• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 100000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima lift do 100000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 100000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 100000 eura" pronađeno 3 081 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman II, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lep, komforan, namešten četvoroiposoban stan u Resavskoj ulici na Limanu. Kompletno opremljen, stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa tpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 3 spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 99.600 €, 42,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se jednoiposoban stan - 43.30 m 2 , na prvom spratu. 2.300 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.530 €, 39,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 99.500 €, 23,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1. Garsonjera na atraktivnoj lokaciji. U blizini škola, vrtića, kafića i restorana. Stan bez većih ulaganja, svetao. Mogućnost dogovora oko kupovine garaže. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.400 €, 71,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada, u najelitnijem i najtraženijem delu grada. Zgrada je potpuno nova, građena po najvišim standardima savremenog stanovanja, a stan je opremljen modernim, pažljivo odabranim nameštajem koji odiše stilom i sofisticiranošću. Prostor je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.380 €, 39,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.380 €, 39,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.330 €, 37,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 99.320 €, 39,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Petrovaradinu, stanovi svih struktura. U blizini se nalazi škola, market, pijaca, autobuska stanica. Rok izgradnje je kraj 2026. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a! Pozovite....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 99.220 €, 49,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 93.000 € na 99.200 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 99.200 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 93.000 €
02.04.2026 - 99.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 99.150 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji, idealni za porodičan život ili investiciju, na odličnoj lokaciji na granici Adica, Telepa i Kamenjara, u mirnom i prirodnom okruženju. U ponudi su dva tipa stanova: - **Dvosobni stanovi** od 44-45 m², - **Dvoiposobni stanovi** od 49-51 m². Stanovi su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.130 €, 40,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju na Telepu, u jednoj od najljepših ulica. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi, odlična je za život. U blizini osnovna i srednja škola, vrtić, market, pijaca, autobuska i železnička stanica. Odličan kvalitet gradnje i opreme, termo blok i kamena vuna (energetski....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 99.100 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29 sa površinom od 45,80 m dostupan je na četvrtom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 27,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 27m² u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Stan se nalazi na 3. spratu od četiri, uredne zgrade bez lifta. Prostor je svetao i lepo organizovan. Karakteristike: • 27m² • 3.sprat (bez lifta) • TA peć (grejanje) • Klima • Optički internet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 66 IV TA 99.000 Prodaje se dvoiposoban stan od 66mkv na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od centralnog predsoblja, dnevne, kuhinje, spajza, trpezarije, spavace sobe, decije sobe, sanitarnog cvora, lodje iz spavace sobe i terase iz trpezarije. Stan je klasicne stare....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan. Kompletno namešten jednosoban stan, moderan i praktičan. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je odvojena i ima prirodnu ventilaciju, kupatila i terase. Zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija, vrlo lako se može adaptirati u jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.000 €, 99,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 N amešten stan sa garažom – Centar Novog Sada, Šafarikova ulica 📌 Lokacija: 📍 Strogi centar Novog Sada 🅿️ Garaža 100eur 🏢 Karakteristike stana: 🛋️ Prostrana dnevna soba sa trpezarijom 🍽️ Kuhinja odvojena šankom 🚪 Spavaći blok potpuno odvojen velikim hodnikom i vratima 🛏️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.990 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji – Petrovaradin, Preradovićeva ulica Prodaje se funkcionalan dvosoban stan od 45 m² , u Petrovaradina, P reradovićeva ulica . Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi modernog dizajna, u fazi izgradnje, sa planiranim završetком radova u roku predviđenom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Zgrada na odličnoj lokaciji, u blizini pijace, autobuskog stajališta, marketa kao i svih ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevnicu. - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.990 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na najboljoj lokaciji u Novom Sadu, strogi centar, na sto metara od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone! Prodaje se kompletno namešten, spreman je odmah za useljenje ili za izdavanje! Uknjižen, odlična zgrada, novija i lepo održavana, mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 98.990 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.980 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izgradnja cena sa PDV-om. Rok završetka 2023.god. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.980 €, 39,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.980 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 98.900 €, 42,77 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zgrada pozicionirana u mirnom porodičnom delu naselja na samom početku Ledina. Zgrada sa liftom i podzemnom garažom, retkost na ovoj lokaciji. Izuzetno moderan projekat gradjen sa visoko kvalitetnim materijalima. Troslojna PVC stolarija, italijanska keramika, parket prve klase, blindirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 98.900 €, 38,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 38m², na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Železničke stanice, Medicinskog fakulteta, Sajma i linija gradskog prevoza. Struktura stana: Ulazni hodnik Kupatilo Odvojena kuhinja sa trpezarijom Prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.900 €, 48,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, površine 48m2, podne površine 56 m2 Stan se nalazi u Potkrovlju zgrade sa liftom.Prodaje se polunamešten.Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja Futoške pijace, škole i vrtića kao i marketa i ostalih sadržaja. Mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi. Garsonjera se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna garsonjera u novijoj zgradi, vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme, udaljena par minuta šetnje do pešačke zone. Prodaje se kompletno nameštena. Odlična za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Naša preporuka! Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan jednosoban stan koji je preuređen u jednoiposoban tako što je gipsanim zidom odvojen spavaći deo. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Uknjižen na vlasnika 1/1! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen na vlasnika 1/1. Blizina marketa, banaka , fakulteta. Stan bez ulaganja. Vredi videti. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.880 €, 40,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Cena za kreditne kupce + 50e po m2. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 98.880 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u novijoj zgradi sa liftom. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.880 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednosoban stan na trećem spratu stambene zgrade na Bulevaru oslobođenja - jednoj od najtraženijih i najboljih lokacija u gradu. Ova adresa pruža sve što je potrebno za udoban i praktičan život - u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, stanice....

 
 
 
Sačuvaj