• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što manji do 120000 eura - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 200 m2 klima lift što manji do 120000 eura - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što manji do 120000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što manji do 120000 eura" pronađeno 4 405 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 97.360 €, 33,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 33,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Jednosoban stan Na prodaju potpuno namešten jednosoban stan u novogradnji, na drugom spratu moderne zgrade savremenog dizajna. Stan se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini dečijeg vrtića. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto od 15 m² u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran jednosoban stan na Bulevaru Osobođenja. Raspored: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ostava. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120553, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju jednosoban stan sa terasom na Bulevaru oslobođenja u blizini Autobuske stanice. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Sve je na dohvat ruke. Savršen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.800 €, 33,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 soban stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 33m2. Stan je prazan i odmah useljiv. Delimično renoviran. Odlična lokacija. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Dvorišno orijentisan, sklonjen od buke i saobraćaja. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 95.290 €, 33,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543895, b130 telefon 064/822-2153 Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 95.230 €, 33,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 94.551 €, 33,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi u samom centru, sadrzi 20 stanova i 14 parking mesta, parking je u dvoristu objekta. Zgrada poseduje lift. Kupatila su izgradjena od kvalitetne keramike velikog formata, sa ugradjenim tus kanalom i ugradnom wc soljom. Pod u sobama je izradjen od drvenog tarketa. Stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 94.410 €, 33,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je renoviran jednosoban stan (33m²) na 3. spratu , odmah useljiv i na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar oslobođenja ! Stan je upravo renoviran - podovi, stolarija (PVC nova), struja, okrečen Raspored: Hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa terasom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.750 €, 33,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.380 €, 33,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.870 €, 33,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji! Stan je uknkjižen na vlasnika 1/1, kupovina putem stambenog kredita je moguća. Stan je strukturno idealan za adaptaciju u dvosoban, nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Pored strukture i velikog potencijala, lokacija na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 33 m² u Petrovaradinu, u Preradovićevoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi useljenoj pre tri godine, sa savremenom gradnjom i odličnom izolacijom. Stan je svetao, dvorišno orijentisan i okrenut ka mirnom delu, pa nema gradske buke. Prostor je prijatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 82.500 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju jednosoban stana 33m u izgradnji. Zgrada će se nalaziti u Novosadskom naselju Salajka, gradi se moderan stambeni objekat PO+P+2(3), projektovan tako da pruži maksimalni kvalitet stanovanja. U ponudi su stanovi raznih struktura,41 stambena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 81.625 €, 33,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 32.65m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu nije uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine - O lokaciji: U ovom....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 80.904 €, 33,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 79.570 €, 33,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija ! Odličan uknjižen jednoiposoban stan u novijoj zgradi u prelepoj ulici punoj zelenila. Maksimalno je iskorišten prostor i deluje da ima više kvadrata. U ceni ostaje komplet kuhinja sa tehnikom, klima, cipelarnik u hodniku, kao i plakari u dnevnoj i spavaćoj sobi. U ulici....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 77.750 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.200 €, 33,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

BULEVAR-KRAJ 33 IV CG 73.200 Prodaju se funkcionalni jednosobni stanovi na IV, V i VI spratu ukupne povrsine 33mkv sa lodjom na koju se izlazi iz sobe. Moze da se izdvoji jedna manja soba. Ugradjena inverter klima, siguronosna vrata, kvalietna keramika, granitne plocice na lodji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.100 €, 33,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama.Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan sa panoramskim pogledom na Beograd – 5. sprat, odmah useljiv! Na prodaju svetao, funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, orijentisan ka mirnoj ulici. Nalazi se na 5. spratu (nije poslednji), sa otvorenim pogledom na ceo Beograd koji se ne može zakloniti.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 47.500 €, 33,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 46.000 €, 33,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA – Nov stan 33 m² sa parking mestom, 5 min od plaže – Srebrno jezero Prodaje se potpuno nov stan, površine 33 m², u završenoj i useljivoj zgradi, smešten na idealnoj lokaciji – samo 5 minuta laganog hoda od plaže na prelepom Srebrnom jezeru. Stan nikada nije korišćen – vi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-533 (od ukupno 534)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>