• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što jeftiniji do 120000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200 m2 klima lift što jeftiniji do 120000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što jeftiniji do 120000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što jeftiniji do 120000 eura" pronađeno 4 607 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97925, I/IV, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se moderno namešten dvosoban PET FRIENDLY stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara Oslobođenja i Sajma. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi. Lepo održavan stan, odličnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan – Liman 3, 52m² 🏢✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Liman 3 . 🗺️ 🛋️ Raspored prostorija i oprema:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 26.250 €, 35,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, na samom početku Bulevara Patrijarha Pavla. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Veš mašina se koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.400 €, 44,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na 4. spratu u kompleksu Kraljev park. Dnvena soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Uz stan je i pripadajuće parking mesto u dvorištu kompleksa. Niski mesečni troškovi. Blizina Bulevara oslobođenja, super market....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep,komforan stan na odlicnoj lokaciji. U blizini sve neophodno za život. Dostupan odmah. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 225 Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan 53m2 na odličnoj lokaciji Bulevar Oslobođenja. Na 9 spratu stambene zgrade sa liftom(nije zadnji). Dve sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava i veća terasa. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Useljivo odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Central Garden, Starine Novaka Uslovi zakupa Obavezan depozit 700 € Režije: do 24000 RSD Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Cara Uroša. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole, Novosadskog Sajma, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Nov, neuseljavan jednoiposoban stan sa rezervisanim parking mestom u dvorištu zgrade. Ovaj moderno opremljen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i terasa. Internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i prostran dvosoban stan u centru grada! Kompletno opremljen! U blizini stana se nalaze pijaca, marketi, kafići, vrtić, škola... Stan se izdaje na duži vremenski period Useljiv od 01.05 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru- ulica Augusta Cesarca 49m2 parking u dvorištu zgrade pet friendly 550e Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem moderno potpuno opremljen jednoiposoban stan (dnevna i odvojena jedna spavaća soba) na odličnoj lokaciji, Ulica Laze Kostića. Uz stan ide i korišćenje garaže u podzemlju zgrade. Sve detalje za stan, kao i zadovoljstvo gostiju tokom prethodnog kratkoročnog izdavanja, možete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na 2.spratu zgrade. Stan je blizu Doma zdravlja, Cvetkove pijace i Olimpa, dobro povezan gradskim prevozom sa drugim delovima grada. Moguće dodatno opremanje u skladu sa potrebama zakupca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan preko puta Promenade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 45m2, terasa, CG, klima, lift, IV/V, telefon, interfon. Uknjiženo 45m2. Lep , svetao stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi , zaštićena od buke , blizina škole, obdaništa, prodavnica i javnog gradskog prevoza. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 45m2, DVOSOBAN Izdaje se dvosoban, komplet renoviran i moderno namešten stan od 45m2 + terasa 6m2. Opremljen svim stvarima koje su neophodne za svakodnevni život. Kuhinja opremljenatanjirima, šerpama,escajgom,sudomašinom, mikrotalasnom itd. Kupatilo sa mašinom za pranje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u Lovcenskoj ulici,jednom od najlepsih i najmirnijih ulica blizu suda.Stan je odlicnog rasporeda kako za zivot tako i za kancelariju,opremljen je ali u slucaju potrebe ubacilo bi se jos stvari,u cenu ulazi i koriscenje parking mesta u dvoristu zgrade.Parking mesto je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Dorćol, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na petom spratu, površine 45m². Centralno grejanje, klima, terasa, okrenut prema bašti tako da je bez buke. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hadzi Ruvimova, dupleks. Pet friendly za manje zivotinje. Parking u dvoristu zgrade. Ugovor minimum 12 meseci. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na period od minimun 1 godine. Ukoliko zakupac izađe pre ugovorenog roka, zakupodavac zadržava depozit. Bez kućnih ljubimaca. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban, kompletno namešten stan u ulici Cara Uroša. Stan se nalazi na 1. spratu, dvorišno je orijentisan i potpuno izolovan od buke. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje na gas, plaća se samo tokom grejne sezone, izuzetno niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 736)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>