• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 100000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200 m2 klima lift do 100000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 100000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 100000 eura" pronađeno 3 081 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 29,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Izdvajamo iz ponude stambeno-poslovni objekat renomiranog investitora koji se ističe kvalitetom gradnje i poštovanjem rokova. Objekat je smešten u mirnoj ulici nadomak nekoliko obrazovnih ustanova, glavne autobuske stanice, Doma zdravlja, Železničkog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Direktna prodaja od renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj gradnji i tačnosti rokova. Blizina Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, Limana IV, više obrazovnih ustanova i objekata uslužne delatnosti. Izdvajamo iz ponude odlično projektovan dvosoban....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u centru Stare Pazove Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.870 €, 33,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 102.024 €, 71,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 558 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi trosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 71.94m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 90.000 €, 75,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.780 €, 25,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 87.700 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, površine 46,16m2, po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prizemlju zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.600 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera površine 23m2- Grbavica. Poseduje terasu. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Na odličnoj lokaciji u blizini centra, Futoške pijace, TC Promenade, kafića, restorana Idealna nekretnina za investiciju! Uknjižena 1/1 bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji na Novoj detelinari. Zgrada novogradnje, održavana je i poseduje biciklanu. U okolini svi neophodni sadržaji za svakodnevnicu. Stan je delimično renoviran - hoblovan parket, okrečen i opremljen kompletno novim stvarima. Ulične je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno renoviran i namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje veoma komforan dnevni boravak sa kuhinjom, lep hodnik u koji može da stane cipelarnik, moderno opremljeno kupatilo i komfornu terasu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji! Stan je uknkjižen na vlasnika 1/1, kupovina putem stambenog kredita je moguća. Stan je strukturno idealan za adaptaciju u dvosoban, nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Pored strukture i velikog potencijala, lokacija na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 87.550 €, 37,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Samo kod nas! Odličan jednosoban stan u uvučenoj zgradi na Bulevaru kralja Petra I. Centralno grejanje, klima, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, uvek dostupno za gledanje, lift,uknjiženo 1/1, lako se prepravlja u jednoiposoban, može kredit. Naša preporuka. POZOVITE! .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je potpuno renovirana i moderno nameštena garsonjera, smeštena na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom, video–nadzorom i prostorijom za bicikle, što dodatno doprinosi komforu i sigurnosti.Zahvaljujući svojoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 26,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan jednosoban stan na traženoj lokaciji koja poseduje sve neophodan sadržaje za svakodnevni život. Kuhinja je odvojena fizički i poseduje ostavu, veoma niski režijski troškovi grejanje se plaća po utrošku, idealna prilika ako uzimate kao investiciju, a takođe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, fakulteta, Spensa Terasa sa ostavom. Ulično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 23m2. Nalazi se na jednoj od najatraktinijih lokacija na početku ulice Braće Ribnikara. Stan je prijatan i uredan i prodaje se namešten. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa Spensom, Futoškom pijacom, Limanima....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, opremljeno kupatilo i komfornu terasu na kojoj možete da uživate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina, smeštena je na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran – urađene su nove instalacije, podovi, stolarija i kupatilo, tako da je useljiv bez ikakvih ulaganja. Zahvaljujući svojoj poziciji , budući vlasnik dobija odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 87.550 €, 47,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Zlatiboru! Bez trunke ulaganja! Za više informacija pozovite naše agente prodaje!!! Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/divcibare-starigrad/537982 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 33 m² u Petrovaradinu, u Preradovićevoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi useljenoj pre tri godine, sa savremenom gradnjom i odličnom izolacijom. Stan je svetao, dvorišno orijentisan i okrenut ka mirnom delu, pa nema gradske buke. Prostor je prijatan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 87.500 €, 62,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Prozivka, prodaje se dvosoban renoviran useljiv stan korisne površine 62kvm na devetom spratu u zgradi sa dva lifta (9/10). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, trpezarija sa terasom, dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa ostavom i kupatilo. Grejanje je gradsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 87.500 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan dvosoban stan, savršene strukture i sa prelepim pogledom. Novogradnja se nalazi u lepom i mirnom delu Jajinaca a blizu svih potrebnih sadržaja za prijatan život. -Odlični materijali i kvalitetna gradnja -Rok završetka Mart 2026 -Mogućnost kupovine garažnog mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 89.610 €, 44,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

546283 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 87.400 €, 92,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno i kvalitetno namešten trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Izolovan od gradske buke, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda, šetališta keja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.100 €, 41,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VISOKO PRIZEMLJE.LIFT.TERASA. CENA SA PDVOM. ZGRADA BLIZU LIMANA IV. Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.160 €, 42,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.000 €, 31,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan- Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad. Prodajemo komfronu garsonjeru u novogradnji, useljiv. Poseduje 32m2, prostorija je pravilnog oblika. takođe moram napomenuti izuzetnu osvetljenost nekretnine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 87.000 €, 64,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119707, II/V, klima, lift, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Fantastičan dvosoban stan u Beočinu 64m2! Odlična lokacija na minut od marketa i doma zdravlja koje je u blizini! Pogled sa terase na Frušku Goru! Stan poseduje....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartmane na Divcibarama (28 i 56m2). Apartman od 28m2 se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i francuskog balkona. Apartman od 56m2 se nalazi u suterenu zgrade, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, velika prizemna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 86.920 €, 27,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na Novoj Detelinari sa otvorenim pogledom na Frušku goru, stan se nalazi na uglu Koste Racina i Veselina Masleše okružen dečijim igralištima, sportsko rekreativnim parkićima i dosta parkinga i zelenila! Odlično povezana nekretnina sa autobuskim linijama ka svakom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-70m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.600 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvalitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno da zažive lokali tipa Banki, IT-centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.600 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 80.595 €
08.04.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.595 €
20.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 546)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>