• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 120000 eura što jeftiniji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • do 200 m2 klima lift do 120000 eura što jeftiniji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 120000 eura što jeftiniji

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 120000 eura što jeftiniji" pronađeno 4 607 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u zgradi bez lifta.odlicna investicija Legalizacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetlu i funkcionalnu garsonjeru na 9. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat), idealnu za život ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike stana: Površina: 25 m² Sastav: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i terasa Svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93025, II/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. U ponudi za izdavanje je stan u nedavno izgrađenoj i useljenoj zgradi na odličnoj lokaciji, nadomak Beogradskog dramskog pozorišta na Vračaru. Neposredna okolina zgrade ima odličnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdavanje trosobnog stana na Podbari! 🌟 Tražite prostran stan koji možete prilagoditi svojim potrebama? Ovaj trosobni stan na Podbari je savršena prilika za vas! 🏠 Stan se nalazi na 2. spratu i ima 72m², što ga čini idealnim za porodice ili sve one koji žele dodatni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, Bulevar cara Lazara. Odličan, veoma komforan, kompletno renoviran trosoban stan na 15. spratu zgrade sa liftom. Blizina škole, vrtića, Limanske pijace, Doma zdravlja, ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Ovaj svetao i prostran trosoban stan čine veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran trosoban stan sa dve terase – Liman 4, Bulevar cara Lazara Izdaje se svetao i funkcionalan stan na 15. spratu solitera u srcu Limana 4, jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je nedavno kompletno renoviran, sa pažljivo odabranim materijalima i modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, moderno opremljen apartman u jednom od najlepših hotela na Kopaoniku, nadomak svih važnih sadržaja. Hotel ima četiri zvezdice, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, igralište za decu i restoran koji nudi jela lokalne kuhinje. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Predstavljamo komforan, namešten trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etaža stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 51.500 €, 36,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, II sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.552 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatila i terase. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-735 (od ukupno 736)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>