• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 76000 eura što skuplji" pronađeno 1 687 nekretnina - prosečna cena 1.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.000 €, 35,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jednoiposoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari u blizini svih neophodnih gradskih sadržaja (škole,vrtići,dom zdravlja,sajam) Stan se nalazi na 6/6 spratu relativno novije zgrade i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,kupatila i spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.000 €, 27,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 81.900 €, 27,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.700 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 81.650 €, 29,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 81.625 €, 33,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 32.65m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu nije uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine - O lokaciji: U ovom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 83.300 € na 81.600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 81.600 €, 48,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 85.000 €
11.02.2026 - 83.300 €
24.04.2026 - 81.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u stambenom kopleksu P+2+Pk, u naselju Trošarina. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade bez lifta.. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno, inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 81.600 €, 96,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U prilici smo da vam ponudimo kompletno namešten, odmah useljiv stan,96m2, strukture 3.0., 9/14 sprat, CG, klima uređaj, internet, KTV, 2 lifta, video nadzor *Prostorije: 3 sobe, kuhinja , trpezarija, hodnik, kupatilo, toalet, ostava, terasa *Stan je izuzetno svetao, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 81.540 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dodatni opis Mesto gde se susreću netaknuta priroda i moderan planinski rizort Vizija planinskog centra Novi Kopaonik začela se u italijanskim i austrijskim Aplima. Idejni tvorci Novog Kopaonika su želeli da najlepša sprska planina uđe u red najboljih evropskih skijaških centara,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.458 €, 59,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan i funkcionalan stan u mirnom dijelu Novih Banovaca, sa brzim izlaskom na oba autoputa BG-NS i BG-ZG. Stan je na 10 min vožnje od aerodroma, 20 min od centra Beograda, 35 min do centra Novog Sada i 12 km od budućeg Expo Centra. Neposredna blizina vrtića, škole, prodavnica i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 81.370 €, 30,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog jednosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi. Stan se nalazi na cetvrtom spratu, iznad stana se nalazi tavanski prostor sa ostavama i ostava koja pripada stanu. Dvorišno je orjentisan. Prodaje se sa kompletnim nameštajem koji je u stanu. Zgrada ima i biciklanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 81.340 €, 83,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov, moderan i luksuzan stan nalazi se na jednoj od najboljih pozicija unutar naselja Stepa Stepanović. U blizini vrtića i škole. Okružen je uređenim delom za igru, odmor, razonodu, kao i svim bitnim elementima svakodnevnih potreba. Grejanje je centalno sa kalorimetrima, tako....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 81.333 €, 38,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 38,73m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se u prizemlju i na drugom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 81.120 €, 29,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.060 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 999 Direktna cena od investitora, bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Prodaja luksuznih stanova u kvalitetno građenoj zgradi, sa najsavremenijom opremom i mogućnošću smart home sistema. Ugrađena PVC stolarija sa troslojnim staklom, prirodan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u novogradnji, površine 46 m² u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike stana: Cena: 81.000 EUR Površina: 46 m² Karakteristike: grejanje - norveški....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 81.000 €, 27,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119705, II/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno opremijena garsonjera sa svom potrebnom belom tehnikom i namestajem. Stan je uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.000 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, svetao i lepo opremljen stan na dobroj lokaciji. Dvostrano orijentisan, sa obezbeđenim parking mestom. Useljiv je od 15. Juna. Idealan za porodicu sa decom, okružen raznovrsnim gradskim sadržajem, potrebnim za lagodan život. Pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 80.904 €, 33,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.900 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telep-Futoški put,stanovi u izgradnji Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo kraj 2026 godine+60....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.710 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.650 €, 29,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.615 €, 47,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.42m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.610 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 80.609 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 559 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvoiposoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 56.84m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 80.450 €, 30,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Salajci! Poznati investitor započinje sa gradnjom novog projekta u mirnom delu grada. Predviđeni rok završetka radova je kraj 2025. godine. Investitor je veoma prepoznatljiv po svojim dosadašnjim projektima, takođe karakteriše ga sjajan kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban, nov, neuseljavan stan u poslovno-stambenom kompleksu Voždove kapije, na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Kompleks je obezbeđen video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem 24/7. Unutar kompleksa nalazi se uređen park sa dečijim igralištem, dok je u sklopu i okolini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.340 €, 24,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Na prodaju svetla i funkcionalna garsonjera površine 24m², smeštena na 5. spratu stambene zgrade bez kosina, u popularnom i odlično povezanom delu Grbavice. Iako se nalazi na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 80.340 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan u Petrovaradinu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Uknjižen je 1/1 i bez tereta, pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-blok8/510771....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići Za više informacija pozovite našu agenciju.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.340 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na top lokaciji komplet namesten. KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.275 €, 47,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 80.240 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban useljiv stan u Beogradu, Palilula, naselje Višnjica. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta, iznad stana su tavanske prostorije. Ima parking sa rampom ispred zgrade. Može zamena za stan u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi u mirnom kraju grada, okružena zelenilom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.020 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 47.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Prelep, komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase, ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115236, PR/III, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115236, PR/III, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje jos skijasnicu,ostavu i tehnicku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i nocne zone osim studija....