• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji" pronađeno 7 115 nekretnina - prosečna cena 1.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 150m2 na 15 ari placa. Kuća je spratna. U prizemlju od prostorija ima dnevnu sobu sa izlaskom na terasu, jednu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju, trpezariju, ostavu i kupatilo. Na spratu od prostorija ima 3 spavaće sobe, kupatilo i jednu manju sobu/garderober koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.900 €, 99,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY namešten četvorosoban stan u centru Novog Sada sa garazom.Stan ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom,kuhinju odvojenu sankom,spavaci blok koji je skroz odvojen velikim hodnikom i vratima u kojem ima 3 sobe i terasu.Ima veliko kupatilo i mali wc.Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.800 €, 43,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji'
67.980 €
108.775 €
108.770 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.800 €, 33,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji! Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom – u blizini su prodavnice, škole, vrtići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.800 €, 42,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.740 €, 39,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543893, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.730 €, 39,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.700 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednosoban nov ne useljivan stan iza Hotela Sheraton u blizini Bulevara Evrope.Stan se nalazi u novoj tek useljenoj zgradi visokog kvaliteta na trećem spratu (sa liftom) i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom. Mogućnost povrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.700 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, DETELINARA površine 46m2. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Mirna ulica. Puno zelenila i parking mesta oko zgrade. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.670 €, 62,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni salonski stan 62m2 u strogom centru grada. Nalazi se na trećem spratu starije, kvalitetne zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Sve prostorije su prostrane,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.670 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, visoko prizemlje, dvostrano orijentisan. Miran kraj Stare Detelinare, okolina puna zelenila, u blizini 3 vrtića, 2 osnovne škole, marketi, igrališta. Ulica jednosmerna, dosta parkinga.Na 50m od zgrade stajalište za autobus 3 i 13. Stan poseduje hodnik iz kog se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.647 €, 37,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Strukture 2.0, 3.0 i 4.0 Kvadrature od 33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 108.647 €, 36,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 108.560 €, 53,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje i pristupačne cene.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.560 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 108.500 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan za razne vrste delatnosti. Urađena ventilacija, klima, sanitarni čvor sa dva toaleta. Trenutno se nalazi pod zakupom. U postupku uknjiženja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.500 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2026. godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.490 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! 063/7561705 A.Š.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.320 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 538520 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 108.300 €, 64,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremeni stambeni kompleks u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja 2026. godine. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji u Bečeju, u mirnom i urbanom okruženju, sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, zdravstvenim ustanovama i javnom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.250 €, 44,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju na Telepu, u jednoj od najljepših ulica. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi, odlična je za život. U blizini osnovna i srednja škola, vrtić, market, pijaca, autobuska i železnička stanica. Odličan kvalitet gradnje i opreme, termo blok i kamena vuna (energetski....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 108.200 €, 195,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba ima čajnu kuhinju i kupatilo. Veoma lepo održavano i spremno za korišćenje i izdavanje. Ispred se nalazi dovoljan prostor za parking gostiju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.200 €, 40,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno je renoviran. Električne i vodovodne instalacije su zamenjene, parket se nalazi i u dnevnoj sobi i u predsoblju, kupatilo je u potpunosti renovirano i sređeno, u obe sobe stara stolarija je zamenjena sa PVC stolarijom. Kompletno krečenje je urađeno prošle godine.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 108.190 €, 65,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti P+2 i Po+P+4, projektovane površine 65,57 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.190 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 42.13....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 56,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen trosoban stan na traženoj lokaciji, zgrada izolovana od gradske buke i saobraćaja. Nekretnina sa odličnim rasporedom, koja se prodaje nameštena (sav ugradni nameštaj i klima), sa ostavom od 9m2 i biciklanom. U neposrednoj blizini osnovna škola, vrtić, martketi (Univer i Roda),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.150 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican jednoiposoban stan u novogradnji na odlicnoj poziciji u blizini centra grada.Uz svaki stan se dobija gratis parking mesto.Pouzdan investiror,kvalitetna gradnja,mogucnost povrata PDV-a.Za vise informacija pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 108.150 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 50m2. Stan je odličnog rasporeda. Odlično povezan sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Stan se prodaje namešten. Okružen zelenilom i parking prostorom. Otovrenog pogleda. Hladna ostava na terasi. Odmah....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 108.150 €, 91,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma povoljna nekretnina na Telepu.Odličan petosoban stan.Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju – Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića | 50m² | 2.0 soban | 108.150 € Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan od 50m² na izuzetnoj lokaciji u srcu Novog naselja, u blizini svih potrebnih sadržaja – škole, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. 🔹 Lokacija: Bulevar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 108.150 €, 38,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep jednoiposoban stan na novoj detelinari. Idealna lokacija, miran kraj, centralno grejanje, protočna topla voda, na drugom spratu. Održavan stan, prvi vlasnik, terasa je zatvorena roletnama koje se po potrebi mogu spustiti, u prizemlju zgrade vlasnici stanova imaju biciklanu....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 108.150 €, 37,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u srcu Novog Naselja. Zgrada novije gradnje. Stan izuzetno kvalitetnog investitora. Maksimalno iskorišćen prostor stana, odličan raspored. Stan se prodaje namešten. Moguća kupovina i putem stambenog kredita. U blizini mnogobrojni sadržaji od pijace, škole,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.150 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.150 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran komforan dvosoban stan na Staroj Detelinari. Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.150 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan, komforan dvosoban stan na Detelinari – vredan Vaše pažnje! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i komforan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Detelinara. Stan se odlikuje dobro organizovanim rasporedom prostorija, sa upečatljivim centralnim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 38m², lociran na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari, u ulici Veselina Masleše. Stan se nalazi u par godina staroj zgradi, izuzetno očuvan i ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, komforne spavaće sobe sa walk-in....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban uknjižen stan u novogradnji (kupljen kao nadogradnja, može da bude 2.5). Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?