• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji" pronađeno 1 686 nekretnina - prosečna cena 1.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 80.595 €
07.04.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 83.526 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s396 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji'
67.980 €
67.980 €
83.430 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 83.430 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U pitanju je samostojeći objekat, odlučili smo se za skeletni sistem gradnje kako bi maksimalno iskoristili prostor za staklene površine. -Objekat poseduje 7 garažnih mesta. -Hidroizolacija je Sikaplan membrana za podzemne konstrukcije. -Grejanje (Global aluminijumski radijatori)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.430 €, 27,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju veom svetle garosnjere koja se nalazi u blizini Limana, Bulevara, Doma zdravlja, marketa, autobuskih stajališta i svih drugih sadržaja neophodnih za svakodnevnicu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi novogradnje, i prodaje se sa nameštajem. Grejanje na gas, niski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.15 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja prilagođena savremenom načinu života. Zgrada je spratnosti, Po+P+6 i nalazi se na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, na I spratu. Fasada objekta je urađena od kombinacije dekorativne cigle (listele) i demit fasade sa....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.082 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan kompleks apartmana u samom centru Divčibara. Kompleks poseduje 67 apartmana, na 7 nivoa. Dostupni su različiti tipovi apartmana jednosobni od 26do 39m2, dvosobni od 39do 54m2, dupleksi od 42m2 i studio od 24 do 35m2. Kompleks poseduje recepciju,video nadzor,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.070 €, 47,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafića i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113166, I/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan, 28m² u Puškinovoj ulici, na prvom spratu. U blizini Limanske pijace i osnovne škole. Zgrada nema lift. Stan je svetao i ulično orijentisan. Spoljašnja stolarija je PVC,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking na platou. Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 83.000 €, 38,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan jednosoban stan na Bulevaru Jovana Dučića, idealna lokacija za oazu mira i zelenila. Stan je u izvornom stanju i pruža idealnu priliku za renoviranje prema sopstvenim željama i potrebama. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i terase sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored prostora obezbeđuje savršenu kombinaciju komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.970 €, 32,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Petrovaradinu, stanovi svih struktura. U blizini se nalazi škola, market, pijaca, autobuska stanica. Rok izgradnje je kraj 2026. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a! Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 82.600 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan površine 41,30m2, nalazi se na IV spratu uredne, nove, kvalitetno izgrađene zgrade koja je na legalizaciji. Zgrada sadrži lift, nalazi se u mirnom delu Mirijeva 4, nadomak okretnice više autobuskih linija (27E, 25P, E6, 79). Stan je ušuškan, osunčan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u samom centru grada na najatraktivnijoj lokaciji kako za život, tako za izdavanje. Na minut su Ekonomski i Pravni fakultet, na pet minuta pešačka zona, idealna investicija za one koji se bave izdavanjem. Stan je uknjižene površine 29m2, a korisne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Železnička stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odličan za život kao i za izdavanje. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Zeleznicka stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odlican za zivot kao i za izdavanje. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 82.500 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju jednosoban stana 33m u izgradnji. Zgrada će se nalaziti u Novosadskom naselju Salajka, gradi se moderan stambeni objekat PO+P+2(3), projektovan tako da pruži maksimalni kvalitet stanovanja. U ponudi su stanovi raznih struktura,41 stambena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 82.400 €, 22,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odlična garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Sama nekretnina je kockastog oblika i nalazi se na drugom spratu - dvorišno orijentisana što pruža potpuni mir i tišinu U neposrednoj blizini zgrade stacionirane su prodavnice, pijaca, Ide-a, Univer,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena, energetski efikasna, te su mali režijski troškovi. Stan ima pogled na planinu Rtanj. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji - jednoiposoban stan. Visina 1.sprata. U prirodi ima 28m2. Dvorišno orijentisan. Odlično iskorišćen svaki kvadrat. Klimatizovan. Naša sigurna preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična garsonjera na Telepu! Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovovite naše agente prodaje. 064 8222 148 532630 Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa terasom površine 27,42m2 u stambeno-poslovnom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji na Zlatiboru u samom centru. Šesti sprat. Ima terasu, dvorišno je orjentisana U okviru kompleksa nalaziće se zeleni park sa fontanom, koji će tokom zimskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizena garsonjera u blizini centra. Novija gradnja. Minimalna ulaganja. Odlicna za stanovanje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Zlatibor, opština Čajetina, ulica Kiridžijska, u neposrednoj blizini kompleksa Titove vile, udaljen od centra oko 800m. Na udaljenosti od 20m nalazi se spa centar, zatvoreni bazen, teretana i drugi uslužni sadržaji. Pozicija: U visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran jednoiposoban stan iza hotela Sheraton. Stan je renoviran pre godinu dana kao i krov zgrade koji je pod garancijom. Lift ide do 6. sprata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, spavaće sobe i manje lođe. Stan je kompletno opremljen. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u odlično očuvanoj zgradi iz 2006.godine.Nalazi se na 2 spratu od ukupno 6 spratova sa liftom.Stan je namešten i odmah useljiv,bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Nalazi se na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari,u neposrednoj blizini marketa, autobuske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastična nekretnina na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Zbog same lokacije gde se nalazi nekretnina - predstavlja odličnu investiciju kako za život tako i za izdavanje. Stan je dvorišno orijentisan što pruža potpuni mir tišinu,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.165 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.120 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 82.000 €, 46,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Erdogliju Površina: 46 m² + Velika terasa. Stanje: Renoviran, u odličnom stanju. Kompletno opremljen nameštajem i kućnim aparatima (moguća prodaja bez nameštaja i tehnike uz korekciju cene) Sastav: 2 odvojene sobe Kuhinja Hodnik Kupatilo Velika terasa (nije uključena....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 483)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>