavla Stamatovića. Odličan, manji, kompletno namešten jednoiposoban stan kod Kosovske ulice. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. II sprat u zgradi novije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope, ulica Futoški put. Nenamešten poslovni prostor u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i hotela Sheraton. Prostor čini jedna celina i sanitarni čvor. Pozicioniran na I spratu manje stambene zgrade bez lifta. Izdavanje na duži vremenski period. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100407. Novi Sad – Nova Detelinara, ulica janka Čmelika/deo ka Branka Bajića. Od 01.04.2025. godine useljiv dvosoban stan – penthaus na III spratu u novijoj zgradi sa liftom. Idealno za mlađe ljude. Posebna pogodnost – obezbeđeno parknig mesto u dvorištu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100545. Novi Sad, Kej – ulica Maksima Gorkog kod škole. Lokacija koja svima odgovara. Odmah useljiv dvosoban stan klasičnog rasporeda. 49m2, III sprat, dvostrano orijentisan, kompletno i kvalitetno renoviran. Terasa. Odvojena kuhinja, izdvojena trpezarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se udoban i svetao dvosoban stan od 62m2 na Limanu 1, na 1. spratu u zgradi sa liftom. Pored trpezarije, dnevne i spavaće sobe, stan ima i ostavu kao i dve terase koje gledaju na Ekonomski fakultet. U spavaćoj sobi postoji i radni sto (može se izneti), a u predsoblju je dodatni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 293)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>