• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što veći do 120000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200 m2 klima lift što veći do 120000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što veći do 120000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što veći do 120000 eura" pronađeno 4 481 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Fontana, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se namešten trosoban stan – Bulevar Oslobođenja 📍 Lokacija i pozicija Zgrada se nalazi između vrtića i zgrade okrenute ka Bulevaru Stan je dvorišno orijentisan – miran i prijatan ambijent 🛋️ Struktura i raspored Prostrana dnevna soba sa trpezarijom Funkcionalna kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan . Stan je useljiv odmah. Pet Friendly. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, ostave,terase 2 spavaće sobe, kupatila i wc. Cena 700e +depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg br.posr.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija - Bulevar oslobođenja, neposredna blizina Betanije Karakteristike stana: • Trosoban stan, 71m2 • Kompletno namešten • Raspored: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava • Informatika: 14.000din Dodatne pogodnosti: • Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja, centra grada, Futoške pijace Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo i velika terasa. Tri televizora, klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma prostran trosoban stan kod pozorišta. Idealan za porodice Stan nije pet friendly. Useljiv od 01.05. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu dnevnu sobu sa (prvom) terasom, koja ima izuzetan otvoren i direktan pogled na Delta planet, nišavski kej, severnu obalu Nišave i okolinu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 115.500 €, 70,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 112.270 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi stan sa dve spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom. Stan je izuzetno svetao i savršen je za porodicu. Nalazi se u mirnom i tihom kraju, pružajući udobnost i privatnost. Idealna lokacija za miran porodičan život. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.900 €, 70,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, neto korisne površine70,25m2, u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na devetom spratu (od deset), starije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene trpezarije sa sopstvenom....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 103.950 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu, koji se sastoji iz dve lamele, spratnosti PR+VII i PR+V, na veoma atraktivnoj lokaciji. Ovaj izuzetan stambeni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 39m2 - 95m2, pružajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 63m2 plus dve terase i ostava još oko 7m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta. Nalazi se na odličnoj lokacji gde su u blizni osnovne škole mnoge srednje škole, ali zaštićen od buke i galame. Stan je komforan i svetao. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.200 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je u izgradnji,useljiv 31.1.2026.u mirnom kraju grada,blizu vrtica,osnovne i srednje skole,crkve trzni centri Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.500 € na 126.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 122.500 €
29.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita stambeni deo grada, još uvek pamti minule države i čuva multikulturalnost. I danas odiše šarmom starih vremena spajajući duh tradicionalnog i novog doba. Deo grada poznat po spomeniku kulture od izuzetnog značaja Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.570 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan na Bulevaru Evropa kod Hotela Sheraton,kompletno je opremljen,sve novo u stanu. Sastoji se od hodnika koji vodi u sve prostorije,dve spavaće sobe sa bračnim krevetom 180x200, jedna spavaća soba je pretvorena cela u garderober,kupatilo sa kadom,dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,svetao i kompletno opremljen stan,odlična lokacija,mali troškovi grejanje na kalorimetre,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom,1 gardarober soba koja može da bude i radni prostor, kupatilo,2 terase,idealno i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122794, IV/, klima, lift, nov, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu. Stan je po strukturi trosoban, potpuno je opremljen nameštajem i tehnikom za udobnu svakodnevnicu. U cenu zakupa uračunato je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Dalmatinska ulica (kod Starine Novaka), 2.5,70kvm, namešten, kuhinja sa trpezarijom+dnevna+2 spavaće sobe (mogućnost ubacivanjaa još 1 ležaja), +terasa+ostava, klima, cg (info stan 12000din), useljiv renoviran stan, 950e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran 2025. godine, ovaj stan od 70m² nudi sve za sofisticiran i udoban život. Sa 2 prostrane spavaće sobe, elegantnim dnevnim boravkom i 2 terase s pogledom, opremljen je najmodernijim detaljima i inverter klimom. Smešten u mirnoj zgradi sa liftom i video nadzorom, ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.900 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Delte. Površina stana je 64 m2+ 2 terase, ukupno 70m2. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim garderoberom, dnevnog boravka sa izlazom na veću terasu, trpezarije i kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.340 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 U ULICI NARODNOG FRONTA, ORIJENTISAN PREMA DVORIŠTU ( VEOMA TIHO ZA ŽIVOT) GDE IMA PUNO ZELENILA, MARKETA, BLIZINA LIMANSKOG PARKA, FAKULTETA, PROMENADE, SPENSA.. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog samitarnog čvora i terase. Cat friendly (isključivo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 610)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>