• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 100000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 klima lift do 100000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 100000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 100000 eura" pronađeno 3 081 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 92.700 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforna garsonjera na TOP lokaciji, centar Novog Sada u blizini pešačke zone, Železnička ulica, površine 32m 2 . Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Prodaje se potpuno namešten. Poseduje manju terasu, dvorišno orijentisanu. Odlična nekretnina za život,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, kontaktirajte naše agente za više informacija.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 34 m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je kompletno opremljen i namešten, trenutno izdat za 350 € mesečno, što ga čini izuzetnom prilikom za investiciju! Osnovne informacije: • Površina: 34 m² • Struktura: Jednosoban stan sa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545495-Jedinstvena prilika, kontaktirajte naše agente za više informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.700 €, 66,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Nove Pazove. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa velikom terasom, kupatila, kuhinje hodnika i spavaće sobe sa manjom terasom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544629-Na prodaju jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji! Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom – u blizini su prodavnice, škole, vrtići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan od 37m2 koji se nalazi u mirnom delu Podbare. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan. Na donjem spratu nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, a na gornjem spratu spavaća soba i kupatilo. Poseduje parking u dvorištu zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.250 €, 43,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VISOKO PRIZEMLJE. TERASA. LIFT. CENA SA PDVOM. ZGRADA BLIZU LIMANA IV. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.418 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji površine 42 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je etažno sa podnim sistemom, što obezbeđuje dodatni komfor i energetsku efikasnost. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Lokacija: Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.300 €, 31,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.300 €, 28,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Dositejeva. Odlična, uknjižena garsonjera u neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole, vrtića, pijace, doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.290 €, 32,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna garsonjera u novoj zgradi na Telepu, odmah useljiva! Odličan kvalitet gradnje tako i opreme u samom stanu. Sigurnosna ulazna vrata, roletne na elektronske podizače, klima uređaj, italijanska keramika... Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.230 €, 39,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.302 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.080 €, 45,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.060 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.000 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban stan u novogradnji, bez povraćaja pdv-a, odmah useljiv. Vodi se kao poslovni atelje. Prostorije stana: -dnevni boravak sa kuhinjom, -hodnik, -spavaća soba, -kupatilo, -lođa. Keš kupci. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.000 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan 36m Sr. Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 36m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 92.000 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Dvosoban stan, Beograd - Obrenovac (mesto)....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 92.000 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 91.950 €, 43,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32 sa površinom od 42,50 m dostupan je na petom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.350 €, 41,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 91.840 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 91.780 €, 27,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i moderno opremljena garsonjera površine 27m², smeštena u novijoj zgradi na tihoj, humanoj lokaciji idealnoj za miran gradski život. Stan je dvorisno orijentisan, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost, bez buke sa ulice. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 91.780 €, 27,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična komforna garsonjera na Podbari! Dvorišno orijentisana i kompletno nameštena kao na slikama. Za više informacija pozovite! Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 91.670 €, 30,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep jednosoban stan na lepoj lokaciji, novije gradnje. Prodaje se kompletno namesten sem TV-a. Potrebno samo higijensko krečenje. Uknjižen! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 91.670 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorna garsonjera na top lokaciji. Odmah useljiva, za više informacija pozvati naše agente prodaje! 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 91.670 €, 42,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

J E D I N S T V E N A ponuda. Odličan stan na top top top lokaciji. Može se reći najbolja ili najaktuelnija lokacija na Grbavici. Komforan. lepa priča. Dupleks sa estetskim ulaganjem. Retko u ponudi. 532075 šifra agencije KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: EMAIL: office.nsgroup@gmail.com MOBILNI:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 91.670 €, 32,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju simpatičan jednosoban stan bez ikakvih ulaganja na Novom Naselju. Stan ima 32 kvadrata, odličan raspored, stan je u odličnom stanju i useljiv po isplati. Nalazi se u potkrovlju stambene zgrade u mirnom kraju, iznad stana se nalaze tavanske prostorije tako da nije na poslednjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 91.670 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007578.Prodaje se potpuno renovirana i nameštena garsonjera od 26 m2 na trećem spratu novije zgrade sa liftom nadomak Bulevara Evrope. Stan je opremljen novim, kvalitetnim nameštajem, kuhinjom po meri, klima uređajem. Odlično osvetljena i dvorišno orijentisana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 91.670 €, 30,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep jednosoban stan na lepoj lokaciji, novije gradnje. Prodaje se kompletno namesten sem TV-a. Potrebno samo higijensko krečenje. Uknjižen! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 91.590 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 546)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>